Blamovi...

Bicu parlamentaran,pa cu ja i zapoceti moju temu...
Elem,jednom prilikom cekao sam gradski autobus i vec na stanici osetio sam nepodnosljiv miris fekalija. Njushkajutji naokolo nisam uspeo da utvrdim odakle dolazi taj neprijatan (ali za beogradske ulice itekako karakteristican :)) miris. Bilo kako bilo,ubrzo je dosao autobus koji sam cekao i udjoh. Medjutim,i u autobusu sam osetio opet onaj miris,al' ovaj put mnogo jaceg intenziteta. S obzirom da je autobus bio delimicno popunjen a ja jedini koji je usao na toj stanici,ubrzo su i ostali putnici gushetji se u nepodnosljivom smradu,poceli zureti u mene,dok ja nisam ukapirao da svi ustvari gledaju na mene kao "uzrok" smrada,a logicno se nametalo samo po sebi da su mislili da sam se prostonarodno receno "us.rao"! Uglavnom,bilo mi je extra neprijatno jer nisam znao kako da se izvucem iz ove nezgodne situacije,jer nisam ni sam znao odakle dolazi taj smrad,ali znao sam da nije to sto misle ostali putnici. Sinulo mi je odjednom da sam verovatno ugazio u pseci izmet (sto i nije retkost u Beogradu) i naocigled celog autobusa podigao nogu i sirokom auditorijumu pokazao "velicanstven" prizor :) Ne znam ni sam zasto,al dotakao sam cipelu (fuj),na zaprepascenje celokupne populacije u autobusu,i culo se nekoliko uzdaha a i kikota,ja sam sav izblamiran izasao iz busa vec na sledecoj stanici dok me jedno 100 ociju prenerazeno gledalo Hehe
eto,aj sad vi...a ja ako se setim jos nekog ispricacu
 

Back
Top