Koliko zena sa decom, ili trudna skracuje vojni rok?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Brate kako ste nemastoviti... Nasao bih zenu preko oglasa ili neku koju znam, mozda imam ortakinju sa decom, i brak bi bio samo na papiru, nisam lud da se zenim!!!

Ni inace necu da se zenim.

Jer tek treba da zavrsim fax za mesec dva, i malo da prozivim kao covek, a tu mi vojska malo smeta. Ne dam im ni 6 meseci zivota ako ne moram, a kako stvari stoje...

@darko: sto si ljubomoran ako neko drugi uspe da izlevati vojsku? Jel ti krivo sto si ti gulio? E pa malo si se zayebo, jer ja idem ako i odem na 1/2 godine pa cu mozda i da propustim -20 stepeni, a ti neces dobro proci u zuvotu dok budesa takav supak koji se raduje tudjoj muci... Zbog tebe samog, bolje ti je da se promenis...

***** li ga, znaci propade moj plan B...

A priznajte da je dobra ideja.
 
@ darko05Jeste iskustvo vise, ali NECU da dajem ni 6 meseci zivota ako ne moram. Jel to da radim ili da se zezam po kaficima i jurim ribe? Razmisli...

Ja volim oruzje, i tako to, ali ne volim pranje WCa ciscenje lisca, tusiranje 1 nedeljno.... To "iskusktvo" mogu i da preskocim, hvala!

Imao sam utisak da je ljudima vec krivo sto je skraceno na 9 ili 6 meseci a oni su gulili vise i pod drugacijim uslovim... A sta ja da im radim.

A sto se tice civilne nikad ne bih isao ali najvise zbog vremena, bolje je i ovo odraditi krace nego se smarati 13 meseci.... Nema to veze sa mudima, nego sa potrebama i mogucnostima.
 
toplo ti preporucujem da vise ne brukas licnos ciju si sliku istakao, mene licno vredjaju tvoji komentari pored toga sto se dicis Njegosevom slikom i izrekama.Tvoj stav je samo tvoj i imas pravo na njega koliko god ja mislio da nisi u pravu, ali takav stav ne ide uz Njegosa i cuvene poslovice o junastvu.Dakle, dragi Aleksej, idi dalje od teme u kojoj nisi bas kao riba u vodi.
I pored cinjenice sto, citajuci moju repliko, kuvas u sebi i smisljas kako ces da me okarakterises i nacrnis u sledecem postu, ja te drugarski pozdravljam.
p.s.`Oprosti im Boze, ne znaju sta rade!`
 
Svima je poznato ono da su Beogradjani razmazeni i da samo kukaju, a istina je skroz obrnuta. Kod mene u kasarni najvise su kukali zitelji nekih vukojebina (namerno nisam rekao seljaci), Ej bre njima smeta sve zivo i nece da rade nista. Crnogorci su bili OK, samo su mnogo pizdeli sto im je prevoz do CG bio skup, pa im se nije odgovaralo da idu na vikend.
 
mshone:
toplo ti preporucujem da vise ne brukas licnos ciju si sliku istakao, mene licno vredjaju tvoji komentari pored toga sto se dicis Njegosevom slikom i izrekama.Tvoj stav je samo tvoj i imas pravo na njega koliko god ja mislio da nisi u pravu, ali takav stav ne ide uz Njegosa i cuvene poslovice o junastvu.Dakle, dragi Aleksej, idi dalje od teme u kojoj nisi bas kao riba u vodi.
I pored cinjenice sto, citajuci moju repliko, kuvas u sebi i smisljas kako ces da me okarakterises i nacrnis u sledecem postu, ja te drugarski pozdravljam.
p.s.`Oprosti im Boze, ne znaju sta rade!`


Eh, eh, mojne tako!

To sto ja volim da *****, i volim zenske i provod, (a samo to je razlog sto ne bih da ostavim smrdljivoj vojsci 9 ili 6 meseci zivota) ne znaci da sam los covek.

Njegosa stvarno gotivim, moracu da stvarno promenim avatar, gde god odem prozivaju me. Onamo da sam crnogorac, ovde da nisam junak, tamo da sam sovinista....

Citajuci tvoje odgovore uopste ne kuvam, ako ti to nesto znaci. Samo ne razumem zasto ne shvatas zasto ljudi u danasnje vreme ne zele da idu u vojsku.

Ko mi stane na put mojim namerama videce da li sam junak ili nisam. Isto vazi za vojsku koja mi trenutno stoji na putu normalnom zivotu, kada zavrsim fax... Dosta mi je sto sam giljao masinstvo 7 godina ne treba mi jos jedna godina zayebavanja!

Pozdravljam i ja tebe drugarski!
 
Sun Cu Vu:
Najbolje bi bilo da drzava ima para za profesionalnu vojsku ali nema .Tako da ti nista drugo ne preostaje nego se spakuj i ajd ti lepo u vojsku.Ali nije sve tako crno.Naucices ponesto, sigurno.


Slazem se to sada i nije vise kao pre... Tih 6 meseci ako toliko bude dok budem otisao se lako otaljau... A nece biti ni tako lose, verujem.

Ipak ako bi mogao da skratim za nesto to bih i uradio.

Ali gde smomi to dospeli kao nacija i drzava kada se ljudi gnusaju vojske... Nazalost...
 
Da si bre neki, ti bi zavrsio masinstvo na vreme a ne za 7 godina.I ne verujem ti da bas toliki broj koitusa imas na svojoj listi, kad imas vemena da od maja do sada posaljes 2100 poruka na forumu krstarice.To mi pre ukazuje na pametnu, ali iskompleksiranu licnost i daje mi za pravo da te ne shvatam ozbiljno jer si jos mlad i duhovna nadgradnja ti nije na potrebnom nivou za rasprave koje pokusavas da vodis.Druga je prica npr.Ivan24.On zastupa slicne /ne iste-slicne/ stavove, ali razlikuje objektivno od subjektivnog i govori na osnovu iskustva.Ti jos nemas tezinu za ozbiljnu raspravu na ovu temu.
Nemam nameru da te vredjam, samo ti skrecem paznju u kom smeru treba da se kreces, nezavisno od stavova koje izrazavaz.I da, otvori neku enciklopediju ili leksikon i pogledaj razliku izmedju `izrazavanje stava` i `propagiranje`.Prouci malo i druge rasprave na slicne teme, procitaj i druge moje postove na ovom podforumu, pa ces videti koji mi je.Ako ti treba pomoc u shvatanju i razlikovanju pojedinih pojmova /npr-bezbednost, odbrana drzave, opstanak naroga, ugrozenost nacije/ i njihovo realno tumacenje, uputicu te na siru literaturu iz politike, medjunarodnih odnosa i istorije.
Opet drugarski pozdrav.
 
mshone:
Da si bre neki, ti bi zavrsio masinstvo na vreme a ne za 7 godina.I ne verujem ti da bas toliki broj koitusa imas na svojoj listi, kad imas vemena da od maja do sada posaljes 2100 poruka na forumu krstarice.To mi pre ukazuje na pametnu, ali iskompleksiranu licnost i daje mi za pravo da te ne shvatam ozbiljno jer si jos mlad i duhovna nadgradnja ti nije na potrebnom nivou za rasprave koje pokusavas da vodis.Druga je prica npr.Ivan24.On zastupa slicne /ne iste-slicne/ stavove, ali razlikuje objektivno od subjektivnog i govori na osnovu iskustva.Ti jos nemas tezinu za ozbiljnu raspravu na ovu temu.
Nemam nameru da te vredjam, samo ti skrecem paznju u kom smeru treba da se kreces, nezavisno od stavova koje izrazavaz.I da, otvori neku enciklopediju ili leksikon i pogledaj razliku izmedju `izrazavanje stava` i `propagiranje`.Prouci malo i druge rasprave na slicne teme, procitaj i druge moje postove na ovom podforumu, pa ces videti koji mi je.Ako ti treba pomoc u shvatanju i razlikovanju pojedinih pojmova /npr-bezbednost, odbrana drzave, opstanak naroga, ugrozenost nacije/ i njihovo realno tumacenje, uputicu te na siru literaturu iz politike, medjunarodnih odnosa i istorije.
Opet drugarski pozdrav.
mshone,svaka cast na odrzanom predavanju.Pozdrav
 
mshone:
Da si bre neki, ti bi zavrsio masinstvo na vreme a ne za 7 godina.I ne verujem ti da bas toliki broj koitusa imas na svojoj listi, kad imas vemena da od maja do sada posaljes 2100 poruka na forumu krstarice.To mi pre ukazuje na pametnu, ali iskompleksiranu licnost i daje mi za pravo da te ne shvatam ozbiljno jer si jos mlad i duhovna nadgradnja ti nije na potrebnom nivou za rasprave koje pokusavas da vodis.Druga je prica npr.Ivan24.On zastupa slicne /ne iste-slicne/ stavove, ali razlikuje objektivno od subjektivnog i govori na osnovu iskustva.Ti jos nemas tezinu za ozbiljnu raspravu na ovu temu.
Nemam nameru da te vredjam, samo ti skrecem paznju u kom smeru treba da se kreces, nezavisno od stavova koje izrazavaz.I da, otvori neku enciklopediju ili leksikon i pogledaj razliku izmedju `izrazavanje stava` i `propagiranje`.Prouci malo i druge rasprave na slicne teme, procitaj i druge moje postove na ovom podforumu, pa ces videti koji mi je.Ako ti treba pomoc u shvatanju i razlikovanju pojedinih pojmova /npr-bezbednost, odbrana drzave, opstanak naroga, ugrozenost nacije/ i njihovo realno tumacenje, uputicu te na siru literaturu iz politike, medjunarodnih odnosa i istorije.
Opet drugarski pozdrav.

Odgovorio bih odma, ali me nije sluizio net...

Mrzi me da se objasnjavam, ali

1. politika strategija i tako to me ni najmanje ne interesuje.

2. ne znam o odbrani koje nacije i zem,lje pricamo, jer smo i kao jedno i drugo prs'li, a tu MOJ vojni rok od 9 ili 6 meseci nece mnogo pomoci.

3.brob kojituse prolsle godine ( oko300 ) a ove sam podbacio, u svakom slucaju ako odem u vojsku pasce na minimum, a ako mogu da biram, jasno je sta cu da odaberem....

4. i nisam neki kad nisam zavrsio masinstvo za sada, priznajem, ali jbg, i meni je zao.....

5. a sto se tice poruka to i nje nesto, eto imao sam nocu vremena,a nisam bio po kaficima jer nisam pri parama...

Ne zelim da vredjam ili tako to ali eto, ne razumes ti mene a ni ja tebe, kako mi se cini.
 

Back
Top