Pogrešna adresa

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Da li vam se često dešava da vam stižu poruke(SMS) koje nijesu vama trebale da stignu, znate već, poslije toga kažu, greška ili izvini itd. Kako ih tumačite?Pitam jer meni nešto često stižu, i to od moje djevojke, pa da znam šta da mislim. Ajde ljudi, malo psihologije.
 
Bivse ti je onda zesci debil, ili pokusava da te napravi ljubomornim, zavisi samo od sadrzaja poruke ili se jos uvek pali na tebe................... mada izabrala je mizeran nacin da ti to dokazuje..... Zasto ljudi jednostavno ne govore ono sto misle!?
 
nikad mi nije doshla poruka tipa shto je Bliz napisala ali mi je zato doshla poruka od nekoga nemam pojma koga da je ona moja obozavateljka...e to znam sigurno da nije meni namenjeno,a i do dushe boj je bio iz norveshke.A takodje sam dobio SMS od nekoga iz norveshke ko me pita kako sam se proveo dan pre i dal sam se otreznio i da li se setjam nechega od sinotj...a ja samo wtf?:D
 
Ja ponekad,ali VEOMA RETKO saljem pogresne poruke,mada ih od jedne osobe dobijam dosta cesto,i uglavnom su vezane za mene :roll: takve poruke MRZIM {kada ih cesto dobijam,ok je da ih dobijem ali stvarno slucajno}...
 
Mene vise nervira kad vidim propusten poziv sa nepoznatog broja. Iskuliram, mozda se neko zeznuo, nista strasno, ali kad vidim ponovo isti broj onda obicno okrenem da vidim ko je. Sto je najgore taj neko se ne javi ili se javi pa cuti i onda nastavi da cima bezveze. Desilo mi se par puta sa nekoliko razlicitih brojeva. Koji su to debili...
 
pazite akciju:drugarica spavala kod mene i zaboravila pidzamu...i uvece mi salje posuku

"mico,moja roze pidzamica je ostala negde kod tebe u sobi...sta kazes da svratim sutra na kaficu da je pokupim,a? aj cokim te!!!"

i poruka bi bila ok da nije stigla njenom BIVSEM DECKU...

meni se isto tako desava da posaljem nesto na pogresan br,mada retko...i kad mi nije zakljucan telefon stalno "saljem" przne poruke drugu koji je prvi u imeniku...a redovno mi stizu poruke namenjene drugim ljudima :D...
 
meni se desilo da sam pisala drugarici poruku o tome shta je bilo s jednim dechkom koji mi se svidjao i u svoj toj euforiji poslala sam je njemu...Joj kako me je bio blam,ali on je na svu srecu bio krajnje fin pa je to ,da kazem, iskulirao :oops:
 

Back
Top