Akvarijum i macka????

rubiroza78

Zainteresovan član
Poruka
405
Ja vec duze vremena imam akvarijum a sestra je skoro uzela macora Ganeta.
Sada je porastao i stalno se mota oko akvarijuma, mislim da oce da mi mazne ribice iz njega i da ih porucka. Da li neko bio u takvoj situaciji i kako je resio???

Pozdrav
 
Imam akvariju poslednjih 35 godina a za to vreme imah 2 machke. 1. je zivela 14 godina, a druga je, Bogu hvala, jos ziva i ima 11.godina. Ni jedna nije ribama nista nazao ucinila. Ona prva je dodushe jako volela da pije vodu iz akvrijuma (narochito pod stare dane) ali to je bilo sve...Naravoucenije: ma nauce svi oni da zive u harmoniji! Ako ti je bas frka a ti staklom ili pleksiglasom prekrij akvarijum ali naravno ostavi neko parche otvoreno "da udje vazduh"...
 
rubiroza78:
Hvala na odgovorima.
Ali cinimi se da je izgubio interesovanje za akvarijum, sada je porastao i voli da se penje po ormanima i televizoru.

Izgubio interesovanje? Ma, nije, nego se folira. Moja drugarica ima mačku i akvarijum sa zlatnim ribicama. I njena maca se pravila nezainteresovana za ribice, ali kad se drugarica jednom vratila sa posla, u akvarijumu je bila jedna ribica manje. Pa, ti sad vidi... A, meni je jedan komšija doneo sa pecanja nekoliko živih riba. U kupatilu smo napunili jedno burence vode i stavili ribe u njega, pošto niko od nas nije mogao da ih ubije. Moja mačka je ušla u kupatilo, propela se na zadnje šape, jednom prednjom šapom se oslonila na ivicu burenceta, a drugu prednju je do ramena zagnjurila u vodu i uspešno pecala ribe...nabadala ih je na kandže i izbacivala napolje...svuda po kupatilu. Mačke...Ne treba im verovati kada su ribe i ptice u pitanju.
 
rubiroza78:
Galaxy sad si me zabrinuo, moracu da prebrojim ribice.
Mozda i kameru da instaliram.

Pozdrav

Ma, nisam htela da te zabrinem, samo da te upozorim. Ništa ti ne vredi kamera. Samo će da snimi mačka koji peca sirote ribice. :sad: Stavi neki poklopac na akvarijum. Ili akvarijum postavi na mesto nepristupačno mačku, mada...takvo mesto kod mene je samo plafon, jer jedino tu još nisu bile. :lol: Usput, ja sam žensko.
 
galaxy:
Ma, nisam htela da te zabrinem, samo da te upozorim. Ništa ti ne vredi kamera. Samo će da snimi mačka koji peca sirote ribice. :( Stavi neki poklopac na akvarijum. Ili akvarijum postavi na mesto nepristupačno mačku, mada...takvo mesto kod mene je samo plafon, jer jedino tu još nisu bile. :lol: Usput, ja sam žensko. DOKAŽI !!!
... ili ogradi akvarijum bodljikavom žicom i PUSTI STRUJU !!! :lol:
 
...micky-junior obozava nase zlatne lujkice,....nikad im nije naudio,... i ,,lopovske merdevine,, sam mu drzao,...
... vazno je da poklopac akvarijuma bude cvrst, stabilan,... vremenom je sve postala obicna zabava ,...
... obozava hranu za ribe,... nagradimo ga sa par listica,...

 

Back
Top