Jedna sočna, filovana osveta djevojkama

Slavik, ja sam mislila da si ti iznad tih stvari.

Apsolutno se slazem da je osveta priznavanje slabosti, ali ponekad i pokazuje briljantnost uma ako je ona savrseno smisljena! Bolje da svoju glavu " zamaras " nekim pametnijim , visprenijim i plemenitijim stvarima.

Visestruko ce ti se isplatiti , nego bilo kakvo zlo!

Sad si dobio lekciju 8)
 
Neva:
Slavik, ja sam mislila da si ti iznad tih stvari.

Apsolutno se slazem da je osveta priznavanje slabosti, ali ponekad i pokazuje briljantnost uma ako je ona savrseno smisljena! Bolje da svoju glavu " zamaras " nekim pametnijim , visprenijim i plemenitijim stvarima.

Visestruko ce ti se isplatiti , nego bilo kakvo zlo!

Sad si dobio lekciju 8)

Jedna djevojka me toliko proganja, maltretira i prijeti, da bih želio da imam jednog keca u rukavu. Ovo što si rekla da sam ja iznad tih stvari, to ću shvatit kao kompliment(HVALA), a mogu li znati zašto to misliš?
 
e da..meni se jedna skorpija svetila..pre sto godina..kakv pakleni plan covece...otad zaobilazim skorpije..u sirokom luku:roll:

al, posle se predomislio..bilo mu zao..ako ocete da napravite glupost , razmislite samo sta cete o tome misliti posle pet godina...

samo kazes..by,by:wink:
 
hocu ja da se svetim!!!!!! ja sma zhensko i hocu da se svetim muskom!!!

e sjajna tema

e taj koga deovjka proganja - sam si trazhio! ne igraj se sa zhenama!!!!! zato shto zhene imaju i materinski instikt josh ako su sujetne i posesivne eeeeee

mada osveta je zaebana, posto mozes da naebes...moras da bdues jako pametan

dajte kako su se vama svetili, a kako ste se vi nekom osvetiil, sta je bilo uspesno, a sta neuspesno

ajde ljudi malo iz zivota
zn am da sam go.vno ako sam i to ali bih volelad a citam ...molim vas predjite preko moje licnosti i skoncentrisite se na temu
nije neko kriv sto je takav...kao npr j a
ajde ajde
:*
 
Slavik:
Jedna djevojka me toliko proganja, maltretira i prijeti, da bih želio da imam jednog keca u rukavu. Ovo što si rekla da sam ja iznad tih stvari, to ću shvatit kao kompliment(HVALA), a mogu li znati zašto to misliš?

najbolja osveta - PONUDI JOJ BRAK !!!!!

ili samo da ce da se vidite!!!

mislim ti njoj

ali misli to ozbiljno.

a sta ako kaze - ma necu sad brak, sad ces da patis, i pocne da pravi sranja

tipa da ti postavlja pokvarena jaja u kucu (c) antruntrun : ))) :* :*

pa zovi miliciju sta da ti kazem... ili joj napravi dete!!!!!! jebi je 28 dana jednom ce da zatrudni
pa kad napravi, onda nek bude dete kopile, il nek abortira
eto
 
SINDI:
e da..meni se jedna skorpija svetila..pre sto godina..kakv pakleni plan covece...otad zaobilazim skorpije..u sirokom luku:roll:

al, posle se predomislio..bilo mu zao..ako ocete da napravite glupost , razmislite samo sta cete o tome misliti posle pet godina...

samo kazes..by,by:wink:

E, ako si bila nevaljala… :P

Jel može mala analiza pa onda zaključak? Sa dvadeset godina, ja sam bio taj sa tim 'paklenim planovima'. Ponekad bih samog sebe uplašio. Onda sam posmatrao i druge Plutonove sluge oko sebe i video kako su isti. Potpuno je neverovatno kad kod sebe i kod ostalih 'sluga' prosto vidiš isto, kako nešto mračno izlazi, nepozvano, niodakle, nenajavljeno i pravi sranja...
E, onda kad to sve lepo vidiš, izneseš na svetlo dana, počneš da shvataš koliko je osveta loša i bez ikakvog smisla.
I zato se nisam svetio od '92 :) Barem ne onako Plutonski, ne više nego drugi... Danas mi je svejedno, okrenem se i kažem to tvoje 'by,by'.

I ako hoćeš mali savet u zaključku, ako u tom zaobilazećem širokom luku budeš te (ne)sreće da naletiš na novog slugu Plutona, na nekog neosvešćenog, trudi se da izgradiš pošten odnos odnos sa njim/njom, ništa ne ostavljaj nedorečeno, ne ostavljaj prostora za sumnju i povredu, čak i kad se posvadjaš, posvadjaj se do kraja, dozvoli i sebi i njemu da kažete sve najgore što imate, pusti ga da se isprazni. To jedini način da izbegneš da pre ili kasnije Pluton zatraži od škorpije žrtvu osvete. I ne postoji način da neko ko ne razume te porive u sebi, ne postoji način da odoli tom pozivu. Pluton je zayeban i zahtevan igrač.

Nemoj zbog toga da sebi umanjuješ zadovoljstvo druženja sa škorpijama. Umeju oni da budu jako dobri ljudi. Imaju zeznutih mana, naravno, ali ako znaš sa njima, stvarno možeš da uživaš.

/end of commercial break/ :D
 
Slavik:
Sigurno vam se se desilo da ste nekada željeli da se osvetite nekoj djevojci ili ste to već uradili(po mogućnosti bivšoj ako je bilo ptrebno). Kako ste to uradili, koja su bila sredstva...?


Hm...
Duboko si me razočarao!
Sram te bilo!

Za šta da se svetiš devojci?
Zbog toga što ste nekada imali nešto zajedničko?
Greška u koracima...
Odraz nezrelosti...
Pa, da, ti si mladja generacija...

Slušaj...
Nadješ drugu, a sve imaju isto, ne brini, a ovu ostaviš u LEPOJ USPOMENI!
Kad tad ćete se sresti na ulici
Zar želiš da u tebi vidi "onog šmokljana"?
Ili želiš da joj oči opet zaiskre zbog lepo provedenog vremena sa tobom?
 
GlasNick:
E, ako si bila nevaljala… :P

Jel može mala analiza pa onda zaključak? Sa dvadeset godina, ja sam bio taj sa tim 'paklenim planovima'. Ponekad bih samog sebe uplašio. Onda sam posmatrao i druge Plutonove sluge oko sebe i video kako su isti. Potpuno je neverovatno kad kod sebe i kod ostalih 'sluga' prosto vidiš isto, kako nešto mračno izlazi, nepozvano, niodakle, nenajavljeno i pravi sranja...
E, onda kad to sve lepo vidiš, izneseš na svetlo dana, počneš da shvataš koliko je osveta loša i bez ikakvog smisla.
I zato se nisam svetio od '92 :) Barem ne onako Plutonski, ne više nego drugi... Danas mi je svejedno, okrenem se i kažem to tvoje 'by,by'.

I ako hoćeš mali savet u zaključku, ako u tom zaobilazećem širokom luku budeš te (ne)sreće da naletiš na novog slugu Plutona, na nekog neosvešćenog, trudi se da izgradiš pošten odnos odnos sa njim/njom, ništa ne ostavljaj nedorečeno, ne ostavljaj prostora za sumnju i povredu, čak i kad se posvadjaš, posvadjaj se do kraja, dozvoli i sebi i njemu da kažete sve najgore što imate, pusti ga da se isprazni. To jedini način da izbegneš da pre ili kasnije Pluton zatraži od škorpije žrtvu osvete. I ne postoji način da neko ko ne razume te porive u sebi, ne postoji način da odoli tom pozivu. Pluton je zayeban i zahtevan igrač.

Nemoj zbog toga da sebi umanjuješ zadovoljstvo druženja sa škorpijama. Umeju oni da budu jako dobri ljudi. Imaju zeznutih mana, naravno, ali ako znaš sa njima, stvarno možeš da uživaš.

/end of commercial break/ :D

Evo i mene...jos jedna koja je prezivela osvetu skorpije! Bili zajedno, on mene ostavio i ok. Prodje neko vreme, nadjemo i on i ja nekoga, s tim sto on neke za zajebanciju a ja nekog ozbiljnog( bila s njim godinu ipo)! Na kraju ja ostavim tog decka a skorpija se stvori niotkuda kao sad on hoce da se vidjamo tajno...bla bla...i ja kreten pristala jer ga i dan danas nisam prebolela! I od svega toga videli smo se jednom i sve je bilo ok, 4 meseca me je zavlacio da se vidimo,pa me ispaljivao! I tako dok nisam rekla da je bilo dosta! Ali bila sam fina! A on,sa drugovima me je izvredjao kako sam *****, glupaca i kako ne b bio sa mnom pa i da mu platim! Ostala sam u cudu i od tada ne razgovaramo! A sta, akkao i zasto, i dalje ne znam i ne mogu ni da sanjam sta je hteo i zasto!
 
Sta uopste znaci osveta??Devojci ili momku,svejedno. Ili jos smesnije osveta zbog povredjene sujete. Osveta je opasna i dvosmerna igra. Ko se u nju upusti mora biti spreman da snosi posledice iste. Sada ili kroz X godina kada ostane sam sa sobom, svejedno....

Pri tom mislim na ozbiljne situacije i na odrasle ljude a ne na decije zajebancije tipa rekao je za mene ovo ili ono pa sam mu ja... :roll:
 
Sta se napale nas skorpijice, kao da smo mi izmislile osvetu? Ne kazem, umemo da ubodemo, ali samo u trenucima koji su opasni po nas! Inace smo dobre, mazne !

Slavik, u svakom slucaju, bez osvete si veci covek, a za nju najveci! Osvetom joj samo dajes satisfakciju i odajes priznanje da je ONA uspela u svemu tome, a ti ispao gubitnik!

Glavu gore, oblaci te zovu!
 

Back
Top