Tange

Pa sta je kolege, sta je Vase misljenje, da li Vas zarimo i palimo u tangama, ili smo Vam mozda odvratne?
Pa sta je koleginice, cutite, recite da li volite da ih nosite, ili ih ne podnosite?(ja ih bas i ne.. :? )
 
E sad cu ja malo da vam kontriram svima :P
Tange su dobre - ako su tange dobre i ako je sadrzaj dobar. Nazalost imao sam priliku da vidim tako grozne kombinacije da me je to operisalo od automatskog obozavanja.
Medjutim postoji jos jedna vrsta vesa.
Recimo ona vrsta gacica sto ih sve djevojke mrze jer "prave liniju na pantalama koja se vidi" :lol: E te, ako su izabrane sa ukusom, mogu omadjijati covjeka (ili bar mene :roll: ) da satima gleda u .... :oops: ovaj, djevojku.


Usput, ova prica me podsjeti na nesto:
evo jedan savjet za zensku populaciju kako da budete apsolutno sigurne da ce, kada izadjete u grad, 95% publike postati 2/3 napaljeno prije nego sto uopste pocnete konverzaciju.
Dakle, dole obucete trenerku, pantale, farmerke, suknju ili nesto skroz 3-ce. Vazno je samo da je nesto duze (npr. sa sorcem glupo izgleda).
I onda to nesto spustite ispod kukova, ono da (pomalo) visi.
A ispod svega toga obucete tange. I onda bocne "vezice" povucete preko kukova. Tako da se spolja gledano vide vezice kako izranjaju iznad trougla, propinju se preko kukova i poniru negdje pozadi...

Uspijeh zagarantovan!


Samo da napomenem da ce vas u roku 5 sekundi proglasiti kuravama... Ali to uopste nece umanjiti uspijeh.
U takvim situacijama i muskarci postaju zestoki licemjeri.
 
blagi bože, pa to je takav neukus.....skini se gola i, ili pokaži donji veš, i naravno svaki će biti tvoj, indeed. ali kakav mamac takva i riba.....
 
Betty:
blagi bože, pa to je takav neukus.....skini se gola i, ili pokaži donji veš, i naravno svaki će biti tvoj, indeed. ali kakav mamac takva i riba.....

Ni sam to bolje ne bih rekao... Ne kazem da se necu okrenuti za tako 'doteranom' ribom, ali bih o njoj mogao da razmisljam striktno kao o seksualnom objektu...

A vec sam ja objasnio zasto se tako pojedine devojke 'skockaju', jos u mom prvom postu...
 

Back
Top