Kako se upotrebljava GINO DAKTANOL?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aman.....vaginaleta se stavi uveche.....i do ujutru je nema....nestane u dubini tvoje vagine (:

e jedino ako nisi skinula foliju....u tom sluchaju nikad vishe ne postuj na ovaj 4um (:

metish uveche i odesh da qntash....a vagina rucha vaginaletu .....kakva pomisao !
 
Svaki lek ima uputstvo za upotrebu i u tom uputstvu stoji nacin upotrebe, no dobro.
Uvece kad se istusiras , legnes i stavis 1 vaginaletu duboko u vaginu i odes na spavanje.
Nemoj da stavljas vaginalete dok ne legnes, jer ukoliko je stavis i setas ispasce.
Vaginaleta ce se do ujutro istopiti, u toku dana ces sigurno imati ostatke vaginalete na gacicama no to nije vazno, uvece opet ista prica.
Na kontrolu se javi 3 dana posle stavljanja poslednje vaginalete
P.S. Vaginaletu pre stavljanja izvadi iz folije.
 
dr:
Svaki lek ima uputstvo za upotrebu i u tom uputstvu stoji nacin upotrebe, no dobro.
Uvece kad se istusiras , legnes i stavis 1 vaginaletu duboko u vaginu i odes na spavanje.
Nemoj da stavljas vaginalete dok ne legnes, jer ukoliko je stavis i setas ispasce.
Vaginaleta ce se do ujutro istopiti, u toku dana ces sigurno imati ostatke vaginalete na gacicama no to nije vazno, uvece opet ista prica.
Na kontrolu se javi 3 dana posle stavljanja poslednje vaginalete
P.S. Vaginaletu pre stavljanja izvadi iz folije.

Joj!:o :( :shock: :evil:
Mene zadiljuje kako neko kome ovo ne padne napamet stigne do vaginaleta.
Koliko ima godina?
Izvinjavam se, malo sam zbunjena, sokirana, ...
 
Nema veze koliko ko ima godina da bi koristio vaginalete - moze da se dobije infekcija i od prljavih ruku,lose higijne,ili u slucaju kad izmet dodje u dodir sa vaginom.
Vidis da je devojcica verovatno preplasena i da joj je ovo prvi put,a verujem i da je ginekolog bio neljubazani da joj je samo dao recept i rekao dalje. :evil:
 
sandrasa:
Hvala na razumevanju, nisam znala do sinoc kako izgledaju vaginalete, a nisam ni retardirana kao sto vecina vas zakljcuje, samo nisam bila upucena.

Ginodaktanol je dobar,ali bi ti ipak trebala da odes da das neke malo ozbiljnije briseve,jer zlu ne trebalo ako je ta lekarka/lekar bila tako savesna,pa nije videla neiskusnu curicu nije na odmet da se detaljnije proveris,pa da onda uzmes terapiju.
I promeni ginekologa,ako tvoj ne valja ;)
 
dr:
Svaki lek ima uputstvo za upotrebu i u tom uputstvu stoji nacin upotrebe, no dobro.
Uvece kad se istusiras , legnes i stavis 1 vaginaletu duboko u vaginu i odes na spavanje.
Nemoj da stavljas vaginalete dok ne legnes, jer ukoliko je stavis i setas ispasce.
Vaginaleta ce se do ujutro istopiti, u toku dana ces sigurno imati ostatke vaginalete na gacicama no to nije vazno, uvece opet ista prica.
Na kontrolu se javi 3 dana posle stavljanja poslednje vaginalete
P.S. Vaginaletu pre stavljanja izvadi iz folije.

Ja i dalje ne razumem kako da upotrebim vaginaletu. Sve sto vidim je plasticni klip. Koji deo se stavlja? Zaista ispadam smesna, ali zaista nemam pojma. Prosto ne mogu da verujem da ce se bilo koji deo istopiti. Pomoc!:shock:
 
Mozda stvarno treba objasniti svakom ponaosob kako se vaginaleta koristi... nista se vise ne podrazumeva, cudna neka vremena dosla... pre par godina na nekoj svadbi momak se zalio da ga boli glava, ja mu dam UPSARIN, kazem trazi pola case vode od klenera da se rastopi, vraca se bled ko krpa, kaze ja ono jedva progutao... ja nisam znala da li da se smejem ili da ga saljem u bolnicu...
 
Juce je neko isto pitao na ginekologiji. Izvadi vaginaletu iz tog plasticnog dela!!!
Pa čekaj, je l' moguće da i to treba objašnjavati? :shock:

sanja:
Mozda stvarno treba objasniti svakom ponaosob kako se vaginaleta koristi... nista se vise ne podrazumeva, cudna neka vremena dosla... pre par godina na nekoj svadbi momak se zalio da ga boli glava, ja mu dam UPSARIN, kazem trazi pola case vode od klenera da se rastopi, vraca se bled ko krpa, kaze ja ono jedva progutao... ja nisam znala da li da se smejem ili da ga saljem u bolnicu...
:lol: jooooj
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top