Mp3, wav & mid fajlovi!

Macro_ek

Primećen član
Poruka
506
Koji je dobar a da nije puno veliki program koji bi mi preporucili iz iskustva a koji moze da konvertuje mp3 (ili wav) fajlove u midi? Treba mi za telefon!

Takodje mi treba i neki dobar programcic za rad sa mid fajlovima!
 
Koji telefon koristis?

Imaju programi koji sami to rade,mislim prebacuju programe(klipove,pesme)zavisi sta direktno u formate koji telefon moze da vidi(cita).

Ako koristis Nokiu ja znam sve vezano za nju,posto je koristim.......samo javi.........

pozz8-)
 
22+ MB... i opet jedno danonocno skidanje!
MRZIM ove sajtove sto ne stave link koji lako moze neki pomocni download program (kao GetRight) da skine pa da covek nije obavezan da non stop bude na net!!! Evo pola sata i 12%... jeeeeeeeeeeaaaa! :evil: :evil: :evil: :evil:

Nego... zna li ko kolika je memorija 3120? I moze li se nadograditi ili sta?
 
Hmmm ako ti nije bitan kvalitet te pesme onda dobro ali u vecini slucajeva to sto taj program napravi od wav ili mp3 fajla je vise nego smesno. Jednostavno zato sto on pokusava da "odsvira" u midi fajlovima ono sto cuje u mp3 ili wav. Midi fajlovi su ti fajlovi koji se prave pomocu sintisajzera i zaista nemaju blage veze sa mp3 ili wav. Ja ti preporucujem da jednostavno ides na net i skidas midi fajlove, a ne da se zaye**as sa tim konvertovanjem posto je kvalitet ocajan ( smesan ). Ili kupi telefon koji podrzava mp3 ili wav. Pozdrav
 
Pa mogao bi to da uradis ako ti nije problem... mada necu da te maltretiram... otici cu na fax u ponedeljak pa cu ga za pola sata skinuti... ako ne uspijem javicu ti... thanx!

Mene treba softver koji ce transportovati slkicice i melodije na tel... i treba mi kabal! Koliko kosta to cudo od USB-a?
 

Back
Top