KONACNO OPREDELJENJE...

Nadji se...

  • Metalac

  • Rocker

  • Raper

  • Rejver

  • Narodnjak

  • Svejedno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
...i pankeri!
gile.gif
 
ovo je strashno.
niko nije glasao za dobri stari narodnjak, pa sam morao ja.

ovde sve neki urbani. sh'a cju kad sam sa sela. poreklo je to. danas sam cepao drva a komshija je slushao shabana. meni se srce ispunilo. jest' da sam posle ush'o unutra i pustio Tool, al seljak sam u dushi. narodnjak, jashta.
 
Moglo je i drugacije da se postavi.
Sigurno nije old school tradicional metal slicna ovim novim pravcima.
Zato si lepo mogao da razdvojis kategorije metala.

A i pitam se sta ako slusam neku meksu muziku takodje poput Dire Straits,The Cure, New Order, Joy Division,The Smiths,Morrissey,Godfathers,Visage....gde to sve spada?
 
Keeper:
ovo je strashno.
niko nije glasao za dobri stari narodnjak, pa sam morao ja.

ovde sve neki urbani. sh'a cju kad sam sa sela. poreklo je to. danas sam cepao drva a komshija je slushao shabana. meni se srce ispunilo. jest' da sam posle ush'o unutra i pustio Tool, al seljak sam u dushi. narodnjak, jashta.


:) totalno ludilo!! haos!!
:) svaka chast
 
Dont_Break_The_Oath:
Moglo je i drugacije da se postavi.
Sigurno nije old school tradicional metal slicna ovim novim pravcima.
Zato si lepo mogao da razdvojis kategorije metala.

A i pitam se sta ako slusam neku meksu muziku takodje poput Dire Straits,The Cure, New Order, Joy Division,The Smiths,Morrissey,Godfathers,Visage....gde to sve spada?
Moglo je al ja na brzinu postavio...
Stavi u Rockic... :)
 
Keeper:
ovo je strashno.
niko nije glasao za dobri stari narodnjak, pa sam morao ja.

ovde sve neki urbani. sh'a cju kad sam sa sela. poreklo je to. danas sam cepao drva a komshija je slushao shabana. meni se srce ispunilo. jest' da sam posle ush'o unutra i pustio Tool, al seljak sam u dushi. narodnjak, jashta.

:lol:
onda svrati u moje selo,pa jos se mozda i udruzis sa kebom na ulici,ili sa brenom u mesari,suzanom jovanovic u c marketu,nadom obric u njenoj mediteranskoj kuci u sred beograda :roll: i ostalom "elitom".... :roll: :lol:
 
Banshee:
:lol:
onda svrati u moje selo,pa jos se mozda i udruzis sa kebom na ulici,ili sa brenom u mesari,suzanom jovanovic u c marketu,nadom obric u njenoj mediteranskoj kuci u sred beograda :roll: i ostalom "elitom".... :roll: :lol:

znam znam, volem ja beograd, jednom cju kupiti splav tamo, kad ovde zaradim od zemljoradnje. u beogradu, em cju mocji da se furam da sam u metropoli, em cju imati svoju bracju seljake i seljachine do mile volje :D
a i tamo se seljachke zvezde meshaju sa nama rajom, shto ti kazhesh, keba cje piti sa mnom u kafani. ovde se nashe zvezde nadure, postanu slavni i odu u beograd da splavare. misle da smo mi sa sela seljachine :lol:
 

Back
Top