Турскa против феминизмa

ccaterpillar

Legenda
Poruka
56.059
Ердоган повео кампању против турских феминисткиња

ОПТУЖИО ИХ ДА СУ ПРОТИВ „КОНЦЕПТА МАТЕРИНСТВА” И НАГЛАСИО ДА МУШКАРЦИ И ЖЕНЕ НЕ МОГУ ИМАТИ ИСТА ПРАВА

Жене и мушкарци не могу бити третирани једнако јер је то противно људској природи. Не можете рећи женама да иду да копају земљу. То је против њихове префињене природе – указао је Реџеп Тајип Ердоган на скупу у Истанбулу о правима жена

ТУРСКИ председник Реџеп Тајип Ердоган оценио је данас да жене нису равноправне с мушкарцима и повео напад против феминисткиња у Турској, наводећи да оне одбацују концепт материнства.

Говорећи на једном скупу у Истанбулу о правима жена, Ердоган је рекао да због биолошких разлика мушкарци и жене не могу да имају исту улогу у животу, пренео је АФП.

„Наша религија (ислам) одредила је да је улога жене (у друштву) - материнство”, рекао је турски председник на скупу на којем је међу женама била и његова кћерка Сумеје.

„Неки људи то могу да разумеју, док други не могу. То не можете објаснити феминисткињама јер оне не прихватају концепт материнства”.

Према његовим речима, жене и мушкарци не могу бити третирани једнако „јер је то противно људској природи”.

„Њихови карактери, навике и физичка грађа су различити. Жене не могу да раде све послове које могу мушкарци, као што је то у комунистичким режимима. Не можете рећи женама да иду да копају земљу. То је против њихове префињене природе”, рекао је он.

Ердоганову владу с исламским коренима дуго су оптуживали критичари који су сматрали да она нарушава секуларне принципе државе и ограничава грађанске слободе жена, пренео је АФП.

Он је такође изазвао бес феминистичких група изјављујући да свака Туркиња треба да има троје деце, уз предлог да се ограниче права на абортус.


-------------------------------------

PREDSEDNIK TURSKE: Žene nisu ravnopravne sa muškarcima!

Govoreći na jednom skupu u Istanbulu o pravima žena, Erdogan je rekao da zbog bioloških razlika muškarci i žene ne mogu da imaju istu ulogu u životu...
http://www.telegraf.rs/vesti/1322586-predsednik-turske-zene-nisu-ravnopravne-sa-muskarcima

Aллaх Aллaх..
 
Poslednja izmena od moderatora:
znači oni prvo treba da sednu za astal i da pročitaju onu drugu knjigu
da prvo regulišu kite za ubuduće pa onda žene
a i biće zadovoljniji sa čitavim
koga su zajebali doživotno - zajebali ali da se prestane sa time ubuduće

ja ne znam šta može da oseti onako a kamoli kad mu se žena porodi
jer znate onu - teško curcu gde je prošla dečja glava...

zato valjda imaju onake zatvore, konačno nešto uže...
to nije kultura, to je posledica...

a ni Jevreji nisu bolji, svaka tinejdžerska serija im hvali muške odnose... bilo na B92...
 
Poslednja izmena:
Човек је повео и ћерку на тај говор, да би људи схватили да се то односи и на њу, па се ето ни она не буни.

А ако се не буни прешједникова шћер, што би се бунила сиротиња раја?
 
Човек је повео и ћерку на тај говор, да би људи схватили да се то односи и на њу, па се ето ни она не буни.

А ако се не буни прешједникова шћер, што би се бунила сиротиња раја?

A код нaс жене ни мaње ни више него нaјмaње 30% руководећих местa трaже, дa уђе у зaкон..
 
Koja ženska prava u muslimana?
Pa muškarci nemaju prava na čitavu kitu, još ih te iste žene vuku kao male da ih skembaju...
vrište, plaču, otimaju se, a žene se cerekaju....

a niko nije pročitao knjigu kako teba, onu drugu jr u Kuranu toga nema, da to rade samo sveštenici a ne vernici

u svakom postu pises jedno te isto...
nikad nisam videla da si spomenuo devojcice kojima seku citave genitalije pa iskrvare do smrti...
 
Човек је повео и ћерку на тај говор, да би људи схватили да се то односи и на њу, па се ето ни она не буни.

А ако се не буни прешједникова шћер, што би се бунила сиротиња раја?

Puste žene...
Najsrećnije ste ako ste ćerke direktora ili supruge vojnog lica
Sve ostalo vam je muka...


Lepo rekao Branislav Nušić kroz lik onog profesora matematike:
"Deco Muškarci su 1 a žene 0
a iza mene koji sam 1 kad dodamo ženu onda je moja žena 10"
 
Poslednja izmena:
u svakom postu pises jedno te isto...
nikad nisam videla da si spomenuo devojcice kojima seku citave genitalije pa iskrvare do smrti...

zato što je farmakomafija napravila podelu
a Izrael jedina država koja ignoriše smrt dečaka
zato što svake godine umre 10% muške populacije
a farmakomafija zaradjuje na njima i forsira
krvarenja, srčani udari, postoperativne fatalne infekcije, psihosomatski doživotni poremećaji, operativne greške...

ali svejedno farmakomafija je napravila podelu
a srpski zakon dozvoljava neupućenim izmanipulisanim roditeljima da odučuju u tudje ime
iako sa čitavim deca neće umreti, ipak privatni urolozi lukavo zlopotrebljavaju zakon i zvaničnu medicinu
ako može da se urinira sve je u redu, ostalo po volji (retrakcija npr.)
ali se volja zloupotrebljava od lekara opšte prakse i plaše roditelje muške dece šta je normano a šta ne...
za proces koji može da traje i 20 godina iako kod većine do 5-te godine... a i šta će ti pre odredjenog uzrasta?

Bez zadovoljnog muškarca nikad neće biti zadovoljne žene
eto zato zaobilazim drugi običaj u 56 zemlje...
 
Poslednja izmena:
zato što je farmakomafija napravila podelu
a Izrael jedina država koja ignoriše smrt dečaka
zato što svake godine umre 10% muške populacije
a farmakomafija zaradjuje na njima i forsira
krvarenja, srčani udari, postoperativne fatalne infekcije, psihosomatski doživotni poremećaji, operativne greške...

ali svejedno farmakomafija je napravila podelu
a srpski zakon dozvoljava neupućenim roditeljima da odučuju u tudje ime
iako sa čitavim deca neće umreti, iako privatni rolozi zlopotrebljavaju zakon i zvaničnu medicinu
ako može da se urinira sve je u redu, ostalo po volji ali se volja zloupotrebljava od lekara opšte prakse i plaše roditelje muške dece šta je normano a šta ne...


eto zato zaobilazim drugi običaj u 56 zemlje...

nisi odgovorio na moje pitanje... sta mislis o onim silnim devojcicama u aziji i africi koje godisnje umru od posledica obrezivanja i zasto ih nema u nijednom tvom postu?
odgovori bez uvijanja...
 
nisi odgovorio na moje pitanje... sta mislis o onim silnim devojcicama u aziji i africi koje godisnje umru od posledica obrezivanja i zasto ih nema u nijednom tvom postu?
odgovori bez uvijanja...

ala si dminantna... au kuku meni...
šta može da se smatra pod BDSM zadovoljstvom odraslih na račun trajnog uništavanja tudjih genitalija?
Jevreji čak i snimaju, jedan primerak rabinu drugi familiji...

Šta veliš ti za zakon?
Za silovanu ženu se dobije više godina nego za ubijenu?
U čemu je fora?
Za dečake niko ne robija... pa ni lekar...
 
ala si dminantna... au kuku meni...
šta može da se smatra pod BDSM zadovoljstvom odraslih na račun trajnog uništavanja tudjih genitalija?
Jevreji čak i snimaju, jedan primerak rabinu drugi familiji...

Šta veliš ti za zakon?
Za silovanu ženu se dobije više godina nego za ubijenu?
U čemu je fora?
Za dečake niko ne robija... pa ni lekar...

i muslimani snimaju ritual odsecanja ženskih genitalija, šikljanje krvi, pa i lagano umiranje...ni za to niko ne odgovara...reci mi sta ti misliš o tome...
 
kažem dečake a ne za muškarce
siguran sam da kad bi pustili Jevreja ili muslimana da odraste bez pritisaka okruženja da im ne bi palo napamet
kad im u pubertetu profnkcioniše polni sistem...

Dok im drugarice nesmetano bespoštedno sapunjaju kod sebe, sjebani baš nešto ne mogu da nadju rešenje...
a kad se tako odrasta godinama onda ne može ni da bude normalno...

medjutim rekoh farmakomafija utiče i na državne zakone
prava deca se prepišavaju obilato

i posle očekujete normalno društvo?
 
Poslednja izmena:
i muslimani snimaju ritual odsecanja ženskih genitalija, šikljanje krvi, pa i lagano umiranje...ni za to niko ne odgovara...reci mi sta ti misliš o tome...

iz verskog ugla - sve ok u oba slučaja, da se namire duboka verska osećanja dubioznih vernika
iz medicinskog ugla - za devojčice ne treba anestezija pa je zarada slaba
iz zakonskog ugla - trenutno je zabranjena samo ženska maloletnička kastracija po volji roditelja što se Srbije tiče
iz ugla lekara opšte prakse: bez retrakcije mož se umre, evo vizit karta, posle retrakcije ne može ni biti a ni 400- 600 evra...

na svu sreću pa je u Srbiji plata 200 evra inače bi puno dečaka nadrljalo a nabavili urolozi i laser...
a kad dečaci shvate šta tačno treba da rade niko ne ostade neoženjen posle vojnog roka...
 
Poslednja izmena:
iz verskog ugla - sve ok u oba slučaja, da se namire duboka verska osećanja dubioznih vernika
iz medicinskog ugla - za devojčice ne treba anestezija pa je zarada slaba
iz zakonskog ugla - trenutno je zabranjena samo ženska maloletnička kastracija po volji roditelja što se Srbije tiče
iz ugla lekara opšte prakse: bez retrakcije mož se umre, evo vizit karta, posle retrakcije ne može ni biti a ni 400- 600 evra...

na svu sreću pa je u Srbiji plata 200 evra inače bi puno dečaka nadrljalo a nabavili urolozi i laser...

imala sam utisak da ni iz verskog ugla nije u redu kad su dečaci u pitanju...znaš, ono sa rabinima koji snimaju...

pusti medicinski ugao, za neke dečake je to jedini spas od učestalih infekcija...a usto ga to ništa ne boli niti kasnije ima neke negativne propratne efekte...
 
imala sam utisak da ni iz verskog ugla nije u redu kad su dečaci u pitanju...znaš, ono sa rabinima koji snimaju...

pusti medicinski ugao, za neke dečake je to jedini spas od učestalih infekcija...a usto ga to ništa ne boli niti kasnije ima neke negativne propratne efekte...

poštedi me jevrejskih najnovijih indikativnih dokaza o infekcijama i bapskih priča o pustinjama gde nema vode
pa se pojavi bakterija pišožderus vulgaris,
dok se žene u tim pustinjama bez vode jel ne osećaju, tj njih ta bakterija ne napada koliko smrdi...

to je nervno-metaboličko-zaštitni sistem uništava čak i vaginalnu floru od žene
bolje zaštite ne može da bude za muškarca od rodjene žene
a urolozi nek dokažu kako defektno može da funkcioniše bolje nego čitavo
pa onda da pričamo o pustinjskim bakterijama koje ne žele da nastanjuju ni jedan deo sem didermalnog sa frenulumom.
 
Poslednja izmena:

Back
Top