Kosarka

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.246
posle poraza kosarkasa na Evropskom prvenstvu u Beogradu, misljenja su podeljena:

-"Posle Crkve i Vojske, mrski imperijalisticki agresori i strane obavestajne sluzbe, u saradnji sa masonima, templarima, katolickom crkvom i multinacionalnim kompanijama, namerecili su se na poslednji stub SrBskog drustva...Kosarku...
Infiltrirajuci svoje provokatore uspeli su da bace ljagu na tu instituciju...
tome se mora "stat'ukraj" i ne dozvoliti stranim obavestajnim sluzbama da do kraja sprovedu taj pakleni plan...
pitanje je zasto se bas sada...u ovom trenutku, tako presudnom za nacionalnu bezbednost zemlje, pokusava sa diskreditacijom jedne takve vazne institucije...???"


-"Zasto je trener Obradovic tek sada izasao sa takvim optuzbama na racun Kosarke? Ali dobro je da je i sada to uradio, jer je neophodno da se demistifikuje i denacifikuje jedna takva zatvorena i konzervativna sredina...cela ta tajna organizacija na celu sa "pukovnikom" Markom Jaricem treba da se potpuno raskrinka..."
 
dakle stvarno :roll: i košarka nije više igra nego politika... :twisted: :twisted:
ebo ovaj svet ... nek propadne :twisted:

(ajd pre nego što me neko optuži za izdaju ili manjak patriotizma, mislim na svet...planetu zemlju... i više je šala nego što sam ozbiljno mislila )
 
predlazem da:
priredimo kosrakasima velicanstven docek ispred savezne skupstine...
da se skupi ljudi ko petog oktobra i da ih namaze u katran i perje...
sramota...

p.s.
a sto se tice shale, Nexuse, zaboravio si da Jaricu das neko konspritaivno ime... na primer Marko Jaric - Centurion ili tako nesto...
 
samo da napomenem...
voleo bih da se ovde vise prica o saljivo-politickom aspektu, koji i nije tako saljiv, nego o samim dogadjajima... o tome sigurno postoji neka tema na podforumu Kosarka...
 
Zg2004:
E zamisli Lijepu našu usred beograda u finalu EP...bit ce divota


Mnogima ce ovo zvucati besmisleno sto cu reci.. Ali moram da budem sasvim iskren i pristojan u slecedem..

Ako hrvatska osvoji prvo mjesto na Evropskom prvenstvu u kosarci ja cu u svojoj kuci da stojim mirno dok se bude intonirala "LIJPA NASA" iz prostog razloga sto cu da postujem onog ko je zasluzio prvo mjesto pa i ako je to Hrvatska.. Ja sport izdvajam iz politike i ne vidim nista ruzno da se cuje LIJEPA NASA ako kosarkasi hrvatske osvoje EP..

S toga nije potreban cinizam sa te strane i kao svaki civilizovan covjek cu to da postujem, isto tako LIJEPU NASU kao i bilo koju drugu..

Nista nenormalno.. Iskren da budem vise volim da navijam za hrvatsku nego za recimo njemacku koja nikakve veze nema sa mnom...

Poz.
 
ne zvuci besmisleno...ako pobede, zasluzili su i himnu...
sad...Beograd ili ne...svejedno...
samo ne znam da li ce se cuti, od zvizduka... :roll:
kad nasoj himni zvizde...
mada, ne verujem da ce biti mnogo Srba na finalu...
 
Нешто ми паде на памет:
Пошто смо ми кошаркашка "суперсила" (без смеха, молим), да ми лепо захтевамо од Европске кошаркашке федерације да Француској забрани учешће на следећем првенству уколико не испоруче Паркера Међународном суду за злочине почињене над кошем репрезентације СЦГ!
 
GZ:
Mnogima ce ovo zvucati besmisleno sto cu reci.. Ali moram da budem sasvim iskren i pristojan u slecedem..

Ako hrvatska osvoji prvo mjesto na Evropskom prvenstvu u kosarci ja cu u svojoj kuci da stojim mirno dok se bude intonirala "LIJPA NASA" iz prostog razloga sto cu da postujem onog ko je zasluzio prvo mjesto pa i ako je to Hrvatska.. Ja sport izdvajam iz politike i ne vidim nista ruzno da se cuje LIJEPA NASA ako kosarkasi hrvatske osvoje EP..

S toga nije potreban cinizam sa te strane i kao svaki civilizovan covjek cu to da postujem, isto tako LIJEPU NASU kao i bilo koju drugu..

Nista nenormalno.. Iskren da budem vise volim da navijam za hrvatsku nego za recimo njemacku koja nikakve veze nema sa mnom...

Poz.
pa da stoish mirno na tudju himnu malo je debilno...
mada i ja chesto u sportovima navijam za hrvatsku a ne neke druge...

e zagrepchanin, aj mi nadji serijal "Bitange i princeze" na divx, nisam gledo sve dok je bilo na OBN-u. a odushevljavaju me likovi :)
 
Velikosrpski lobiji infiltirani u kosarkasku reprezentaciju SCG delovali su cilju svojih velikosrpskih zlocinackih antijugoslovenskih ciljeva i uspeli da razjedine nase u borbi iskovano vekovno reprezentacijsko bratstvo.
'Patriote' su i ovaj put u duhu Miloseviceve genocidne ultrazlocinacke nadhitlerovske i progebelsovske propagande nastojale ovaj gnusni zlocin zataskati, i omalovaziti trijumf hrvatske oslobodilacke reprentacije pred prepunom arenom u Beogradu. A sve u cilju onemogucavanja demokratskih i proevropskih tendencija kako u reprezentaciji, tako i u celom nasem drustvu.
'Velikosrpski element u nasoj reprezentaciji se mora najstroze kazniti' - izjavio je drug Boris Tadic - Crni - "tako sto ce se poceti od slanja dokazanog zlocinca i istaknutog aktiviste SGBP (srpski genocidni beraci paradajza) - Milana Gurovica u Hag. Samo tako, Srbiji i Crnoj Gori se utire siguran put u partnerstvo za hleb i mleko".

Vesti iz zemlje : "Uhapsen Mile NajDrazi"
Vreme sutra : "Umereno DS sa intervalima G17+ pracenim SRS pljuskom"

I za kraj ovog izdanja poruka svim gradjanima :
- Izadjimo u Arenu, dajmo punu podrsku svim istaknutim borcima protiv velikosrpske intergalakticke zaverenicke agresije! -

Dobrodosli u zemlju kosarke!

Za vesti B92, vuk_..
 
Dobro, ali sta se tacno desilo?
Ko je koga tu zaskocio?
i jel sletela musica na voditelja...?
i sta kaze Dzejms Lajon na to...
i da li brankica snima Insajder sa radmanovicem?
 
Tacno sam znao!
Oduvek mi je bio sumnjiv.. Garant ima neku Drazinu tetovazu, samo je krije, zlikovac.. :twisted:
"Poraz SCG u Novom Sadu - kap koja je prelila casu" : istice Milo Djukanovic u svom intervjuu za Duklja-Forever.
Drecun izvestava da je za poraz kriva situacija na Kosovu, kao i konstantno naoruzavanje OVK pred ocima svetske javnosti.
Na jugu Srbije i u Novom Pazaru francuski jezik proglasen za maternji.
 

Back
Top