Šta je to vođenje ljubavi ?

Magog

Početnik
Poruka
36
Šta je 'vođenje ljubavi'? Dvoje se ljube obučeni, dvoje se ljube svučeni, dvoje se dodiruju od glave do pete, dvoje se maze u krevetu, svučeni, dvoje se ..bu ... Da li vođenje ljubavi podrazumeva "penetraciju"? Da li vođenje ljubavi podrazumeva da oboje (obe, obojica - kako se uzme :)) treba da dožive orgazam, ili ne mora jedno,ili ne mora ni jedno... Koliko vremena treba da protekne u ... pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.
 
Magog:
pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.

Kako ne postoji?! ko te to pogre$no uchio.. Znachi.. 'ljubav se vodi'.. Gde se to vodi ljubav? Ka chemu se vodi? $ta je cilj svakog vodjenja ljubavi? ?

O R G A Z A M .. .. .. prosto


p.s. da ne obja$njavam dalje..
 
Magog:
Šta je 'vođenje ljubavi'? Dvoje se ljube obučeni, dvoje se ljube svučeni, dvoje se dodiruju od glave do pete, dvoje se maze u krevetu, svučeni, dvoje se ..bu ... Da li vođenje ljubavi podrazumeva "penetraciju"? Da li vođenje ljubavi podrazumeva da oboje (obe, obojica - kako se uzme :)) treba da dožive orgazam, ili ne mora jedno,ili ne mora ni jedno... Koliko vremena treba da protekne u ... pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.


E, moram na ovo... Vodjenje ljubavi nije penetracija. Ili barem, nije samo to. Vodjenje ljubavi nije orgazam. Ili barem, ne mora da bude.
Vodjenje ljubavi je sve, od pogleda i razgovora, pa sve do zajedničkog leženja u krevetu. Vodjenje ljubavi je uživanje jedno u drugome i osećaju koji jedno u drugom izazivate. Vodjenje ljubavi je kontakt ćelija, svih ćelija, od nožnih prstiju do vlati kose. Vodjenje ljubavi je osećaj da se gubiš u osobi pored tebe jer znaš i osećaš da te ona prihvata u sebe kao što i ti nju prihvataš. Vodjenje ljubavi je gubljenje tela kroz telo. Vodjenje ljubavi je vrhunsko stapanje. Spajanje sa kosmosom kroz jednu osobu.
Sve ostalo je *******, kresanje, udaranje, *******, *******, tucanje... Ko je imao sreću da doživi vodjenje ljubavi, imao se rašta i roditi.
 
GlasNick:
E, moram na ovo... Vodjenje ljubavi nije penetracija. Ili barem, nije samo to. Vodjenje ljubavi nije orgazam. Ili barem, ne mora da bude.
Vodjenje ljubavi je sve, od pogleda i razgovora, pa sve do zajedničkog leženja u krevetu. Vodjenje ljubavi je uživanje jedno u drugome i osećaju koji jedno u drugom izazivate. Vodjenje ljubavi je kontakt ćelija, svih ćelija, od nožnih prstiju do vlati kose. Vodjenje ljubavi je osećaj da se gubiš u osobi pored tebe jer znaš i osećaš da te ona prihvata u sebe kao što i ti nju prihvataš. Vodjenje ljubavi je gubljenje tela kroz telo. Vodjenje ljubavi je vrhunsko stapanje. Spajanje sa kosmosom kroz jednu osobu.
Sve ostalo je *******, kresanje, udaranje, *******, *******, tucanje... Ko je imao sreću da doživi vodjenje ljubavi, imao se rašta i roditi.
Ja se izvinjavam jel ovo neko doziveo posle dvadesete....
 
Magog:
Šta je 'vođenje ljubavi'? Dvoje se ljube obučeni, dvoje se ljube svučeni, dvoje se dodiruju od glave do pete, dvoje se maze u krevetu, svučeni, dvoje se ..bu ... Da li vođenje ljubavi podrazumeva "penetraciju"? Da li vođenje ljubavi podrazumeva da oboje (obe, obojica - kako se uzme :)) treba da dožive orgazam, ili ne mora jedno,ili ne mora ni jedno... Koliko vremena treba da protekne u ... pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.


Imam video klip na kompjuteru od nekih 10-15 min, neka riba i neki naspram nje ogromni crnja!

Lik je rastura maximalno!!!!!

Prvo u macu a onda i u guzu!!!!

Znaci, brutalno, brutalno, brutalno...

Mozda si na to vodjenje ljubavi mislio... :D :D :D :D :D :D :D
 
ketis:
Ma samo mi to zvuci nekako, kao iluzija prirode, neznam ....ja sam mnogo zaljubljiva ...ali to nekako ...dodje nerealno

Pa, dobro... Nekada davno sam se i ja zaljubljivao često i bez izbora (prvenstveno u osnovnoj školi :lol: )... Ali kasnije to ide malo drugačije... Već u srednjoj sam imao drugačije kriterijume.... Ali tek nakon 20te počinješ i emocionalno da sazrevaš i shvataš neke stvari koje ti pre toga deluju totalno nerealno... Naravno, ako želiš da sazreš... Ima i onih koji beže od toga.
 
Stoji sve $to ste napisali.. slazhem se sa vama i za to da su ostavljanje ajvara i seckanje luka vodjenje ljubavi..

.. i mogu da vam chukam pola strane kako vi koji se karate, prcate, tovarite, udarate.. kako to nije vodjenje ljubavi.. Da morate da osetite sile vasione, da dozhivite partnera do nivoa celije, da otkrijete i upijete ispravno svaku njegovu emociju... kako bi to $to radite napokon moglo da se nazove 'vodjenje ljubavi'. Ali.. ******.. pustite jednom tu poltronsku forumsku demagogiju (pazi kad govorim ko Djindjic :) ) Zna se $ta je mazhenje, milovanje, zhvalavljenje, vacarenje i pipkanje.. a zna se $ta je vodjenje ljubavi!

Ljubav se ne vodi da bi mleko pokipelo, vec je krajnji cilj tog china da osoba dozhivi orgazam, a sve ono $to se desi i $to se radi izmedju je vodjenje ljubavi! Vodjenje ljubavi je oduvek imalo isti cilj - O R G A Z A M !! jer je to vrhunac vodjenja ljubavi! Bez dozhivljavanja orgazma vodjenje ljubavi nema smisla, vec je najobichniji pucanj u prazno!
Naravno.. da bi to bilo TO, partneri moraju da se potrude da sve 'ono izmedju' bude ba$ kako oni to vole
 
cLick - OR - Die:
Stoji sve $to ste napisali.. slazhem se sa vama i za to da su ostavljanje ajvara i seckanje luka vodjenje ljubavi..

.. i mogu da vam chukam pola strane kako vi koji se karate, prcate, tovarite, udarate.. kako to nije vodjenje ljubavi.. Da morate da osetite sile vasione, da dozhivite partnera do nivoa celije, da otkrijete i upijete ispravno svaku njegovu emociju... kako bi to $to radite napokon moglo da se nazove 'vodjenje ljubavi'. Ali.. ******.. pustite jednom tu poltronsku forumsku demagogiju (pazi kad govorim ko Djindjic :) ) Zna se $ta je mazhenje, milovanje, zhvalavljenje, vacarenje i pipkanje.. a zna se $ta je vodjenje ljubavi!

Ljubav se ne vodi da bi mleko pokipelo, vec je krajnji cilj tog china da osoba dozhivi orgazam, a sve ono $to se desi i $to se radi izmedju je vodjenje ljubavi! Vodjenje ljubavi je oduvek imalo isti cilj - O R G A Z A M !! jer je to vrhunac vodjenja ljubavi! Bez dozhivljavanja orgazma vodjenje ljubavi nema smisla, vec je najobichniji pucanj u prazno!
Naravno.. da bi to bilo TO, partneri moraju da se potrude da sve 'ono izmedju' bude ba$ kako oni to vole

hehe Bitka za orgazam. :lol: Pa i jeste... Nema ljubavi bez seksa (odnosno ima, ali nastaju neke vrlo gadne frustracije u tom slučaju)... Ali ima seksa bez ljubavi... Nego da pomerimo ovu temu na filozofiju? :mrgreen: Možda će tamo znati šta da rade s njom...
 
hm,bas cudno od clicka :-(
ti ne uzivas u ostatku,vec samo u orgazmu?!?!?!

ma,vodjenje ljubavi je sve breeee...to nije radnja,to je nacin zivota...lepo vam je divlja objasnila 8)

a orgazam kad volis nekog ne moze biti cilj,on je samo jedna od onih stvari koje se podrazumevaju :wink:
 
Magog:
Šta je 'vođenje ljubavi'? Dvoje se ljube obučeni, dvoje se ljube svučeni, dvoje se dodiruju od glave do pete, dvoje se maze u krevetu, svučeni, dvoje se ..bu ... Da li vođenje ljubavi podrazumeva "penetraciju"? Da li vođenje ljubavi podrazumeva da oboje (obe, obojica - kako se uzme :)) treba da dožive orgazam, ili ne mora jedno,ili ne mora ni jedno... Koliko vremena treba da protekne u ... pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.
Vođenje ljubavi se razlikuje od sexa samo u onome šta osećaš prema partneru. Čak i dok si hormonlija se ipak da uvideti razlika. Vođenje ljubavi je sa mnogo više emocija i osećaja za drugo i njenih i li njegovih potreba u svakom trenutku sexa. To podrazumeva potpuno opušteno stanje dveju individua koja žele istom žestinom da imaju odnos. I u vođenju ljubavi ti je stalo da uživa partner, ali iskreno, a ne da ispadneš muškarčina. "Sem" ovoga, ništa drugo neće obeležiti vođenje ljubavi od sexa!!!!!!!!!!!!
 
ketis:
Ja se izvinjavam jel ovo neko doziveo posle dvadesete....

:? Ne bih znao, ja imam devetnaest, ali se nadam da ću to moći da doživim i posle te dvadesete.

@ Iluzionista, ovim si potvrdio lepo mišljenje koje imam o tebi. Ti si definitivno jedan od najzanimljivijih muškaraca na forumu, ako ne i baš prvi.

Skromno mišljenje devetnaestogodišnjaka je da ljubav može da se vodi i pogledom i dodirom i da to bude samo to.
Orgazam je bitan i neophodan uslov i cilj pri tucanju, karanju; za vodjenje ljubavi – nije.
 
peach:
hm,bas cudno od clicka :-(
ti ne uzivas u ostatku,vec samo u orgazmu?!?!?!
haha :) kako sme$ to da tvrdi$.. mama ti rekla!? znam da nije.. hehe :)

samo hocu da izbegnem jeftinu forumsku demagogiju i predstavim sebe kao Budu koji dok **** prolazi kroz 7 stanja svesti i putuje 15 milijardi godina unazad do nastanka vasione, dok u istom trenutku oseca fine vibracije elektrona negde oko svog super-romantichnog srca

extra bullshit $ta se sve ne prodaje ovde..

peach:
a orgazam kad volis nekog ne moze biti cilj,on je samo jedna od onih stvari koje se podrazumevaju :wink:
to ti pricham jo$ od prapochetka.. ako vodim ljubav sa nekim do koga mi je stalo najnormalnije je da oboje zhelimo da dozhivimo orgazam. Ko je taj koji zheli da vodi ljubav dva sata, a da na kraju ne explodira!?

Niko zdrav i normalan naravno, ali je eto lepo ostavljati crap po forumu :) xexe
 
divlja u srcu:
Ljubav moze da se vodi i bez dodira. Pogledom ili recima, npr! :)
Ja bas istrazujem sve moguce nacine. Doduse, ne moras ni da je vodis sa nekom osobom, mozes i sam sa sobom, a mozes npr. i sa muzikom, knjigom, filmom, prirodom...! :mrgreen:


Baš mi se dopada ovo i dešavalo mi se da se odreknem "vođenja ljubavi" s nekom osobom zarad malo muzike (pošto pomalo muziciram).

Ali, ako vam partner(-ka) kaže da je s drugim(-om) vodio(-la) ljubav, šta mislite da su radili ?! I šta je on(-a) stvarno radio(-la) s tim(-om) drugim(-om) pa to naziva "vodjenjem ljubavi"?
 
:lol: jooooj,click! toliko ima ovde bulls*hita da malo bezazlene romantike koja ne koketira s patetikom ne moze da skodi! :-)
ali,dobro-ti si neki mnogo praktican lik...i bar si bio iskren :wink:

btw.keva mi kaze da te se neseca...ne znam sta bi to moglo da znaci :mrgreen:
 
Magog:
Baš mi se dopada ovo i dešavalo mi se da se odreknem "vođenja ljubavi" s nekom osobom zarad malo muzike (pošto pomalo muziciram).

Ali, ako vam partner(-ka) kaže da je s drugim(-om) vodio(-la) ljubav, šta mislite da su radili ?! I šta je on(-a) stvarno radio(-la) s tim(-om) drugim(-om) pa to naziva "vodjenjem ljubavi"?

Cekaj malo,,,ako si dovoljno umetnik,onda znas da je muzika najbolji afrodizijak,
Kao sto sam vec rekao,,gitara je napravaljena po modelu zenskog tela,i svaka tacka donosi odredjeni ton.
 
dal je shija il je vrat...dakle shija je ako je kokosh a vrat ako je chovek...ja sam uvek bio za kokosh....vodjenje ljubavi je penetracija bato....bez penetracije nema elevacije....ala sam shovinizacija....odoshe emocije daun d drejn....negoooo....reci ti meni de ima da se qpi kavurma....to mene zanima
 

Back
Top