Odelo

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.859
Shulja, kravata, pantale, sako, cipele...
Koliko chesto nosite tu "uniformu"? Nosite li zato shto morate ili shto se bash dobro osecate u tome?

Ja, recimo, nikad nisam obukao komplet odelo. Najvishe sam se priblizio za matursko veche, a i tada sam imao farmerke :evil:
Trudicu se da ga izbegnem koliko god je to moguce. Verovatno cu se venchati u Las Vegasu, u shorcu i havajskoj koshulji :D ... Ili mozda u ronilachkom odelu kraj Velikog koralnog grebena...
 
uuu odela su cooool josh ako neko zna da ga nosi mmmmmm 8)
pre neki dan skontah u mexxu super lezherno obuchenog tipa , odelo boje peska, bez kravate...htedoh njega da ponesem kuci :D kaki je dobar bio
 
Nosim, kada to zahteva situacija i prilika. Samo sam jednom nosio kravatu, ali nije mi se svidelo. Mnogo steze. :?
Danas, postoji toliko varijanti, da vise ni odelo (gore navedeno) nije klasika. Ima opustenih, sportskih varijanti svega navedenog, da ne moras da se osecas ustogljeno u odelu, vec da ti prija to sto imas na sebi.
 
Zaboravih, pa da dodam. :)
Bez cipela i kosulja, ne bih mogao sebe da zamislim. Pogotova sada, u nastupajucem periodu.
Jedva sam docekao malo hladnije dane, pa da uskocim u svoju braon, koznu jaknu, ala "levo potpisanog"8). A nikako da docekam zimu, pa da uskocim u kaput. :)
 
nikad nisam nosio taj kombo....al sam par puta ko jako malen nosio leptir mashnu....za matursko sam isqsno qpio sve iz delova....da bi sve posebno nastavio da nosim....shatro da me podsetja na maturu(koja je bila taaako dosadna da je to smeshno)....a ustvari sam praktichan....

ja netju da se venchavam.....il sam za neko ismejavanje iste ceremonije....za neq sveopshtu sprdachinu koja treba da iskarikira sve to i tako to....mada....to je moje gledishte....ko zna kaq tju rospiju d zhenim (:
 
LePiaf:
Shulja, kravata, pantale, sako, cipele...
Koliko chesto nosite tu "uniformu"? Nosite li zato shto morate ili shto se bash dobro osecate u tome?

Ja, recimo, nikad nisam obukao komplet odelo. Najvishe sam se priblizio za matursko veche, a i tada sam imao farmerke :evil:
Trudicu se da ga izbegnem koliko god je to moguce. Verovatno cu se venchati u Las Vegasu, u shorcu i havajskoj koshulji :D ... Ili mozda u ronilachkom odelu kraj Velikog koralnog grebena...

Pet dana u nedelji. I osecam se jako dobro.
 
Inače nemam odbojnost prema odelima... Naprotiv... Ali ih stvarno nosim retko (za sada). Imam dva u ormanu... Jedno posebno sklopljeno za neki razgovor za posao. :lol: Osećam se veoma privlačno i seksi u odelu. Dangerous... 8) A, tek što to ribice vole... Bar kod nas kršnih momaka širokih ramena. (8


Znači Piaf... Garantujem ti da ćeš kad-tad obući neko - 'teo ne 'teo... Mada ćeš ih uvek prezirati... To tako ide... Ili ih voliš ili ne... Nema sredine...
 
I da! Volim macane u odelcima. Volim kad odemo na neku svadbu, pa moj dragi i njegovi ortaci budu skockani do yaya, izgledaju ko mafija, bog te! Uf! Mrnjauuuuu! Sad bih vam stavila par fotki, ma da umres, bre! :lol:
 
divlja u srcu:
I da! Volim macane u odelcima. Volim kad odemo na neku svadbu, pa moj dragi i njegovi ortaci budu skockani do yaya, izgledaju ko mafija, bog te! Uf! Mrnjauuuuu! Sad bih vam stavila par fotki, ma da umres, bre! :lol:

Jes... :lol: I tvoj muž je neki kršan momak. Eh, da... Eleganciga. :lol: Ali stvarno sam primetio da mace balave na momke u odelu (kojima to dobro stoji)...
 
@divlja
joooj,zamisljam te s sesiricem,kravatom i stiklama-ista dzenet dzekson :lol: :wink:

nego,cinjenica:tipovi ili se osecaju sputano ili mocno u odelcima...naviknu se tek u 40-tim da im je to redovan stil oblacenja.
tip u odelu? hm...pa kako koji! najgore je sto bas najbolje chuce odela onima koji ih ne nose svaki dan i kad obuku,prosto izgledaju ozbiljno i odgovorno,prosto se nalozim na taj privid :lol:

isto je i kod nas cica...ja volim sebe na stiklama i u uskoj odeci...ne bas odelo...ali,koza...hehe,jos mi samo bich fali :mrgreen:
 
U staroj firmi sam nosio, u sadašnjoj ne. Neko je napisao da je to "neoriginalno" i "kao "uniforma", a ja bih dodao da nema gore uniforme od "ležernih farmerica i majice".

I je slažem da je baš lepo kad su muškarci u lepim odelima (neko reče na svadbi). Lepo je kad uđeš u firmu - a tamo svi ljudi u odelima. Ne potenciram kravatu (a i dalje traj trend: košulja bez kravate), ali daleko od toga da žulja. Zaboga treba kupiti udobnu, odgovarajuću košulju (a ne dva broja manju), i uz odgovarajuću kravatu jednostavno - ne može da žulja i steže.

Dakle, ne nosim redovno, ali volim, osećam se udobno i lepo u lepom odelu.
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Zaboravih, pa da dodam. :)
Bez cipela i kosulja, ne bih mogao sebe da zamislim. Pogotova sada, u nastupajucem periodu.
Jedva sam docekao malo hladnije dane, pa da uskocim u svoju braon, koznu jaknu, ala "levo potpisanog"8). A nikako da docekam zimu, pa da uskocim u kaput. :)

Vide malog vide mu kaputa, sve na kredit rano moja ljuta.... :D Znachi umireeem od smijeha a rano je jutro..... :-D :-D :-D
 

Back
Top