nagradna putovanja

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
X

xpajamacax

Gost
često dobijam nagradno putovanje...
bla bla
nikada nisam pozvala niti otišla na sastanak,
ovoga puta sam odlučila da oprobam svoju sreću...
čisto da vidim koja je fora.
ima li ko kakvog iskustva sa tim, tačnije u čemu je fora?
kao ništa obaveze, daju nam 7 dana free u lux hotelu...
tenerife, dominikana,italija,grecija...
i šta onda?
jako sam radoznala, ako neko nešto zna, bila bih zahvalna:p
 
Nemoj se zamajavati. Ja sam jednom bio na insistiranje mog zenskog dela familije, i nikad vise. Dobijes to kao to, ali da bi to dobila, moras to pa to, pa se na kraju svede na zezalicu.
I mom slucaju je bila fora da biram zemlju a posle da nema termina pa posle se ispostavi da dobijes samo smestaj u nekom apartmanu a prevezi se, kuvaj pa jedi, peri, peglaj, pusi (oops), kako znas i umes. Tako da tih par desetina evra sto kao daju, nije ni za prineti svim ostalim troskovima...
Dobili kao na Palma de Majorki ali samo da imas gde da legnes, ostalo sve placas sam.
Dakle ne radi se o kompletnom aranzmanu, vec iskljucivo o smestaju, sto se mene tice, to je najmanji trosak od svih ostalih.
Sta mislis, koliko kosta klopa u hotelu sa 200 zvezdica a mozes tamo da spavas, ostalo plati?
Nemoj ici, moj ti je savet.
(i kontrolisi svoj mailbox, inace te se odricem, pisah pre dva dana)
 
Spremi se na dvočasovno smaranje najžešće vrste ! (Sve što pričam je iskustveno) Ne znam da li ćeš zaista dobiti, pošto još nisam upoznao nekog ko je iskoristio "dobitak", što ne znači da su prevaranti. Nagradni smeštaj ćeš dobiti u nekom krajnje debilnom vremenskom periodu.
 
xpajamacax:
često dobijam nagradno putovanje...
bla bla
nikada nisam pozvala niti otišla na sastanak,
ovoga puta sam odlučila da oprobam svoju sreću...
čisto da vidim koja je fora.
ima li ko kakvog iskustva sa tim, tačnije u čemu je fora?
kao ništa obaveze, daju nam 7 dana free u lux hotelu...
tenerife, dominikana,italija,grecija...
i šta onda?
jako sam radoznala, ako neko nešto zna, bila bih zahvalna:p
Chista navlakusha , ovde u skandinaviji je to vech postalo praksa , zvrckaju te kuchi po par puta dnevno na tellu , pa sad ako nasednesh :p
 
Moji roditelji su jednom bili i kao dobili neko baš interesantno putovanje i bili su skoro pristali, ali (uvek ima neko ali) morali su da idu samo preko odredjene avio agencije kod koje je baš eto slučajno taj put skoro duplo skuplji..

Baš me zanimima šta će tebi reći!

I meni se opet putuje. Sinoć sam sanjala kako putujemo u neku ezotičnu zemlju, tipa Dominikana, Meksiko i tome slično!
Ne znam samo kako bi moj maleni izdržao put do tamo kada je jedva izdržao do Krfa, ali valjda bismo ga "drogirali" pa bi zaspao!
Elem, i taman smo mi eto tako krenuli, kad zazvoni sat.. Šmrc.

Vodi i mene sa tobom!!!
 
Evo o cemu se radi:dobila si nagradu (verovatno preko CMC-a).Odes tamo,dave te 2 sata i ubedjuju da kupis "bodove"(to ti je kao nekad da kupis apartman).Na kraju "davljenja",dobices nagradu tj.besplatno nocenje u apartmanu i to na najudaljenijoj destinaciji(Tenerife ili Dominikana),a za put se sama snadji ili ti oni organizuju i to po "paprenoj"ceni.Moj savet:uplati aranzman preko neke agencije da ne bi kojim slucajem tamo ostala na ulici.
 
xpajamacax,

koliko dugo planiras da ostanes u Dominikani? Ne isplati se ici na manje od 3-4 nedelje jer je put, kao sto i sama znas, dosta skup, a kada vec tamo dodjes imas smestaj/apartman za US$ 300 na mesec, sasvim solidan ako ne patis od onih ***** , ali mislim da nema ni potrebe.

Na koju bi obalu isla, mozda ti je bolje da probas juznu, tamo ima lepih mesta.
 
xpajamacax:
hoćeš iskreno?
pa tebe sam čoveče htela da pitam gde da idem:p
plan je bio za 2007 valjda zimi, ako je to pogodno vreme.
sa decom.
i na možda 3 nedelje, duže nam posao ne bi dopustio.
sa lidijom sam pričala, ali kako ona nije više dole:p
dakle i mislila sam da iznajmimo neki app.
jel ne mora da bude aranžman?
jel beše treba viza, i jel je teško dobiti?
ili možda da uplatim nešto, pa u hotel?
malo mi je frka zbog dece,
mislila sam iznajmimo gajbu, i auto...
i da se vidi okoliš.
pozdrav peđa, kako je u kanadi, jesi li se snašao, gde si?

Po meni je najbolje da ides , ako naravno mozes da uskladis vreme, ili u oktobru ili recimo februar/mart mada je od januara do aprila skuplje jer je puna sezona i veca je guzva sto tebi mozda i neodgovara jer imas malu deci, i teze je naci apartman.

U svakom lsucaju, preporucujem ti juznu obalu, nije bitno koje je mesto, imas tamo od Boca Chice pa na istok da biras, u Juan Doliu je bila Lidija, kaze da je mesto prelepo, malo i nema guzve. Ma sve do La Romane mozes da biras.
Ne treba viza.
Znas kako, ja sam uvek za put u sopstvenoj reziji ali ako naletis, a moze se, na neki last minute deal onda mozes i to, vise puta sam nasao dvonedeljni all inclusive aranzman za Puerto Platu za manje od 1000 eura po osobi sto je jeftino uzimajuci u obzir da je karta samo 800-900 eura.
Ne znam, to treba dobro da proveris i da vidis sta ti vise odgovara. Resorte ne volim jer si vezan za njega a da ides po ostrvu a imas sve upaceno u hotelu, to je malo glupo a sa druge strane nisi videla Dominikanu ako lezis na plazi dve nedelje, to mozes da radis i u smrdljivoj Budvi, razumes sta hocu da kazem. Dominikana treba da se vidi u globalu, ne samo izlezavanje na plazi.
Imas vremena da razmislis, polako , spremaj plan i lovu :-) , trebace ti dosta..

Odlicno ovde u Torontu, jos uvek uzivam posto se slepam kod sestre na stanu, verovatno cu u neku skolu od januara, videcemo, sve u svemu je dobro ovde, ima toliko mogucnosti da prosto ne znas odakle da krenes, svako moze da se nadje ako nije nak cepidlaka mada nasih ima koji stalno nesto kukaju, ali to su ovi sto su navikli da sede po kafanama ceo dan u Srbiji pa im sve smeta, da pomere malo dupe i da rade nesto u zivotu.

cujemo se
 
Hej xpajamacax nemoj gubiti vreme ponude tog tipa su sistem "Time šeringa", ne znam kako se speluje...dobijes na kućnu adresu ljupko pismo da si baš ti izvučena za besplano putovanje ili te pozov telefonom pa ti to saopšte ali uslov je da ideete u paru...onda te pozovu na razgovor i tamo te dočeka jos deset zbunjenih parova kao i ti i pet "agenata" koji kao šakali obleću oko tebe i pričaju ti dobro skrojenu prevaru....o besplatnom putovanju samo ako na kraju na 5 godina otplacujes neku sumu, basoslovno veliku naravno, pa onda na 10 godina dobijaš mogućnost korišćenja tog apartmana.... Odličan sistem za zaradu, američki naravno, ali nikako nije besplatan, svakako kada gledas na 10 godina ispadne ti mnogo jeftinije letovanja, ali za nas jos uvek nedostizan jer ko danas ima 10 hiljada evra viška da rentira odmore... U svakom slučaju nemoj ni ići na raygovor iznerviraćeš se...moja drugarica je imala to iskustvo... ;)
 
Vidim da se vec pisalo o ovome, a i cula sam i ranije...pa eto stiglo i meni postom nagradno putovanje-agencija Holiday Primera. Treba da idem na sastanak kao u Petak u 19:00.
Placen smestaj, ti placas put. (Spanija,Grcka,Kanari,Austrija,Kipar,Madjarska)

Mnogo putujem, pa mi ovo i ne znaci mnogo, ali ako je ok zasto da ne ?!

Da li da idem na sastanak?
Da li je neko ipak otputovao negde na ovaj nacin? :?:
 
Nagradno putovanje - palo s' neba?:roll: :-D
Ništa strašno, tamo će malo da te dave, da ti prodaju tajm šering, da te ubedjuju, a nagradu možeš da iskoristiš, van sezone, naravno,u nekom nazovi-smeštaju.
Samo spavanje, naravno, bez hrane.
 
domacin_uzice:
Ma daj verujes u to, ili si samo napisala ovo da bi otvorila novu temu.

Mislis da je neko otisao tako preko neke agencije nagradno kao.

Pitaj se samo sta kada stignes u prvo mesto... > Razmisli malo

Uzivaj, pozdrav...

NIJE ZBOG TEME, VEC ME ZANIMALO DA LI STE CULI DA LI JE NEKO UOPSTE OTPUTOVAO....

OK JE MOZDA ZA MADJARSKU, JER PUT NIJE SKUP.

NEVERUJEM NI DA CU OTICI NA TAJ SASTANAK, SAMO SAM ZNATIZELJNA....
 
IDI NA SASTANAK !!!!
Moja sestra je to isto dobila pre 2 godine i putovala je.
Naime, ona je dobila 7 dana (cini mi se, a mozda i 10) u Spaniji, samo smestaj naravno, koji uopste nije bio los. Ali, uvek postoji caka. Ti si znaci, dobila samo smestaj, bez hrane i bez prevoza. Ona je bila te srece, radi u zeleznici, i uspela je sebi da sredi, kao radniku zeleznice, besplatnu kartu po Evropi (ne znam tacno kako se to zove). Uglavnom, isla je sa deckom (i za njega je takodje to sredila), bili su skoro mesec dana: Italija, Francuska, Spanija, Austrija...mislim da sam sve nabrojala. :).
Proveli su se fenomenalno za smesne pare...Obisli su ne znam koliko gradova...Budu ceo dan negde i onda uvece sednu na voz i u vozu spavaju, ujutru su opet negde i sve tako do Spanije...Povratak isto tako...
Da, to ces sigurno dobiti van sezone, sto je i logicno (mada sam ja prosle godine bila u Spaniji, to i nije tako skupo), ali dobro...Sto je dz i bogu je drago ;).
Uglavnom idi na sastanak i javi kako si prosla.
Sve najbolje...
 
sexy lady2005:
IDI NA SASTANAK !!!!
Moja sestra je to isto dobila pre 2 godine i putovala je.
Naime, ona je dobila 7 dana (cini mi se, a mozda i 10) u Spaniji, samo smestaj naravno, koji uopste nije bio los. Ali, uvek postoji caka. Ti si znaci, dobila samo smestaj, bez hrane i bez prevoza. Ona je bila te srece, radi u zeleznici, i uspela je sebi da sredi, kao radniku zeleznice, besplatnu kartu po Evropi (ne znam tacno kako se to zove). Uglavnom, isla je sa deckom (i za njega je takodje to sredila), bili su skoro mesec dana: Italija, Francuska, Spanija, Austrija...mislim da sam sve nabrojala. :).
Proveli su se fenomenalno za smesne pare...Obisli su ne znam koliko gradova...Budu ceo dan negde i onda uvece sednu na voz i u vozu spavaju, ujutru su opet negde i sve tako do Spanije...Povratak isto tako...
Da, to ces sigurno dobiti van sezone, sto je i logicno (mada sam ja prosle godine bila u Spaniji, to i nije tako skupo), ali dobro...Sto je dz i bogu je drago ;).
Uglavnom idi na sastanak i javi kako si prosla.
Sve najbolje...

ICICU NA SASTANAK, PA CEMO BAR IMATI INFORMACIJU.
DOBICETE IZVESTAJ!
 
Moje komsije su isle u Kusadasi besplatan smestaj, i hrana ali su platili avion.

Ja sam isla u oktobru prosle godine na sastanak , oplavili nas ali imam vaucer za putovanje u Spaniju. Kada sam gledala koliko je karta za mene i muza u sopstvenoj reziji 800-900 eura sa svim taxama. Jos se razmisljamo imamo rok do sledeceg oktobra.
 
mimihumi:
Moje komsije su isle u Kusadasi besplatan smestaj, i hrana ali su platili avion.

Ja sam isla u oktobru prosle godine na sastanak , oplavili nas ali imam vaucer za putovanje u Spaniju. Kada sam gledala koliko je karta za mene i muza u sopstvenoj reziji 800-900 eura sa svim taxama. Jos se razmisljamo imamo rok do sledeceg oktobra.

Sto da neide te :):):) Vidis da je jeftino :):):)
 
mimihumi:
Moje komsije su isle u Kusadasi besplatan smestaj, i hrana ali su platili avion.

Ja sam isla u oktobru prosle godine na sastanak , oplavili nas ali imam vaucer za putovanje u Spaniju. Kada sam gledala koliko je karta za mene i muza u sopstvenoj reziji 800-900 eura sa svim taxama. Jos se razmisljamo imamo rok do sledeceg oktobra.
Izvinjavam se :), ne razumem zasta Vam treba 800-900e????
Ako mozete malo jasnije...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top