PROKAZUJEM BUDUCNOST MATEMATICKOM VEROVATNOCOM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DAXTARA:
Mozda ovo nije pravi naziv ali u poplavi vracarenja razotkrivam prorokovanje matematickom verovatnocom. Potreban mi je samo jedan krucijalni dogadjaj iz vaseg zivota koji se dogodio pre tri godine a koji vam je promenio zivot jer je broj tri krucijalni broj.

Budicnost nije determinisana niti se moze odrediti.Postoje mogucnosti vezane za kretanje energija u makro i mikrokosmosu,koje daju odredjenije predstave kako i kuda se najbolje kretati ili chega se pripaziti u odredjenim zivotnim ciklusima...Takodje postoje i odredjene misli i zelje iz kolektivne svesti koje mogu stvoriti matricu univrzuma i to se moze realizovati ali to je druga pricha
Postoji neshto drugo shto nije ok a to je:dodje ti neko otvoren da primi informaciju o svojoj buducnosti kod nekoga ko npr "gleda u buducnost" shto na nashim prostorima ima jako puno i baca senku na pravo znanje i ISTINU...pa mu onda taj neko kaze udaces se tad i tad i sl.Osoba primi ovo kao jaku sugestiju i ili ostvari to shto je recheno jer se svim silama trudi da obistini "predvidjanje" makar i protiv onog prirodnog toka kakav bi inache bio...ili dozivi kao lichni neuspeh ako se "to" nije ostvarilo i neretko pada u depresiju misleci da sa njim neshto nije ok...
Treba biti obazriv kada su te stvari u pitanju...postoji ISTINA ...ali ne tako kako se obichno predstavlja...inache bi slobodna volja izbora bila samo rech na papiru...
Preshiroka tema za forum
Nadam se da Dextara zna za ovo i da mozda nije samo dobro pojasnio ono shta inache radi...
 
au nadam se da ne izgleda ovako kad ja neshto napisem : ))

jao...znam odakle si ti...shirite se...tj mislim da znam
???
a da li se i ja shirim
uf prate me

mojne da pricas meni se desavalo da pomislim nestho.kao neka telepatija !!!!

to mi se desilo i bilo je intenzivno...bilo je nekako extra, ali je bilo suvishe jako da kazem da je slucajnost !!! kao da osecam kako odredjujem situaciju..ali na svu srecu toga nadam se da nema??? mozda sam samo bila luda :)
ne desava mi se to vise ali recimo da je kod nekog to jace izrazeno..
shta znam ipak smo mi mali bedni crvi...mozda postoje stvari izvan uma
:I
 
DAXTARA:
Otvori profil pa se identifikuj, moj profil je otvoren. Smrtno sam ozbiljan. Malo obrazovanja i citanja, gramatike pa ces shvatiti da JA DAXTARA moze a bude i musko i zensko, znaci unipolarno. Net ne shvatam kao nesto za gubljenje vremena jer vreme je brze od svetlosti. Razmisljaj o onome sto sam ti napisao. To je samo vrh ledenog brega koji je potopio TITANIK. TITANIK=SVEST=COVEK=KULTURA=OBRAZOVANJE=BUDUCNOST??

Po cim' vidim da neko prica meni nesto nerazumljivo, za mene je taj pametan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top