Kako pronaci nekoga u Srbiji??

ixox

Početnik
Poruka
7
Imam uskoro godisnjicu mature i odredjeni broj ljudi je za vrijeme rata otisao u Srbiju, a volio bi ih pronaci.
Ima li neka stranica gdje se eventualno moze ostaviti poruka sa njihovim podacima, pa da se netko nadje ko ih pozna i zna gdje stanuju jer svijet je mali? Ili mozda ovdje na forumu jer ovdje ima ljudi od svakud iz srbije. O ljudima znam imena i koja su godišta i gdje su do rata zivjeli.

Kakva su vasa iskustva?
 
Svi su iz Osijeka
generacija 1971 godina +- 1 god, maturanti 1990, elektrotehnicka skola u Osijeku

Vickovic Dalibor i Goran
Rajacic Stevan
Nikolic Ljubinko
Susa Igor


i iz osnovne skole
Bucan Zeljka i Nikolina Miscevic (djevojacka prezimena)

pisem malo podataka jer vec dva puta sam neuspjesno pokusao postati
dat cu poslije jos podataka
 
Vickovici - blizanci, bavili se raketo modelarstvom, cuo sam da su bili oko Beograda

Rajacic Stevan
Nikolic Ljubinko
cuo sam da su negdje u centralnoj srbiji

Susa Igor - cuo sam da je oko Novog sada, pa malo Italija

informacije o lokaciji nosu provjerene, vec na bazi ono prica se

zaboravio sam
Kantolic Tomislav - nemam pojma gdje bi mogao biti, nosi štake jer ima bolesnu nogu

Miscevic Nikolina - ima dvije sestre Biljanu i Smiljanu
Bucan Zeljka - ima brata Dusko
 
Probaj u telefonskom imeniku
haha.gif
 
Znam ja jednog Bućana, ali on je stariji čovek, tako da bi im možda mogao biti tata.
Isto je iz Osijeka,a sad je Rumenci kod NS.
To prezime Miščević mi je jako poznato;pitaću moje Osiječane, pa ako bude neko nešto znao, javim ti.
Pozdrav od bivše Osiječanke!
 
ixox:
Imam uskoro godisnjicu mature i odredjeni broj ljudi je za vrijeme rata otisao u Srbiju, a volio bi ih pronaci.
Ima li neka stranica gdje se eventualno moze ostaviti poruka sa njihovim podacima, pa da se netko nadje ko ih pozna i zna gdje stanuju jer svijet je mali? Ili mozda ovdje na forumu jer ovdje ima ljudi od svakud iz srbije. O ljudima znam imena i koja su godišta i gdje su do rata zivjeli.

Kakva su vasa iskustva?

Odustani, nema šanse ;-)
 
Imam uskoro godisnjicu mature i odredjeni broj ljudi je za vrijeme rata otisao u Srbiju, a volio bi ih pronaci.
Ima li neka stranica gdje se eventualno moze ostaviti poruka sa njihovim podacima, pa da se netko nadje ko ih pozna i zna gdje stanuju jer svijet je mali? Ili mozda ovdje na forumu jer ovdje ima ljudi od svakud iz srbije. O ljudima znam imena i koja su godišta i gdje su do rata zivjeli.

Kakva su vasa iskustva?


Cao,ja sam Nikolina Miscević iz Osjeka i drugarica mi je iz osnovne škole Bućan Željka,a tko si ti?
 

Back
Top