Dan je tmuran, ja mamuran ....

milojko vam preneo lose raspolozenje?i mene boli glava posto me cerka probudila "hocu mlekoooooo hocu joguuuuuurt" a ja bi da spavam na slobodan dan.ali necu dopustiti glavobolji da mi sjebe slobodan dan!!!idem da vezbam pa u kupovinu to sve leci lose raspolozenje
 
hanibal77:
milojko vam preneo lose raspolozenje?i mene boli glava posto me cerka probudila "hocu mlekoooooo hocu joguuuuuurt" a ja bi da spavam na slobodan dan.ali necu dopustiti glavobolji da mi sjebe slobodan dan!!!idem da vezbam pa u kupovinu to sve leci lose raspolozenje

Ma jock, deep crap od ranog jutra... Sve sto je nocas moglo da krene naopako, krenulo je naopako... Cak i ono za sta sam mislio da ne moze nikako da krene naopako, krenulo je... Naopako.
 
Zivjela hibernacija... :?
Voljela bih da sam medvjed... :(

Juce ujutro bus mi je pobjegao bukvalno ispred nosa... Onda sam pjesacila do grada, da uhvatim drugi... Kad je stigao, skontala sam da mi u torbi nema novcanika sa svim parama i dokumentima... Prozivjela sam traumu vracajuci se nazad... Najzad, jedva sam ga nasla u stanu, na mjestu na kome nikada ne stoji... Debelo kasneci, otisla sam na iduci bus i dok sam najzad stigla na posao, izgubila sam skoro sve pare... Sve to mi nije bilo dosta, nego sam jos i izvrnula punu solju kafe po stolu... Zalila sam komp, sebe ,stolicu... Tastatura od tada djelimicno ne radi, a ko zna da li cu uspjeti da skinem fleke sa odjece... Stolicu je cistacica oprala...

I kako onda da ne pozelim samo da spavam... :cry:
 
E bas hocu danas!
4.gif
 
Kad procitah sve ovo, odjednom se osetih bolje. Znaci ima i gore od onog sto se meni desava (lose vreme, majstori koji nikako da krenu radove, stan koji mi lici na rasulo jer je oprema za adaptaciju kupatila zauzela skoro pa citavu jednu sobu) Dobra terapija :cool:
 
Nina2:
Kad procitah sve ovo, odjednom se osetih bolje. Znaci ima i gore od onog sto se meni desava (lose vreme, majstori koji nikako da krenu radove, stan koji mi lici na rasulo jer je oprema za adaptaciju kupatila zauzela skoro pa citavu jednu sobu) Dobra terapija :cool:

ha, haaa...idi ble Nina....i kod mene...tek pocinju....samo krecenje jedne sobe gotovo..a milion radova josh treba...
nego....jes' covek u pravu..
i..dan je tmuran....uzas....prvi dan da se VIDI jesen...
i...ja mamurna...kako i ne bi kada sam spavala opet samo 3h...
uh....zev, zev, zeeeeeev............. ;-)
 

Back
Top