U svakom zlu ima dobra ili...

skoro normalan:
nikad necu zazaliti sto sam prevario svoju dragu voljenu osobu jer mislim da mozda drugacije ne bih znao da cenim njene vrednosti, ne bih je voleo jos vise nego pre i shvatio koliko smo jedno za drugo.
Sastav ove recenice ti je totalno sludjen! Stas i ti ovde hteo da kazes?! "Nikada necu zazaliti...." Znaci da ne zalis,da ti nije zao,ni krivo sto si je prevario.A iz drugog dela kao da kazes da zalis? Za ovakav sastav recenice bi kod moje ex profesorke dobio ASA bez obzira sta si dalje napisao.Mislim ...formulisi malo.
 
PLESsitnihDEMONA:
Sastav ove recenice ti je totalno sludjen! Stas i ti ovde hteo da kazes?! "Nikada necu zazaliti...." Znaci da ne zalis,da ti nije zao,ni krivo sto si je prevario.A iz drugog dela kao da kazes da zalis? Za ovakav sastav recenice bi kod moje ex profesorke dobio ASA bez obzira sta si dalje napisao.Mislim ...formulisi malo.


ni ja ne skontah najbolje......
 
novi kolačić:
Kako te stvari učvrste vezu?Dok djevojka ne sazna?Ili možda treba da bude ponosna što je bolja?I šta bi bilo da je osoba sa kojom si prevario svoju djevojku uspjela da je zasjeni?E mislim da je taj način učvršćivanja veze mač sa dvije oštrice.

Ja sam se bazirao na ono što je čovek napisao, znači nema šta bi bilo kad bi bilo.................
 
novi kolačić:
Kako te stvari učvrste vezu?Dok djevojka ne sazna?Ili možda treba da bude ponosna što je bolja?I šta bi bilo da je osoba sa kojom si prevario svoju djevojku uspjela da je zasjeni?E mislim da je taj način učvršćivanja veze mač sa dvije oštrice.
Pa, naravno da jeste mač sa dve oštrice; niko u to ne ulazi svesno - 'ajde da jne prevarim, pa da nam se učvrsti veza:roll:
I naravno da se ne učvrsti uvek, nekad muškarac shvati i da ne voli tu devojku sa kojom je...

Ma, kažem ja - nije da je baš odlika zrelog i pravog muškarca, ali većine ipak jeste. Jednostavno mu je potrebna neka potvrda da voli tu svoju devojku - a jedna od potvrda može biti i ta da užasno pati bez nje, ili da u krevetu sa drugom, misli ipak na nju...
 
E pa svašta!Spavaće sa drugom da vidi da li će misliti na mene i to će da mu bude potvrda da me voli?Pa što to onda mi ne spavamo okolo sa tipovima da vidimo da li stvarno volimo svoje momke?I da ja to uradim da li misliš da bi se iko od muške gospode potrudio da me shvati ili bi bilo komentara "kurveština,ostavi to,brate"?(pitanje za mačkcu ns).Ne mogu da shvatim da se ijedna žena može potruditi da na stvari gleda ovako.Pa razmišljaš kao muško!I samo mi još reci da li to opravdavaš,jer mi se iz tvog posta čini da to tebi i nije tako strašno.
 
novi kolačić:
E pa svašta!Spavaće sa drugom da vidi da li će misliti na mene i to će da mu bude potvrda da me voli?Pa što to onda mi ne spavamo okolo sa tipovima da vidimo da li stvarno volimo svoje momke?I da ja to uradim da li misliš da bi se iko od muške gospode potrudio da me shvati ili bi bilo komentara "kurveština,ostavi to,brate"?(pitanje za mačkcu ns).Ne mogu da shvatim da se ijedna žena može potruditi da na stvari gleda ovako.Pa razmišljaš kao muško!I samo mi još reci da li to opravdavaš,jer mi se iz tvog posta čini da to tebi i nije tako strašno.
Prvo sam rekla da se to ne radi svesno, tako kako si ti opisala a vidim ti se opet vraćaš na bukvalnost i banalizovanje.
Drugo - ne opravdavam, samo prihvatam da takve stvari postoje!
Ne znam zašto misliš da ne postoje i devojke koje tek posle prevare ili raskida shvate koliko im nedostaje taj njihov momak; nije ovo rezervisano samo za muškarce.
I evo shvati i prihvati da postoje žene koje se potrude da stvari pogleda itz svih uglova i sa svih strana.

Šta znači: ''razmišljaš kao muško''? Jel' to nešto strašno, kao fuj, pupu, daleko bilo razmišljati kao muško; oni su SVI kreteni, budale, stoke...:roll: :shock:
 
EPP
''Maaaammmaaaaaa, mmmaaaammmaaa, bato me gadja stolicommmm!!!''
''PA GADJAJ I TI NJEGA!''
''PA NE MOGU, MOJA JE MEKA....''
Spas je u BONI toalet papiru, tri sloja omogucice vashem detetu da i od meke stolice napravi projektil...
Naravnouchenije: svako sr...., kad se dobro upakuje , moze drugachije da izgleda, da nas opravda kod nekoga, a nama da ''umiri savest''. Moze li ?
Jesu li najvoljenije zene,koje su muzevi varali ceo zivot, a one im kuvale i prale,gajile decu, lozeci ''vatricu toplog doma'', a pri tome bi bile kamenovane da su ispitivale svoju ljubav sa nekim drugim.Ili muzevi ,koji su cio zivot nosili rogove, rintali po ceo dan, dok su njihove drage''zene svetice'',od besa i dokonosti testirale ljubav po kukuruzima, magacinima,autima,kabinetima,ordinacijama itd...sa tudjim muzevima.
POVREDIMO, LAZIMO, IZNEVERIMO VOLJENO STVORENJE DA BI GA VISHE VOLELI
Naravno zivom choveku se razne stvari ''jednostavno dese'', ali da li to moze uvek da se smatra korisnim, a ne tajnom koja se skriva od drugog bica, jer nam ne sluzi bash na chast.
 
skoro normalan:
nikad necu zazaliti sto sam prevario svoju dragu voljenu osobu jer mislim da mozda drugacije ne bih znao da cenim njene vrednosti, ne bih je voleo jos vise nego pre i shvatio koliko smo jedno za drugo.

Dakle po tebi bi trebalo prevariti voljenu osobu da bismo je vise cenili. Svasta!!!
To je cista glupost!
Najverovatnije je da si hteo malo da svrljas, pa si se gadno zeznuo i nije ti bas bilo extra i onda si se vratio u zagrljaj svoje voljene i shvatio da je to ono pravo.
Nemam vise komentara :)
 
Боже, каквих глупости...сад ћу још морати да устанем у одбрану овог што је Скоро Нормалан.Па није човек имао у плану да је повреди зато да би је више волео! Једноставно, десиле су се неке ствари које су га нагнале да размисли, да се запита, да схвати нешто...Шта сте одмах дрвље и камење?! Све је то људски...
Јао, сви сте ми моралисти, сви сте одмах спремни да се први дохватите камена... Погледајте мало у себе прво, ''безгрешници''.....
 
Jel problem u toj devojci ili u njemu, kad je tek posle varanja shvatio ko je i sta je ona u njegovom zivotu? Niste me bas ubedili u to " prosvetljenje " posle izdaje!

O.K. desilo se sta se desilo! Nije da se to ne desava, ali nekako mi je vec postalo klise- " Ti nemas pojma sta mi znacis! " A pre 5 minuta je izasao iz njenog kreveta!

On treba da progleda u nekoj " crnoj rupi ", da bi bio svestan svoja osecanja? Ili ja nisam sa ove planete...
 

Back
Top