krvarenje nakon odnosa

wild_child

Elita
Poruka
18.483
Volela bih da znam cega bi ovo mogao da bude znak. Jutro nakon odnosa, za vreme mokrenja primetila sam par kapi krvi, vise kao neke sukrvice a mokrenje je bilo praceno bolom. Krvarenje se nastavilo i za vreme sledeceg mokrenja(kao i bol uostalom) .Tada je krvarenje prestalo ali ceo taj dan mokrenje je bilo praceno bolom.
Sledeceg dana i svaki naredni imam bolove u donjem delu stomaka.
Samo prehlada ili mozda nesto gore :|

Hvala unapred.
 
wild_child:
Volela bih da znam cega bi ovo mogao da bude znak. Jutro nakon odnosa, za vreme mokrenja primetila sam par kapi krvi, vise kao neke sukrvice a mokrenje je bilo praceno bolom. Krvarenje se nastavilo i za vreme sledeceg mokrenja(kao i bol uostalom) .Tada je krvarenje prestalo ali ceo taj dan mokrenje je bilo praceno bolom.
Sledeceg dana i svaki naredni imam bolove u donjem delu stomaka.
Samo prehlada ili mozda nesto gore :|

Hvala unapred.

Prema simptomima koje opisujes, najverovatnije se radi o infekciji donjeg urinarnog trakta ( m. besika i uretra). Krv u mokraci je prateci simptom u oko 1/3 slucajeva. Infekcija se cesto javlja kod zena u pocetku seksualnog zivota ili ako se promeni seksualni partner
i ne predstavlja neki poseban problem, ali se OBAVEZNO javi lekaru zbog terapije.

Pozdrav
 
Usamljena mala:
Sta ti je?Zasto buljis?Meni se sve to desilo,i evo me ziva sam i zdrava.I,nismo jedine kojima se dogodilo.Ne znam cemu se toooolio cudis

Pa mozda zbog momenta da je to normalno...
kada je nesto normalno onda ne boli... i ne krvarish...i NE TREBA da idesh kod lekara...
izdvojicu momenat koji dokazuje ono o chemu sa
m prichala a potkrepljen je struchnim misljenjem...

pikax:
Prema simptomima koje opisujes, najverovatnije se radi o infekciji donjeg urinarnog trakta ( m. besika i uretra).

OBAVEZNO javi lekaru zbog terapije.


Valjda su sada stvari...KRISTALNO jasne...
 
wild_child:
Volela bih da znam cega bi ovo mogao da bude znak. Jutro nakon odnosa, za vreme mokrenja primetila sam par kapi krvi, vise kao neke sukrvice a mokrenje je bilo praceno bolom. Krvarenje se nastavilo i za vreme sledeceg mokrenja(kao i bol uostalom) .Tada je krvarenje prestalo ali ceo taj dan mokrenje je bilo praceno bolom.
Sledeceg dana i svaki naredni imam bolove u donjem delu stomaka.
Samo prehlada ili mozda nesto gore :|

Hvala unapred.
Jos jedna bitna stvar, to nije krvarenje nakon odnosa ukoliko krv ne izlazi iz vagine...prosto da znas da ne bi nekoga zbunila, jer kad sam videla temu vec sam pomislila na ginekoloski problem.
Kod tebe je verovatno hemoragicni cistitis, krv u mokraci kao posledica vrlo jake upale i nemoj odugovlaciti sa odlaskom kod lekara(mozes i kod ginekologa ali najcesce se tim bave lekari opste prakse) posto to zna i da se zakomplikuje.
Sigurno ces biti pod antibiotskom terapijom, samo od sebe to nece proci.
Znaci pravac lekar!
 
dr:
Jos jedna bitna stvar, to nije krvarenje nakon odnosa ukoliko krv ne izlazi iz vagine...prosto da znas da ne bi nekoga zbunila, jer kad sam videla temu vec sam pomislila na ginekoloski problem.
Kod tebe je verovatno hemoragicni cistitis, krv u mokraci kao posledica vrlo jake upale i nemoj odugovlaciti sa odlaskom kod lekara(mozes i kod ginekologa ali najcesce se tim bave lekari opste prakse) posto to zna i da se zakomplikuje.
Sigurno ces biti pod antibiotskom terapijom, samo od sebe to nece proci.
Znaci pravac lekar!


Nisam bila sigurna bas kako da postavim temu, posto sam krv primetila ustvari tek na wc papiru dok sam se brisala.Nadam se da to ne menja mnogo situaciju:|
Posto sam ja iskreno prvo pomislila da odem do ginekologa.
 
Jao, ne dizi mi paniku na forumu, molim te.
Wild child, lepo sam ti rekla ,tebi se krv pojavila u urinu, putem mokrace, nije vezano za odnos nego za jaku prehladu, by the way jesi li bila kod lekara, jeli uradjen urin, urinokultura?
Zato sam ti rekla da to nije krvarenje nakon odnosa, jer svako van menstrualno krvarenje (iz vagine),vezano za odnos ili ne zahteva hitan pregled kod ginekologa radi iskljucivanja postojanja kancera.
 
imam jedno pitanje sto me malo zabrinjava , pa sam zelelada uporedim sa vasim iskustvima...moj verenik i ja samo imali sinoc odnos i na zavrsenom cinu ja sam pustila krv, ne mogu sa sigurnoscu da kazem da li je trajalo i u toku odnosa ,posto je bilo po carsavu bledo rozikaste fleke ,ali sa sigurnoscu mogu da kazem da kada je se sve zavrsilo i kada sam se ispravila , iz mene je , tj. kroz vaginalni deo mi je izasla krv ...nemam bolove , ujutru se nije nastavilo....isto tako mi je se desilo i pre nekoliko dana, odnos je bio malo grublji kao i tad ...i to je se desilo ....plasim se najgoreg ....mozda ima veze sa malo grubljim odnosom kao i sa njegovom pozamasnom velicinom,ali evo ...molila bih vas kada bi ste samnom podelili to iskustvoako vam se vec desilo, dok ne dodjem na red kod ginekologa
 
imam jedno pitanje sto me malo zabrinjava , pa sam zelelada uporedim sa vasim iskustvima...moj verenik i ja samo imali sinoc odnos i na zavrsenom cinu ja sam pustila krv, ne mogu sa sigurnoscu da kazem da li je trajalo i u toku odnosa ,posto je bilo po carsavu bledo rozikaste fleke ,ali sa sigurnoscu mogu da kazem da kada je se sve zavrsilo i kada sam se ispravila , iz mene je , tj. kroz vaginalni deo mi je izasla krv ...nemam bolove , ujutru se nije nastavilo....isto tako mi je se desilo i pre nekoliko dana, odnos je bio malo grublji kao i tad ...i to je se desilo ....plasim se najgoreg ....mozda ima veze sa malo grubljim odnosom kao i sa njegovom pozamasnom velicinom,ali evo ...molila bih vas kada bi ste samnom podelili to iskustvoako vam se vec desilo, dok ne dodjem na red kod ginekologa
sta trazis s tim grubijanom:cry:
 

Back
Top