ajde momci

ova tema mi zvuci nekako previse romanticno.
Kako sam izjavljivao ljubav...recimo da je bila u svemu,najvise negovanjem nje,postavljao svoja ledja kada je trebalo, a ona bi se svaki put raznezila na samu rec LJubav.
A onda je sve otislo dodjavola.Od srne je postala nemilosrdna vucica.

Mislim da pravo pokazivanje tek treba da dodje i to je za Princezu.
 
u je...kakvo pitanje...da nisam operisan od emocija...naveo bih tri sluchaja al ovako nema svrhe...il je bilo chetiri...nisam siguran...ah ko tje izbrojati sve te trenutke
 
RaDoSnA:
Sve sami , operisani od emocija... hm.... to sam i ocekivala. Cast izuzecima.

Jeste operisala me Dr. Ruth :lol: Devojko moras u zivotu nauciti sta je sala a sta zbilja, pa ti se onda nece desiti da trazis pomoc za emocionalne probleme na forumu, jer ih tu neces naci, vec samo u svojoj glavi i nigde vise. Ovo je sto se kaze u nasem jeziku "duplo vezano" i to za temu "Sta vi mislite" koju si postavila.
 
Pa recimo kao u onom vicu kad stidljiv mladic pita iskusnijeg kako da izjavi ljubav i zavede devojku koja mu se svidja, te mu ovaj odgovara:"Stavi najistureniji deo tela tamo gde ona piski".

Kasnije mu se ovaj javlja telefonom i kaze:"Brate pomagaj, zaglavila mi se noga u klozetskoj solji".

Nema bas nikakve veze sa temom. :grin: doduse mozda malo.. :grin:
 
Moram da se umešam, kao mirodjija ;) Verujem da mi momci neće biti zahvalni, ali neka.
Drage devojčice, zašto generalizujete? Nisu svi isti. I nije uvek važno da se kaže, bitnije je pokazati ljubav. A to, svaki od njih čini na svoj način.
 
marlon:
Jeste operisala me Dr. Ruth :lol: Devojko moras u zivotu nauciti sta je sala a sta zbilja, pa ti se onda nece desiti da trazis pomoc za emocionalne probleme na forumu, jer ih tu neces naci, vec samo u svojoj glavi i nigde vise. Ovo je sto se kaze u nasem jeziku "duplo vezano" i to za temu "Sta vi mislite" koju si postavila.

aman momce ja stvarno ne znam ko se ovde ozbiljno raspravlja!
 
RaDoSnA:
Kako ste izjavili ljubav , kojim recima, delom...
zeni, devojci koju volite ili koju ste voleli?

Hm... Stalno me gnjavi sa pitanjima da li je volim i koliko. :lol: To je baš slatko... Ali ona zna iz svake moje reči i svakog mog dodira šta želim time da kažem... Ali ipak voli to da čuje... Stalno...
 

Back
Top