NBA Panini 2014/2015

Izaci ce,i razlikovace se dosta od dosadasnjih,slicice igraca ce biti kao fudbalera,u dresu,klasicna slika,plus 2 igraca u pokretu,2najbolja srebrne slicice,bice i slicice dresova,kao pre par godina,a grbovi na celoj slicici.
Kada ce biti u prodaji to vec ne znam.
 
hvala na informaciji, iskreno jedva cekam.
ja sam sakupljao prosle godine i iskreno sam vise uzivao sakupljajuci nba nego svetsko prvenstvo
inace sam do sada sakupljao samo evro i svetsko u fudbalu, a od prosle i NBA.
inace sam za album saznao preko zurnala, nisam ni znao da NBA ima kod nas.
i jos jedno pitanje da li je svake godine NBA bio dostupan kod nas, jer ja se pre ovog proslogodisnjeg
secam samo neka dva iz devedesetih dok je jos jordan igrao...
pozdrav!
 
ok hvala na infotmacijama
do sada sam sakupljao samo fublal euroi svetska prventstva...
a posto pratim NBA tako sam prosle godine sakupljao i album, i odusevio me je
nisam ni znao da ima kod nas u prodaji nego sam saznao preko zurnala kada su delili album
da li su i predhodnih godina bili u prodaji albumi, jer se ja pre ovog proslogodisnjeg seca, samo nekih iz 90ih...
 
Bilo je i ranije Nba albuma ja sam sve skupljao osim 12/13.Steff87 msm da smo se menjali prosle godine...u prodavnici u blizini mene gde inace kupujem Nba slicice kazu da im nisu ni najavili da stize.Gde su ostali proslih godina sam se razmenjivao sa najmanje 10 njih
 
tabak5 moguce da smo se menjali... iskreno se ne secam znam samo da sam se menjao sa ljidma preko neta, tj.postom smo razmenjivali, jer neverovatno da nisam mogao nikoga da nadjem u gradu ko sakuplja, bio je to dug proces dok nisam uspeo da sakupim, jer ljdui ocigledno slabije prate nba ili mi se tako cini, s obzirom da album ima duplo manje slicica neki meki fudbalski...
 
Jesmo se menjali sad sam prvoverio nalazili smo se kod krsta.Ja mislim da ljudi prate NBA ali...nzm uvek manje skupljaju kosarku nego fudbal.I klinci ce pre da skupjaju Ligu sampiona nego NBA iako vise vole NBA i treniraju kosarku,znam milon takvih
 
Mada sam iz Banjaluke a kod nas NBA sličica uopšte nema u prodaji (za to ćemo se već nekako snaći) možete računati i na mene pa makar bilo poštom. Potrudiću se da ponekad dođem i do Beograda pa se možda i vidimo. Pozdrav
 
Album je extra, po meni bolji nego prosle godine, mislim samo na unutrasnjost i kolorit albuma, ne racunajuci slicice...
Sto se slicica tice i one su mi bolje ovakve u fudbalskom fazonu + zvezde u pokretu...
jedino imam dve zamerke, prvo sto dresovi nisu realni nego nacrtani, i sto nisu sve rookie stavili u sekciju draft, a ne polovinu medju timove a polovinu na posebnoj strani.
i da, ne mogu da verujem da nema nijednog naseg igraca, a kakva smo sila pre bili u nba-u, a sada gledam Vucevic i Dragic glavne zvezde u svojim timovima, svaka im cast....
Pozdrav i zelim vam uzivanje u sakupljanju albuma :)
 
Album je extra, po meni bolji nego prosle godine, mislim samo na unutrasnjost i kolorit albuma, ne racunajuci slicice...
Sto se slicica tice i one su mi bolje ovakve u fudbalskom fazonu + zvezde u pokretu...
jedino imam dve zamerke, prvo sto dresovi nisu realni nego nacrtani, i sto nisu sve rookie stavili u sekciju draft, a ne polovinu medju timove a polovinu na posebnoj strani.
i da, ne mogu da verujem da nema nijednog naseg igraca, a kakva smo sila pre bili u nba-u, a sada gledam Vucevic i Dragic glavne zvezde u svojim timovima, svaka im cast....
Pozdrav i zelim vam uzivanje u sakupljanju albuma :)

У потпуности сам сагласан са свим наведеним, посебно последњи део... нажалост !
Елем, ја сам узео и две кесице - 4 сјајне извукао! Ако се по јутру дан познаје, добро је па није исто као прошле године.
Сличице су мање, као и кесице. Сјај (рефрацтор) на сличицама је рађен као за ЕУРО 2012 у фудбалу, и по мени је то лошије урађено него претходне две год, када смо имали рељефне сличице прошле, и сјајне у бојама дуге и грбове са рупицама за 2012-13 год. Грбови тимова имају годину настанка (рођења) испод слике, што ми се јако свиђа... Звезде су ок, са сјајем и неким дезеном у позадини. А добио сам и сјајног Ирвинга, МВП ол-стара, и то ми је безвезе сличица, јер стоји само играч, без икаквог дезена у позадини (као грб).
Албум је ок, мада мене све више нервирају ови додаци после тимова. Ранији НБА албуми из 90-их нису имали такве глупости. Плус за сличице најбољих (сем последње три), али МИНУС за насумично изабране рукије! Такође, Ол-Стар текма, утакмице конференција, и све остало треба избацити. Кућа славе ок! Идеја са дресовима је супер!

Све у свему - бићу срећан када додам нови попуњен албум у своју колекцију!
Занимљиво скупљање и срећне размене нам желим!
 
Pozz drugari,evo i ja da se prijavim kao sakupljac NBA 2014-15...nadam se da ce nam saradnja biti uspesna i plodonosna kao i prosle godine :)...zelim vam srecu i sto brze sakupljanje albuma!:):)
Evo da dam nekoliko utisaka o samom albumu i slicicama:Album kao album dosta ozbiljniji svedeniji,nema tu nekog sarenisa,jedna ogromna slika po svakoj ekipi,standardne informacije o svakom igracu,ono sto sam primetio je da nema vise porudzbenice na sredini kao sto je uvek bilo,generalno od kad ja znam za Panini,vec je to sve objavljeno na zadnjoj korici alubuma u fazonu "popisite slicice koje vam fale na belom papiru i posaljite",stednja na svakom koraku pa i na porudzbenici :)...Jos jedna stvar koja je mogla bolje da ispadne a tice se samih slicica "domacih i gostujucih dresova",sve je to lepo videti i znati,ali mnogi od tih istih dresova imaju po jos neki print i reljef u stvarnom zivotu,nisu samo crni,zeleni,zuti,plavi itd,znate na sta mislim..sakupio sam do sad oko 80 slicica i mogu takodje zakljuciti da kvalitet istih nije na zavidnom nivou niti u rangu proslogodisnjih.Srebrne su sa nekim vertikalnim crnim linijama,meni manje dopadljive od ranijih resenja.Takodje obicne slicice igraca su dosta blede,imam i nekih kao sto je (Barea) gde mu tacke izbijaju po licu...takodje same dimenzije slicica su najmanje do sad,tako da kad gledamo one slicice na kraju albuma,tj u akciji moramo dosta da priblizimo album i zagdledamo se ne bi li videli sve te detalje,sto dalje navodi da im ovo i nije najbolje resenje za NBA slicice...i za kraj ostavljam misljenje o prelasku na standardnu fotografiju svakog igraca,tj odustajanje od slicica u akciji svakog pojedinca,sto moze biti cool resenje kao mala promena i izlet u fudbalski format,ali videcemo kako ce izlgedati na duze staze....volim promene i inovacije ali videcemo tamo negde u januaru kad se sve to kompletira kako ce izgledati..cim bude veca gomila duplikata popisujem ovde i pocinjemo :)
 
ja sam do sada kupio 10 kesica, normalno ne odjednom :) jer onda nema neke drazi, nego ovako svaki dan po 2-3...
jos nisam dobio nijedan duplikat, ali ono sto je neerovatno je da sam u tri kesice do sada dobio po 2 srebrne, nzm da li je neka greska, ali je super :)
nadam se da nece biti kao prosle godine kada su skoro svima falile iste srebrne slicice...
 

Back
Top