HELP ME, PLEASE

kisses

Početnik
Poruka
39
Ljudi pomazite!
danas moram da donesem prvu vaznu odluku koja ce promeniti moj zivot.
a posto nisam nesto dobra u donosenju odluka MOLIM VAS da mi malo pomognete.
dobila sam ponudu da idem (sa tatom) na 2meseca u Nemacku da radim, to je super ponuda posto ovde nemam posao, znam super jezik, znam ljude kod kojih idemo.
ali opet bojim se malo posto ako mi bude tesko necu moci da odem kuci dok ne zavrsimo posao, a ipak 2 meseca je dosta vremena.
ovde opet ostavljam moju mamu,sestru,prijatelje i trening.
treniram jedan sport vec 5-6meseci i dobro mi ide, vec sam bila na jednom turniru a treba da izadjem na evropsko u novembru.to je tako reci jedino sto me zadrzava u ovom mom mestu u kojem sam relativno nezadovoljna. ako prestanem necu se moci vratiti kasnije, ali ako ostanem i ne uspem u sportu, ne znam kako cu se sa tim pomiriti
 
ako bi zbog para da žrvuješ nešto tebi drago (sport, npr. ) - ebo pare, viš kako se može i bez njih :lol: :lol: :lol: ... pa i da je 2 dana u pitanju, kamoli dva meseca... To je moj stav... Ne mora da bude i tvoj.
 
IDI ! Zato što možda više neces imati priliku da odeš. Možda ćes pozitivno promeniti tok svog života, upoznati nove ljude, biće ti lepo kada se posle 2 meseca vratiš u svoje mesto...zaradićeš neke parice..

OSTANI - ako je sport tvoj život, i ako si oduvek želela da treniraš to što treniraš i maštala o tome da odeš na to prvenstvo (mada mi to nešto čudno, treniraš tek 5 meseci)...da jeste tako, mislim da Nemačka ne bi ni postojala kao solucija........!!!!!!!
 
kisses:
Ljudi pomazite!
danas moram da donesem prvu vaznu odluku koja ce promeniti moj zivot.
a posto nisam nesto dobra u donosenju odluka MOLIM VAS da mi malo pomognete.
e siroma ako ce krstarica da ti pomogne.. hehe

kisses:
ako prestanem necu se moci vratiti kasnije, ali ako ostanem i ne uspem u sportu, ne znam kako cu se sa tim pomiriti

Samo budala ganja popularnost slavu, biznis (Nemachka) je za tvoju inteligentnu glavu ..
 
tasicka:
IDI ! Zato što možda više neces imati priliku da odeš. Možda ćes pozitivno promeniti tok svog života, upoznati nove ljude, biće ti lepo kada se posle 2 meseca vratiš u svoje mesto...zaradićeš neke parice..

OSTANI - ako je sport tvoj život, i ako si oduvek želela da treniraš to što treniraš i maštala o tome da odeš na to prvenstvo (mada mi to nešto čudno, treniraš tek 5 meseci)...da jeste tako, mislim da Nemačka ne bi ni postojala kao solucija........!!!!!!!

indeticno mislim.
 
idi.dva meseca je kratak period.videces nesto novo,naucices nesto novo,upoznaces nove ljude.
i sama kazes da si relativno nezadovoljna u tvom mestu,pa zasto ne bi probala nesto drugo...
 
idi! jer se uvijek mozes vratiti, a znas li ti koliko malo je 2 mjeseca???
druga stvar, ako je zapad u pitanju i ako ces tamo imati kakav takav zivot, vjeruj mi da ces se brzo naviknuti na sve tamo i da ces se razocarati u svoju zemlju. vjeruj mi. jer mi i nismo svjesni u kakvim govnima ( da prostite ) zivimo dok ne vidis ove koji imaju normalan zivot.

drugo mlada si, i nemoj kasnije da places sto nisi iskoristila priliku...

i ja sam otisla na drugi kraj planete, sama, evo me vec drugu godinu. dakle, sam sama.... i evo me , ziva i zdrava, vjeruj mi da se sama sebi cudim kako sam se navikla, i super mi je!!! nazalost, vracam se... visa expired.....
 
pa jes, sto ne bi mogla sama da ode negde u inostranstvo...sta ako postane dobar sportista, sacekace je sirokootvorenih ruku...eeeee, evr prvenstvo je to

a shta bi radial u nemackoj, prala shofershajbne? pa dobro mozes da staziras ovde
 
Bolje napravi anketu, nego ovako...
Pomoć publike8-)

Mada postoji još pitanja... Taj sport - ako odeš na to evropsko u novembru, ima li šanse tu nešto da osvojiš, mislim tu da uzmeš neke novce? Ako ne, onda idi. Možeš uvek nastaviti i posle dva meseca da treniraš, iako možda propustiš šansu za takmičenja. Ako voliš baš taj SPORT, onda ti ta takmičenja i nisu najvažnija:?
A što se tiče prijatelja i ostalog, dva meseca uopšte nije puno vremena.
 
Pare, pare, pare,
Volim samo pare,
Mojoj duši napaćenoj
Samo pare fale

pare pare pare
volim da me kvare
...

Nešto mi se peva...


Da ne zaboravim potpis - Modelsice, moj omiljeni intelektualno&pesnički bend :)
 

Back
Top