Marinkovic, Veselinovic, Smiljanic i ostali...

sulegrobar

Početnik
Poruka
25
Za sve grobare sta misle o momcima poput Borka Veselinovica, Nebojse Marinkovica, Nenada Marinkovica, Milana Smiljanica, Milana Perendije, Admira Aganovica, pa i Stefana Babovica, Simona Vukcevica, Nemanje Rnica, Nikole Grubjesica, Branislava Atanackovica, Miroslava Radovica i ostalih iz skole Partizana, cija je skola zvanicno pise i na sajtu UEFA proglasena za drugu po kvalitetu Fudbalsku skolu u Evropi, iza Atalantine, a ispred skole Ajaksa....No da se vratim ovim pomenutim momcima, neki su vec pokazali talenat poput Radovica, Simona, Rnica, neki su na dobrom putu kao Babovic, Grubjesic, ali ono pravo nam tek dolazi u liku brace Marinkovic, stariji brat je na EP u Severnoj Irskoj proglasen za najvoljeg igraca turnira, a za Partizan je debitova protiv Vojvodine usao u '84. minutu i dao 2 gola do kraja meca, a mladji brat je kako kazu jos bolji od njega, inace se suska da ga je trazio i slavni Real nakon meca na turniru kadeta, odigranog nedavno na stadionu Partizana, inace na turniru ucestvovali kadeti CSKA, Reala I Olimpijakosa, Partizanovi kadeto pobedjivali redom rivale 4-0, 1-0, 4-1 i osvojili turnir uz 6 asistencija i jednim golom Nenada Marinkovica!!! Borko Veselinovic od Petlica pa do omladinaca bio je uvek najbolji strelac Sepskih liga u ligi petlica postigao 78 golva, a bio i najbolji strelac nedavno zavrsenog EP u Sev. Iskoj gde je reprezentacija bila u polufinalu, tako da u Partizanu njegovo vreme tek dolazi kao i svih gore pomenutih igraca, tek ce se cuti za ostale dakle Aganovica, Smiljanica, Perendiju i ostale...

Da cujem misljenje o svemu ovome, od grobara naravno, a oni koji su upuceniji u sve ovo neka dodaju jos po nesto o NOVOM AJAKSU EVROPSKOG FUDABALA, ZIVI BILI PA VIDELI
 
shalle87:
E grobari tisina vi nemate kesha shabani pa cim se pokazu na polusezoni idu preko grane. Ako i bude nesto od njih ja ne verujem. Ubi zakolji da grobar ne postoji>>>>>>>

Da li si ti normalan decko, kada kazes da nema pare jedini klub u zemlji u kome su svi redovno isplaceni i tim koji je izgradio jedan od najboljih sportskih centara u Evropi!!!
A kako je rekao tata Pixi Zvezda je ta koja je u dugovima od 7.5 miliona EVRA!!!
vas je problem sto vasi bivsi igraci ne zele da se vrate u klub!!!
 
Sta? A Dragan Mladenovic , a Jugovic u upravnom odboru ? E nemoj da kenjas ako trebaju da nam se vracaju igraci tipa Nisa Saveljic i Ivan Tomic onda bolje da se ne vracaju.
I nemoj da se tripujes sa tom vasom skolom klub vam vode dva najveca prevaranta Bjeka i Zeka i sve dok se to ne promeni vi cete moci samo da ga duvate.A posto Bjeka nece iz fotelje vama je odzvonilo !!!
 
@Shalle
To je ona fora za trun i balvan.
Alo bre,oni jesu lopovi i to niko ne spori,ali od Dzaje nema veci.Unakazio vas je za narednih 5-6 godina.I Pixi ce veruj mi,al ne u tolikoj meri.
I nemoj da se.res za partizanovu skolu,jer je jedna od najboljih u Evropi.
I ja sam cuo da je Nened Marinkovic jos bolji od Nebojse.Bice mali cudo!!!A verujem i svi ostali!
Po meni,Rnic je najslabiji od njih.Marinkovici i Veselinovic su uz Vukcevica boducnost naseg fudbala,ali tesko da ce se dugo zadrzati u partizanu,nazalost!!!

P.S.
De nadje taj idiotski potpis,keve ti?
 

Back
Top