Maske...

a za sta maske?
za ciscenje ili hidrataciju ili sjaj?ili zatezanje?ili.......;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùùù,,,,,,,,,,,,,,,,,,ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Za ciscenje. Cula sam za neku plavu oriflame da je dobra, a meni simpaticno deluju one freeman vockaste... Da li ih je neko probao? L'orel maska za t zonu- bacene pare, bar sto se mene tice!
 
pa ja jos nisam nasla nesto sto mi 100% odgovara sem mozda od marke la prairie,da se razumemo nisam kupila
dobila sam komplet od 3 maske i stavim ih sve tri redom prvo ovu za ciscenje pa hidratantnu pa vitaminsku i lice mi zablista posle
al kostaju po 118€ svaka :(
 
afroditina od čajnog drveta - u maaaaloj kesici za 63 din (za 2 ili 3 korišćenja) - ona je za čišćenje dubinsko, zateže A NE SUŠI, i isušuje pore i leči nepravilnosti. Ide u kombinaciji sa tonikom koji ima acetilsalicilne kiseline, pa ako imaš masnu kožu, odlično je. Kao gel od peperminta je, nema onog neprijatnog skupljanja lica da ne možeš da s esmeješ, lako s enanosi i skida, i ...eto :P
 
ja na facu stavljam samo te maskice i pilinge od čaja, drveta čaja :wink: Jednom sam stavila glinu, neko me je izložio da je to mnogo dobro... bila sam sva natečena i crvena od toga, pa više ne eksperimentišem :lol:
 
majcheki:
ja na facu stavljam samo te maskice i pilinge od čaja, drveta čaja :wink: Jednom sam stavila glinu, neko me je izložio da je to mnogo dobro... bila sam sva natečena i crvena od toga, pa više ne eksperimentišem :lol:
ako ti smeta glina na cijoj bazi i jesu napravljene sve te maske za ciscenje probaj masku od clarins koja je bazirana na mikro sundjerima koji upijaju sebum
 
E kad smo kod toga, jel može jedna stručna pomoć, pored svog tog čaja u raznim oblicima koje imam (maska, piling, ono za pokrivanje bubuljica, neka tečnost za isušivanje...) imam i jednu malu bočicu sa onom kapalicom gore - kao ulje od čaja - i to je bilo u kompletu a nemam pojma za šta to može da služi... Opet ''onaj'' smajli :wink:

P.S. Nema nikakvog uputstva za korišćenje
 
majcheki:
E kad smo kod toga, jel može jedna stručna pomoć, pored svog tog čaja u raznim oblicima koje imam (maska, piling, ono za pokrivanje bubuljica, neka tečnost za isušivanje...) imam i jednu malu bočicu sa onom kapalicom gore - kao ulje od čaja - i to je bilo u kompletu a nemam pojma za šta to može da služi... Opet ''onaj'' smajli :wink:

P.S. Nema nikakvog uputstva za korišćenje
pa je l pise bar nesto?koja marka je u pitanju?uopste ne znam za te kombinacije caja al ako bi mi napisala nesto vise...
 
maska od kuvanog i izgnjecenog krompira za cicenje masne koze, pa paradajz, samo se nanese na problematicna mesta. ja imam suvu kozu i najbolje se osecam kada napravim masku od izgnjecene kuvane jabuke, par kapi maslinovog ulja, malo mleka, kasika meda,preko se obavezno stavi gaza da sadrzaj ne padne, drzi se oko pola sata. posle toga lice bukvalno "lebdi".
 
majcheki:
E kad smo kod toga, jel može jedna stručna pomoć, pored svog tog čaja u raznim oblicima koje imam (maska, piling, ono za pokrivanje bubuljica, neka tečnost za isušivanje...) imam i jednu malu bočicu sa onom kapalicom gore - kao ulje od čaja - i to je bilo u kompletu a nemam pojma za šta to može da služi... Opet ''onaj'' smajli :wink:

P.S. Nema nikakvog uputstva za korišćenje
to je verovatno aromaticno ulje, koje mozes da koristis kao osvezivac prostora, dodas par kapi u isparivac. ili jednostavno pomirises radi opustanja.
 
jao ovo moram da vam kažem - ili da pitam... izvinite ako skrenem sa teme - jače je od mene...

mirišljave kockice leda (1 350,00din je navodno jedna kockica) pojavilo se, navodno u parfimerijama... Istina ili laž?
 
majcheki:
jao ovo moram da vam kažem - ili da pitam... izvinite ako skrenem sa teme - jače je od mene...

mirišljave kockice leda (1 350,00din je navodno jedna kockica) pojavilo se, navodno u parfimerijama... Istina ili laž?
a cemu sluze?kod mene se nisu pojavile.ali ima nesto novo:tecnost koja svaku senku za oci pretvara u ajlajner!do yaya stvar samo kupis to i umocis cetkicu u senku i stavis ajlajner na oko,meni se extra svidja jer ne volim one crne ajlajnere ovako mozes da stavis kakav hoces
 
hanibal77:
a cemu sluze?kod mene se nisu pojavile.ali ima nesto novo:tecnost koja svaku senku za oci pretvara u ajlajner!do yaya stvar samo kupis to i umocis cetkicu u senku i stavis ajlajner na oko,meni se extra svidja jer ne volim one crne ajlajnere ovako mozes da stavis kakav hoces

Ja sam juče, kad sam pitala čemu služe dobila takvu paljbu da je to ne viđeno... Ebem li ga, valjda za mazanje po telu :lol:

a koliko je ta tečnost - zvuči interesantno?
 
majcheki:
Ja sam juče, kad sam pitala čemu služe dobila takvu paljbu da je to ne viđeno... Ebem li ga, valjda za mazanje po telu :lol:

a koliko je ta tečnost - zvuči interesantno?
ne znam jos ga nismo izlozili,to je neki usa proizvod trebalo bi da je skupo :?
kakvu si bre paljbu dobila? :lol:
 

Back
Top