dobitna kombinacija alkohola je???

riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
nedavno sam u toq jedne veceri PRVI PUT probala i votka+martini i tekilu... i pogresno su me savetovali kako se pije tekila /so,limun pa tek onda tekila :roll: / tako da mi je trenutno najomiljenija v+m...

inace, vec godinama prvo mesto drze podmornice => jedna 3/4 casa piva u koju se bucne puna casica votke /sa casicom/ pa se sve to exira...

ne znam koliko sam ih tad popila ali se secam da sam posle toga bila ubedjena da cu poleteti na ulici /ka trotoaru/ :lol:
 
Konacno neko sa dobrim ukusom ;)

Inace, kad vec pricas o tekili... e ne znam zasto, ali nikad to nisam voleo...

A ko ono pomenu betoniranje... Evo da vam dam recept za betoniranje (ja sam umalo zaglavio na urgentnom posle takve jedne kombinacije... al' 'ebi ga, imao sam itekako dobar razlog :? )... Inace, moj drug mu ('koktelu') je posle dao ime (koje nije originalno): Virgin Marry... Virgin zato sto inspirise na cistocu, prosvetljenost... A koktel se sastoji jedino od belih pica, pa je asocijacija logicna:

2 jedinice vodke
2 jedinice gin-a
1 jedinica belog vermuta
1 jedinica uzo-a
2 jedinice tekile
1 jedinica breskovace
4 jedinice tonika

e... ko to nije pio, ne zna sta je beton ;)
 
hahaha... ja se secam mog prvog betoniranja... exirala sam kombinaciju u razgovoru sa bratom, skakala po krevetu, zalila se da me uopste ne drma,... ali kad sam u trenutku iz glupiranja legla na krevet trebalo mi je 30 minuta da bi se podigla :lol: :lol: :lol:

inace, nisam neki zesci alkos, ali kad me uhvati... :wink:
 
Keeper:
daj bre, sta je to ???
:lol:
jel' to kad oces da oboris slona il tako nesto? :roll:
(mislim na "virgin mery")

Pa pazi... oborilo bi i slona cini mi se... znam da je mene skroz razbilo ;)

Ne verujem da bih se nalivao time sada... ali to je bilo pre par godina (pre nego sto sam bio na totalnoj alkoholnoj apstinenciji od 2 godine)... A razlog je bio jaci od mene... Upali ja i moj ortak kao padobranci na neku zurkicu, i tamo vidim moju tadasnju devojcicu (i mozda jedinu osobu koju sam istinski voleo do sad), kako se ljubi sa jednim kulovom koga nikad nisam mogao da smislim... :? I sad, mogao sam da pridjem i da napravim scenu, ili da lepo odem i uroljam se, i zaboravim sve... sto sam i ucinio... Zaista, od kako sam krenuo da pijem do sutradan u podne, ja se ne secam ni jedne jedine stvari (ni kako mi se ona pravdala, ni kako sam najboljem ortaku slomio flasu o glavu (ni kako je on meni posle toga razbio bubrege ;) ).... No, da ne privatizujem ja previse ovu raspravu ;)

Nije lose popiti koje pice... ali ne treba preterivati!

Sto ja volim da kazem: I ako zvuci cudno, ni u preterivanju ne treba preterivati ;)
 
Pa najbolja kombinacija je:
Pelinkovac,limun,led,casa obicne vode pa to polako pijes.Nadji nekog,pa u paru gruvajte jer lose je biti solo drinker a i trebace ti neko da te posle vodi kuci :lol: ,pa kad skinete jednu flasu i polovite drugu onda ces dobiti pravu viziju sta je to beton! :wink:
Bice u stilu "idem ja tako ulicom kad skoci beton i udari mi samar",tako sam se n puta o'cekao,tajna je u tome sto Pelinkovac udara polako,koliko god si pijan mozes normalno da hodas i pricas ali kad proradi,dovidjenja! :shock:
Mnoge odbija njegova gorcina ali kad stavis dosta limuna i pustis da se led malo otopi gorcina prestaje posle prve case :D .
A da ne pricam kako dobijes osecaj kondicije mozes da igras celo vece,u vecem si ritmu nego oni na ekseru.
Ali......
Nemoj planirati da to vece imas seksualne avanture da se ne bi sramotio :oops: ,jer i da grunes Vijagru nebi ti pomoglo!

Pelin dusu leci a mozak zamucuje! :wink:
 
"Bela smrt", :lol: koktelcic, super prija leti, onako hladan, uh, i tako pijes a nemas pojma sta pijes i ne osecas koliko alkohola ima.....
elem, sastav tog koktela je:
gin, votka, bela tekila, beli rum i sveps, valjda,
a posto popijes dva...., pa ja sam bila vrlo vesela :lol: :lol:
e tada i vise nikada, od tada pijem iskljucivo koktele ciji sastav znam, i u kojima ima iskljucivo jedno alkoholno pice i najcesce pijem koktele koje sadrze tekilu.

ali, i so i tekila i limuna po kila mi je vrlo draga kombinacija. :lol:
 

Back
Top