Koje zaslužuju džentlmena ?

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Post svima nam drage forumašice Suzy me je nagnao da otvorim ovakvu temu. Između ostalog, ona kaže:



Suzy:
ma.....u krevetu i ne treba da bude.... naravno... da ne bude...e izvini...jel' mogu da ti pomerim nogu...-sreco jel' smem da ga....i na kraju- e bash ti hvala....
a i sa nekima i ne treba biti uopste...
jesam zensko...ali mnoge ne zasluzuju ....
...
Sad, ako ostavimo po strani tipičnu žensko-žensku netrpeljivost kad im je zajednički potencijalni plen (zdrav i bogat muškarac, jelte) , mogu zaključiti da sam mnogo više puta od žena čuo da tek poneke zaslužuju džentlmena. Zašto ?

A drugo pitanje, koje bih da vam postavim, je: koje to devojke tj. žene zaista zaslužuju džentlmena ? Jedre plavuše ili nedojebane trepkačice okicama ? Ili neke treće ?
I, da ne zaboravim, a jednako je važno: da li muškarci zaslužuju džentlmena za ortaka, kolegu, prijatelja i slično ? (Ko pomisli "ono", sram da mu uđe)
 
"Po meni džentmenstvo nije usko povezano za odnos muškarca prema ženi. Dakle, biti džentlmen podrazumeva ukupno čovekovo ponašanje. I prema porodici, i prema kolegama/kolegnicama, i prema prijateljima. A zatim i odnos prema stvarima, oblačenju, novcu, životu ..."
Milojko Vasić

Zar onda, džentlmena ne zaslužuju upravo žene sličnih osobina?
I, velike devojčice, naravno ;)

Ah, da! Divljakuše koje viču, 'suju i besne ne zaslužuju! Nikako! ;)
 
Milojko Vasic:
Post svima nam drage forumašice Suzy me je nagnao da otvorim ovakvu temu. Između ostalog, ona kaže:



Sad, ako ostavimo po strani tipičnu žensko-žensku netrpeljivost kad im je zajednički potencijalni plen (zdrav i bogat muškarac, jelte) , mogu zaključiti da sam mnogo više puta od žena čuo da tek poneke zaslužuju džentlmena. Zašto ?

A drugo pitanje, koje bih da vam postavim, je: koje to devojke tj. žene zaista zaslužuju džentlmena ? Jedre plavuše ili nedojebane trepkačice okicama ? Ili neke treće ?
I, da ne zaboravim, a jednako je važno: da li muškarci zaslužuju džentlmena za ortaka, kolegu, prijatelja i slično ? (Ko pomisli "ono", sram da mu uđe)


I jos nesto cu ti Milojko reci......Muskarac koji ima -ikakvo- iskustvo sa zenama...i ako ih je (vise od jedne) zaista upoznao....ne bi ni u ludilu ovako nesto pitao.....
(izvini na iskrenosti)
 
Milojko Vasic:
Post svima nam drage forumašice Suzy
-NA OVOME ti hvala....zaista lepo zvuci.....;-)
Milojko Vasic:
Jedre plavuše ili nedojebane trepkačice okicama ?
-OVIME!

Mislim da ti ne prilici da ovako delis zene....iskreno...bas za tebe sam mislila da vidis -dalje- od ovoga.....
i da si zaista pravi dzentlmen...
pa me je , iskreno, malo i iznenadilo da bas ti ovako govoris.......
 
Dont_Break_The_Oath:
A mogu li da dobijem definiciju dzentlmena ovde?
Posto je moj stav o totalnoj prirodnosti poznat,ja bi radije zapitao devojke,da li one zasluzuju te "posebne" primerke muskog pola?

Upravo je Milojko dao tu definiciju:
"Po meni džentmenstvo nije usko povezano za odnos muškarca prema ženi. Dakle, biti džentlmen podrazumeva ukupno čovekovo ponašanje. I prema porodici, i prema kolegama/kolegnicama, i prema prijateljima. A zatim i odnos prema stvarima, oblačenju, novcu, životu ..."
 
Milojko Vasic:
@Suzy
'Oćeš da kažeš da nikada nisi srela žensku osobu koju bi okarakterisala kao "jedru plavušu" ? Ili nikada nisi upoznala nijednu "nedojebanu trepkačicu okicama" ?


ne....
i mislim da tvoje pitanje..tj. ponasanje prema devojci , dzentlmensko ili ne, nema veze sa izgledom....ili po tebi ima?
znaci bio bi finiji prema drolji jer ima duzu kosu, noge , nokat????????
odlazim odavde..
ne mogu da verujem o cemu se ovde prica...
hvala jos jednom na -opisu mene- bilo je stvarno simpa....
ali ...ostalo.....
podrum
 

Back
Top