1, 2, 3, 4, 5... BOOM!

teardrop

Aktivan član
Poruka
1.388
"Umoran? Bio je naporan put."
"Ma, boli me vrat. A i ovaj prst sve jače boli."
"Sredićemo to" – osmeh, a onda Florens Je*ena Najtingejl po najvećoj vrućini traži apoteku.
"Tako si pažljiva. Predobra si."
...
"Mrgude, osmehni se!"
"Ne mogu, nervozan sam. Nisam navikao da ne radim ništa celog dana."
"Pa, na odmoru si. Opusti se, uživaj."
"U čemu?"
"More, sunce, ..."
"Ma..." – odmahuje rukom, bezvoljno.
...
... i tako četiri dana ... A onda, pete večeri...
"Nije mi se išlo na tu večeru!"
"Zašto nisi rekao? Ništa nije obavezno, na odmoru smo."
"Neću da se izdvajam."
"A ćutao si cele večeri. Zar i to nije izdvajanje?"
"Važno je da si ti pričala!"
"Molim?!"
...onda sledi neko mrmljanje, ja odbrojavam, ali quliranje ne ide...
B-O-O-M!
"Ma, neka ide sve u pi(biip)du ma(biiip)erinu!"
"Kako se to ponašaš?! Ne viči, svi u hotelu će da te čuju!"
"Šta, koji (biiip!) kakvo ponašanje?! Neka me čuju! Boli me (biiip!) ako me svi čuju! Ovo je i MOJ odmor, a ne samo tvoj! Šta me boli (biiiip!) što ti je dosadno?! Da nisi mislio da ću ti praviti pozorište ovde?!"
"Prekini da vičeš! I da psuješ! Žena koja hoće da bude pored mene ne sme tako da besni!"
"Au, je(biiiiip!)ote! Stvarno?! Pun mi je kufer tvojih bubica! Voda je mokra, more je slano, na suncu je toplo, u hladovini duva, kafa je gorka, na plaži je buka, ležaljka te žulja... Sve te nervira, sve ti smeta! Previše sam dobra i pažljiva, to ti smeta! Smejem se, ni to ne valja! Ćutim, nije dobro! Šta hoćeš, koji (biiiip!) od mene?! Da isparim?!"
"I ti me nerviraš!"
"Ako ti se ne svidja, knjiga utisaka je pored izlaznih vrata!"

...A onda, šestog dana, je*eni-nedoje*ani-dr*avi-skot je otišao kući. Nastavila sam odmor.
Zašto sam sad ovo napisala? Ma, pukla sam, jer mi je kad sam doputovala samo poslao sms: "Izvini. Shvatio sam da smo mi dva sveta. Svako traži svoju mirnu luku, a ti to meni nisi. Pozdrav" E, je(biiip!)em ti pozdrav! Sinoć mi je, ničim izazvana, stigla poruka od njegove drugarice, u gužvi je, nema vremena za kafu. Ma, briga me za kafu i za ono što ona misli da ima da mi kaže! Da ne misli, slučajno, da pravda je*enog-nedoje*anog-dr*avog-skota što mi je sms-om objasnio da nisam 'njegova mirna luka'?! Pa, i nisam luka, više sam otvoreno more! Ko ne ume da brodi, neka sedi na žalu!
 
teardrop:
Da, samo sms :) 100ka! Nema "petlju" (da ne napišem nešto drugo) ni za telefonski poziv. Znam da sam na dobitku, ovaj zvoca gore nego moja bivša svekrva ;)

He, he....a zamisli tek kakva bi ti sa njim bila svekrva...kada je on takav?..ha, haaa
ma.....ja za takvima najmanje patim...i jos brze idem dalje...jaca, bogatija.....;-)
 
Znaš,moja sestra je na prvom odmoru sa svojim momkom a sadašnjim mužem bila baš sje8ana,kad su se vratili veza je bila malte-ne gotova,nisu se viđali par sedmica i pri novom susretu jednostavno su shvatili da ne mogu jedno bez drugog.Zajedno su već 8 godina,treću godinu u braku,imaju sinčića i super funkcionišu.To je jednostavno bila neka "morska kriza"za koju sam čula da i nije baš tako rijetka.
 
@novi kolačić
Vidi, pričala sam antihristi celu priču. 24h pre polaska na odmor za njega sam bila, sam je to rekao, idealna. Posle par dana, shvatio je da se prevario. Sve sam bila suviše: i suviše pažljiva, suviše osetljiva, suviše nežna, suviše nasmejana, besna... Žao mi je, nisam fotografija, samo sam obična žena.
 

Back
Top