pomagajte

katarinat

Obećava
Poruka
57
jedna od mana kad si u braku ti je to sto se brzo izgubi komunikacija izmedju NAS!jednostavno sve vam se teme ucine ispricanima,kako da to poboljsamo!AJD SAD VI! RECTE STA I KAKO!? :roll:
 
katarinat:
jedna od mana kad si u braku ti je to sto se brzo izgubi komunikacija izmedju NAS!jednostavno sve vam se teme ucine ispricanima,kako da to poboljsamo!AJD SAD VI! RECTE STA I KAKO!? :roll:

pokusaj da nadjes neki hobi,da krenes na fitnes,trbusni ples-to je danas moderno i zanimljivo,na latino ples,idite zajedno u bioskop,pozoriste,aktiviraj se malo,pa ce teme da dodju same po sebi. ;) nikad se ne treba previse opustati u braku,jer ces muzu brzo da dosadis,zato ogledalo u ruke,patike na noge i pravac ....................a posle cete imati teme za razgovor ili jos bolje,sta ce vam teme kad se ceo dan ne vidite,imate valjda pametnijeg posla od pricanja :D ;)
 
katarinat:
jedna od mana kad si u braku ti je to sto se brzo izgubi komunikacija izmedju NAS!jednostavno sve vam se teme ucine ispricanima,kako da to poboljsamo!AJD SAD VI! RECTE STA I KAKO!? :roll:

Kad sam ovo POMAGAJTE procitao po ko zna koji put umro sam od smeha zato sto me puko fles kao da je forum na vodi pa se stalno neko davi.

Predjite na telepatiju. Salim se ..nadji drugog partnera.
 
esperanca137:
sta se palis,vidis da te zezam :twisted:
nego,daj zeni neki dobar odgovor,umes ti to,samo bez preterivanja ;)

Ja bi i voleo da me palis tako da vidim. Tu vidim samo slova
Zeni nije hitno, inace bi vec dobila pravi odgovor (kod mene jako dobro radi sesto culo).
 
sinnke:
Kad sam ovo POMAGAJTE procitao po ko zna koji put umro sam od smeha zato sto me puko fles kao da je forum na vodi pa se stalno neko davi.

Predjite na telepatiju. Salim se ..nadji drugog partnera.
pitanje je bilo jednostavno,nezreli odgovori mi bas i ne pomazu!ali nema veze!NIJE NI BITNO
:|
 
katarinat:
pitanje je bilo jednostavno,nezreli odgovori mi bas i ne pomazu!ali nema veze!NIJE NI BITNO
:|

Ti bi trebala biti dovoljno zrela kad si se vec udala pa zakljuciti da ti ja ni niko drugi nepoznavajuci ni tebe ni tvog muza dati bolji odgovor od tebe same.
 
sinnke:
Ti bi trebala biti dovoljno zrela kad si se vec udala pa zakljuciti da ti ja ni niko drugi nepoznavajuci ni tebe ni tvog muza dati bolji odgovor od tebe same.

cinimi se da nisi shvatiotemu!akcenat je bio na NAS kao u globalu tj.na sve ljude koji mozda imaju isti ili slican problem!uostalom nisam ni rekla da ga JA IMAM !
 
katarinat:
jedna od mana kad si u braku ti je to sto se brzo izgubi komunikacija izmedju NAS!jednostavno sve vam se teme ucine ispricanima,kako da to poboljsamo!AJD SAD VI! RECTE STA I KAKO!? :roll:
brak ti je kao i cvece ima godina cvetanja i ostalo je odrzavanje.......ne padaj u ocaj i veruj u svoj brak...ako nema nikakve komunikacije znaci da se on povlaci.Zasto je to tako "katarinat"to moras pronaci i eto prvog koraka............znaci malo se vise mazi sa njim,slusaj sta ti govori,iznesi svoje strahove pred njega,itd.
 
katarinat:
jedna od mana kad si u braku ti je to sto se brzo izgubi komunikacija izmedju NAS!jednostavno sve vam se teme ucine ispricanima,kako da to poboljsamo!AJD SAD VI! RECTE STA I KAKO!? :roll:


Nadji svalera! :wink:

Cim ne pricate in je nasao ili ce pa ne gubi ni ti vreme... :)

Odakle si? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ako nemate sta pametno da kazete, ili bar da pokusate da na konstruktivan nacin doprinesete temi, budite ljubazni i suzdrzite se od komentara...
Svakako, ovo se ne odnosi samo na ovu temu!
 
Vidis Katarinat.....mnogo je bitno , kao sto ti neko (jedini pravi odgovor) rece ovde...da radis, imas neke druge zanimacije...i posebno , da imas dosta prijatelja....
Kod mene je veza u pitanju..malo duza....Ja puno radim i nemam prostora za neke hobije (blago onima koji imaju)...ali zato imam zaista mnogo drustva....I uvek ludnica na poslu...i uvek ludnica u zivotima prijatelja...i hiljadu nashih planova...tako da i ne stizemo sve ni da ispricamo jedno drugom..... Znaci ..trebas biti....aktivna, komunikativna, drustvena, ambiciozna,znatizeljna......a ujedno privlacna i zanimljiva.....sve to...u jednom paketu....
 
Pokusaj aktivirati malo cesce posjete kod jednih od boljih kucnih prijatelja ili oni kod vas, tako cete vise vremena provoditi zajedno i mozda kroz to ponovo uspostaviti bolju i laksu komunikaciju. Kod mene je to uspjelo.
 
Poznata mi je ova situacija,mada bih ja to sveo pod neinventivnost u samom braku.
Ovde mi se cini da se ljubav pretvara u mrznju,,oholost,,a rezultat ovog procesa koji traje jeste ocaj.
Ne vredi ici dalje ako prosto osetis kako se ljubav gasi,,kako sva tvoja pozitivna osecanja beze od tebe.
Ovo nema veze sa okolinom,poseti prijateljima,"obogacivanjem sadrzaja",nego se problem spustio u samu sustinu i samo vas dvoje mozete odluciti da li cete nastaviti ovako do krajnjeg ocaja ili prosto dati vremena da se neka nova ljubav,sa nekim drugim ponovo rodi.
Sve ostalo,sve sitnice,su zapravo marginalne stvari i samim tim totalno nepotrebne.
Mozete promeniti nacin funkcionisanja,,,ali time se samo forma resava...problem se odlaze.
Bio sam u takvoj situaciji i da bi spasao zivot prosto sam se razveo.
 
Gazdarica:
Ako nemate sta pametno da kazete, ili bar da pokusate da na konstruktivan nacin doprinesete temi, budite ljubazni i suzdrzite se od komentara...
Svakako, ovo se ne odnosi samo na ovu temu!


Ah zaboravio sam, zene se ne svaleraju u braku i to ne postoji...


Sname On Me!!!!!!!
 

Back
Top