Druzenje posle ljubavi

Nema od toga nista... tj na mom licnom iskustvu, tek kada je proslo 2 do 3 godine...
Ma sve zavisi i naravno sve je moguce, samo je pitanje na koji nacin i zbog cega se zavrsilo... Koliko je ko bio povredjen... itd itd...

Mada... bila je ova tema :)
 
Ako me neko stvarno, ali STVARNO povrijedi onda je dead za mene.....a tek da mi bude drug - nema sanse. Ako je veza bila, i razisli se pod "normalnim" uslovima....zasto da ne....mada, nikad ne mozemo biti najbolji drugovi....
 
a zhivot posle smrti?...

up to my ass in aligators...lets get it on with aligator haters
a jel se rachuna ako su se samo kresnuli?....el to mozhe da se spaqje u neshto tipa....instant ljubav...il tipa iskra koja je oslikala nebo...il trenutak spoznaje....il me zabole uho da nastavim da pishem na ovu temu....odlazim jer postolje ne mozhe da izdrzhi
 
Plawushica:
Ne znam da li je bila ova tema ali stalno se prepirem sa ljudima oko toga pa rekoh da vidim sta vi mislite! :-D Dakle.........
Ma pobesnim kad takav predlog cujem...A skoro sam bila pod jednim takvim pritiskom...Gospon se naljutio sto ja necu da mu budem prijateljica...Pazi velim ne moze ja ne mogu pusti da te zaboravim jer vidim da ne zelis mene nego ko zna koju i zato ne insistiraj...Boze sveti...pa nagrdi me covek...ispado provincijalka kakve nema...Sta li sam trebala da skuvam kafu njemu i njegovoj novoj...Ma ja velim to ne moze i tacka...kad je kraj onda je kraj...
 
Plawushica:
Ne znam da li je bila ova tema ali stalno se prepirem sa ljudima oko toga pa rekoh da vidim sta vi mislite! :-D Dakle.........

Ja to nemogu iz jednostavnih razloga, kako biti prijatelj sa ženom sa kojom si bio u vezi kada ću uvek želeti više od toga u smislu da je dodirnem, poljubim, pomirišem, zagrlim...........ma JBG-a ne ide.................................................
 

Prilozi

  • 22.gif
    22.gif
    1,7 KB · Pregleda: 91
Plawushica:
Ne znam da li je bila ova tema ali stalno se prepirem sa ljudima oko toga pa rekoh da vidim sta vi mislite! :-D Dakle.........

Neko pametan je nakada davno rekao istinu o polovima:
Muškarac može biti prijatelj sa ženom posle sledećih stadijuma -
1) Poznanstvo
2) Ljubavnici
3) Prijatelji

Intersenatno je da to više zavisi od žena nego od muškaraca
 
Bojim se da se nismo razumjeli, dlakavi...
Dakle, u nasem odnosu nema ni primisli o seksu, iz prostog razloga sto smo to vec prosli, odnosno ostavili za sobom...
Samim tim, sasvim regularno se druzimo i sa partnerima onog drugog...
 

Back
Top