Prodavnice donjeg veša u Beogradu?

ugadnubaburastem:
...Nazalost, u Beogradu ne postoji nijedna prodavnica Victoria's Secret, ali, koliko sam upoznata, konacno su nam 'skinuli' embargo na kupovinu hlacica - te mozes izvrsiti online odabir, uplatu i porudzbinu na: www.victoriasecret.com - srecno!...:)
jao baba ja se razbolela od onih cizmi!
je l imas jos neki takav site prvenstveno sa obucom(cene kao na ovom,ne skuplje) ja trazila ali nista nisam nasla sto mi se svidja
 
e,bio victoria's na banovom brdu, u tc u žarkovačkoj ulici.
nisam davno bila,možda se i zatvorilo.
ali cene su bile bolno paprene.
paprenije nego što bi trebalo.
i bila neka riba koja ih valjala kataloški...
nemogu da se seti, ali ako se setim...
 
Uuuuuu zene, al' bre shirite dezinformacije, bruka...

1) www.victoriasecret.com ne isporuchuje u srbiju i crnu goru, pokushavao sam pre 3-4 meseca
2) La Perla se otvorila na Slaviji
3) Ne postoji Victoria radnja van USA (ni u Londonu, ni u Parizu, da ne pricham o t.c. bilo kom u Bg-u). Jedina mogucnost je da vlasnik laze kako bi navukao kupce.
4) Ja uzimam stalno preko jednog choveka iz Ohio-a, on mi shalje kataloge, pa moja lepsha polovina izabere, a on poshalje i stigne za dve-tri nedelje...Ako hocete, mogu da pomognem
 
rastamann:
Uuuuuu zene, al' bre shirite dezinformacije, bruka...

1) www.victoriasecret.com ne isporuchuje u srbiju i crnu goru, pokushavao sam pre 3-4 meseca
2) La Perla se otvorila na Slaviji
3) Ne postoji Victoria radnja van USA (ni u Londonu, ni u Parizu, da ne pricham o t.c. bilo kom u Bg-u). Jedina mogucnost je da vlasnik laze kako bi navukao kupce.
4) Ja uzimam stalno preko jednog choveka iz Ohio-a, on mi shalje kataloge, pa moja lepsha polovina izabere, a on poshalje i stigne za dve-tri nedelje...Ako hocete, mogu da pomognem


au! blago tvojoj lepsoj polovini :)
ja se razbolela od onog vesa na site-u victoria's secret
 
rastamann:
Uuuuuu zene, al' bre shirite dezinformacije, bruka...

1) www.victoriasecret.com ne isporuchuje u srbiju i crnu goru, pokushavao sam pre 3-4 meseca
2) La Perla se otvorila na Slaviji
3) Ne postoji Victoria radnja van USA (ni u Londonu, ni u Parizu, da ne pricham o t.c. bilo kom u Bg-u). Jedina mogucnost je da vlasnik laze kako bi navukao kupce.
4) Ja uzimam stalno preko jednog choveka iz Ohio-a, on mi shalje kataloge, pa moja lepsha polovina izabere, a on poshalje i stigne za dve-tri nedelje...Ako hocete, mogu da pomognem

1) ...Bilo pre 3-4 meseca, potvrdjujem za zapisnik...;)...No, ocajnickim metodom redovne provere, pristigao katalog, a potom i porucene mudante na kucnu adresu u zemlji Srbiji...Pre mesec dana...Jupi...8)
2)...Blagodarna na info-ju, sto ce da se obraduju na gerijatrijsko-minerskom...:D
3)...Pusem u istu trubu i odasiljem podrsku - tacno je - nema ducana van USA - informacija iz prve ruke (i otecene od pesacenja noge), bar sto se Londona tice...
4)...Pozdrav coveku iz Ohio-a - tebi pusica zbog dusevnosti...;) :)
 
hanibal77:
jao baba ja se razbolela od onih cizmi!
je l imas jos neki takav site prvenstveno sa obucom(cene kao na ovom,ne skuplje) ja trazila ali nista nisam nasla sto mi se svidja

;)...Potpuno te razumem i intenzivno saosecam, slatka :p - nije dobro po zdravlje, bar ne u velikim dozama...;):p...Elem, ako se da prevazici 'omanji problem' oko nevrsenja isporuke van USA (...da, ponovo ista nagazna...), toplo preporucujem sledece web lokacije za cipelke i tasnice (napomena: koristiti na sopstvenu odgovornost, u sedecem polozaju i pri kucnoj apoteci - samo u periodima blagoslovenosti velikom kolicinom slobodnog vremena i nikako u PMS-u):

www.zappos.com
www.shoes.com

...Uzivajte...
 
ugadnubaburastem:
;)...Potpuno te razumem i intenzivno saosecam, slatka :p - nije dobro po zdravlje, bar ne u velikim dozama...;):p...Elem, ako se da prevazici 'omanji problem' oko nevrsenja isporuke van USA (...da, ponovo ista nagazna...), toplo preporucujem sledece web lokacije za cipelke i tasnice (napomena: koristiti na sopstvenu odgovornost, u sedecem polozaju i pri kucnoj apoteci - samo u periodima blagoslovenosti velikom kolicinom slobodnog vremena i nikako u PMS-u):

www.zappos.com
www.shoes.com

...Uzivajte...
hvala hvala,ako isporucuju u fr bice dovoljno,ovde su u modi bapske cipele...oops nista licno :lol:
 

Back
Top