"Ne želim više da te vidim!"

Jesam jednoj drugarici koja mi je ''skinula'' dečka (osnovna škola) - prespavala kod mene a uveče se videla s njim... Nikada pre toga nisam psovala - ona mi je otkrila tu stranu ličnosti - gomiletina najcrnjih mogućih psovki - preko telefona. Rekla sam joj da ću joj ako je vidim koske namestiti - i pojavila mi se na vratima, pola sata posle toga.

Joj. Joj. Joj. To je prva i jedina osoba koju sam izbacila napolje - s tim - ne želim više da te vidim, shvati i još 10000 psovki (sad kad si me podsetila, moram da zapalim cigaru - a taman sam počela da ostvarujem lični rekord)

Nisam se pokajala, naravno.
 
bivšem momku.
nisam se pokajala.
i dan danas tako mislim, kada bolje razmislim.
čovek mi se zaista smučio.

i jednoj od bivših direktorki.
i sada kada me sretne gleda u zemlju i pravi se da nešto važno radi...
obožavam da joj kažem zdravo, onako da joj se unesem u lice...
 
Ma kakvi - ništa, pojavio se plačljivko manji od makovog zrna sa pismom u ruci (za slučaj da joj ne otvorim vrata), ušao u nutra i napravio mi poplavu u sobi. Najviše što sam mogla da uradim u tom trenutku je da joj pokažem vrata, ostalo bi bilo previše surovo za mene.

- Ono je bila, neka inpulsivna reakcija... Nisam mogla - ponizila bih se time do yaya. Ajd da je zbog nečeg drugog - nego zbog nekog tamo retardiranog :wink:

Kažem retardiranog - jer me je posle zvao sav uvređen i ljut zbog moje reakcije, riba kao nije htela da ostane s njim zbog mene :lol: :lol: :lol:

Ja ne znam da li se vama dešavalo da zapadate u tako neke neverovatno glupe situacije - kad se nakupi toliko impecila oko vas da se posle pitate ko ovde nije normalan. Taj VI razred osnovne škole je baš uticao na dalji tok mog života - sve sam promenila tad, celo društvo - sve ljude oko sebe, odnos ... Bilo je teško - ali mi nije žao ni zbog jednog jedinog postupka ili reči.
 
xpajamacax:
i jednoj od bivših direktorki.
i sada kada me sretne gleda u zemlju i pravi se da nešto važno radi...
obožavam da joj kažem zdravo, onako da joj se unesem u lice...

HEHEHE...setih se - rekla sam to, ali ne baš tim rečima, svom direktoru: "Molim Vas da ovo bude poslednji put da sam ja bila zadužena za kontakt sa I.K. " - znači, ne želim više da ga vidim, jel :D
(sad misli da sam "neozbiljna", bem ti sunac)
 
stalno pokusavam da izgovorim jednom deckicu. ali mislim da na kraju necu izgovoriti nego cu tako postupiti... a sto se tice prijatelja... jaix! pa dosta prijateljstava mi je pucalo u zadnje vreme... mislim godisnje 2, recimo... grozan 3p, ali reagovala sam kad mi bas prekipi i kad vise nisam u stanju da izgutam ni mrvicu...
 
Nikada nisam nikome izgovorila tu rečenicu.
Kad sa nekim ne želim vise da kontaktiram, jednostavno prekinem kontakt.
Ako situacija zahteva, prekidam uz objašnjenje, ako mislim da osoba ne zaslužuje ni reč više od mene, nestanem.
Za tu osobu jednostavno me nema!
Ovo nemojte shvatiti kao povlačenje... Ignorisanje je jako oružje.
I to je stanje kad mi je potpuno svejedno šta neko misli i da li postoji.
Kad mi se osoba smuči da nemam više ni misljenje o njoj. RESET!
 

Back
Top