STA KAZETE NA OVAJ TEXT ?!?! Divljaci i nista drugo

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/P05091801.shtml

Ovo je nevidjena sramota i sta reci 'sem BOZE SACUVAJ i daleko im kuca bila...

Toliko price o "referendumu", ali opet se nesto mislim, sve i da odluce da ostanu u drzavnoj zajednici, kako to da niko ne prica o referendumu u Srbiji i ko kaze da su srbi spremni da zive u istoj "kuci" sa ovim divljacima, a ne u drzavi Srbiji sa zastavom CRVEN-PLAV-BEO i pod himnom "Boze Pravde".....siguran sam da je vise ljudi u Srbiji za odcjepljenje, nego sto je to slucaj u Crnoj Gori.

Sa uzbudjenjem cekamo referendum i drzimo "palceve" za pozitivan (odcjepljenje) rezultat.
Srecno vam.... :)
 
Оно што мене боли то је што људи дозвољавају ДА ШАКА ЈАДА од Милових присталица прави овакву свађу... и овакав бес у Србији... па човече цела Црна Гора је као општина Нови Београд... а Мило, рецимо нека има око половине присталица... зашто стварати злу крв...

МОЛИМ ТЕ ХЕРЦ ДА СХВАТИШ ДА ЈЕ ЈАВНО ОБЕЛОДАЊЕН ПЛАН НЕПРИЈАТЕЉА СРБА ДА СЕ НА ПРОСТОРИМА БИВШЕ СФРЈ СТВОРИ ОНОЛИКО ДРЖАВИЦА КОЛИКО ЈЕ ПОТРЕБНО ДА БИ СРБИ У СВАКОЈ ОД ЊИХ БИЛИ М А Њ И Н А .... А ДА СЕ ТЕРИТОРИЈА ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ ИСЦЕПКА НА ОКРУГЕ ТАКО ДА СРБИ НА БАЛКАНУ ИЗГУБЕ БИЛО КАКАВ ЗНАЧАЈ И БИЛО КАКВО ПРАВО ДА О СЕБИ ОДЛУЧУЈУ и не разумем зашто се сви пецате и идете на руку тој АНТИСРПСКОЈ ИДЕЈИ.
 
Milo da je u manjini, ovakva sranja se ne bi desavala u CG godinama, tamo ocigledno vecina ljudi podrzava i njega i njegovu politiku, u svakom slucaju "dovoljno dosta" ljudi ga podrzava. Prema tome ako ljudi hoce da budu nezavisni, sto da ne ? Pa i Rusija, Belorusija, Ukrajina i ostali su posebne drzave, iako su rusi (kao narod) vecinsko stanovnistvo u svim navedenim.
Kao sto je neko vec rekao "i braca se bolje slazu kad svaki ima svoju kucu, nego kad zive pod jednim krovom" pa je tako izgleda i slucaj kod nas.
Zato i ja kazem, ne treba se svadjati i kao sto ti kazes "stvarati zlu krv", ali opet neka ih tamo, jer iako su mozda mali kao "Novi Beograd" imamo mi boljih i pametnijih ideja za ulagati pare, nego izdrzavati njih preko svoje grbace.

Imamo i jedni i drugi istu zastavu i ne mogu se usaglasiti da je usvoje za drzavnu, nego i danas drze plavo/belo/crveno, cccc strasno....a o himni i ostalim stvarima da ne spominjemo.....

Jos jednom, srecno na referendumu i caoooooooooo !
 
Kako rece Zarathustra, na njima je da se pokazu ko su i sta su.. Stvarno nema smisla stvarati buducnost sa ljudima cije nacionalno opredeljenje osciluje od trenutne vladajuce partije.. Nadam se da ce se oni koji su se na zadnjem popisu izjasnili kao Srbi konsolidovati i suprostaviti tom dukljanskom separatizmu..
Ne radujem se otcepljenju jer mi ne prija ideja o novom komadanju naseg nacionalnog korpusa.
 
Zarathustra:
Pardon, ovo je 4. put : Kraljevina SHS-Jugoslavija, FNRJ-SFRJ, SRJ, SCG....pa dokle vise ?? Hocu i ja da se lepo osecam kad stanem pod svoju zastavu, pevam svoju himnu bez ikakvih zadrski, dignem tri prsta u vis i znam da sam Srbin !

Извини Заратустра, немој да се љутиш... мала опаска... али ово како си Ти кренуо знаш где ћеш да станеш испод своје заставе :confused: можда испод неког сунцобрана у неком кафићу... па како, бре... све нек' иде, ај, нек' иде ... то чини ми се пева онај Балашевић...
 
http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/T05091901.shtml

Ej ljudi, pa ta fukara dole je bas zbog zajednice sa SRBIJOM dobila cast da organizuje EVROPSKO PRVENSTVO u kosarci, pa vidite li vi koji su to divljaci, zamislite samo da Spanija organizuje Evropsko prvenstvo u fudbalu i da nema spanske zastave vec postave baskijsku....aloooooooooo!

Sto bi rekao Moka Slavnic "to sam samo video jednom u ZANZIBARU da zastava domacina nije bila istaknuta i taj je kasnije bio osudjen na 7 godina"

STRASNOOOOO !
 
Па схвати да мафија покушава да се вади на све могуће и немогуће начине... не знам да ли си чуо... Миле Драгић (АФЕРА "ПАНЦИР") је ухапшен... и још неки из војске због примања и давања мита и кршења закона... биће тумбања... савет министара СЦГ ставио је ВАН СНАГЕ уговор о куповини војне опреме... па... бране се људи... као они немају везе са СЦГ ...да,да,да...

... њима је најбоље да поскидају све заставе... ти миловићи никада нису ни имали ЧАСТИ И ПОШТЕЊА... али не бринем, нагузиће их тамо њихови Црногорци јер све скупа је невиђен бламаж...
 
ХЕРЦ:
Milo da je u manjini, ovakva sranja se ne bi desavala u CG godinama, tamo ocigledno vecina ljudi podrzava i njega i njegovu politiku, u svakom slucaju "dovoljno dosta" ljudi ga podrzava. Prema tome ako ljudi hoce da budu nezavisni, sto da ne ? Pa i Rusija, Belorusija, Ukrajina i ostali su posebne drzave, iako su rusi (kao narod) vecinsko stanovnistvo u svim navedenim.
Kao sto je neko vec rekao "i braca se bolje slazu kad svaki ima svoju kucu, nego kad zive pod jednim krovom" pa je tako izgleda i slucaj kod nas.
Zato i ja kazem, ne treba se svadjati i kao sto ti kazes "stvarati zlu krv", ali opet neka ih tamo, jer iako su mozda mali kao "Novi Beograd" imamo mi boljih i pametnijih ideja za ulagati pare, nego izdrzavati njih preko svoje grbace.

Imamo i jedni i drugi istu zastavu i ne mogu se usaglasiti da je usvoje za drzavnu, nego i danas drze plavo/belo/crveno, cccc strasno....a o himni i ostalim stvarima da ne spominjemo.....

Jos jednom, srecno na referendumu i caoooooooooo !
XERC, kako to fino zvuci, kad kazete, (i braca se bolje slazu) kad svaki ima svoju(od dede nasledjenu)kucu,medjutim, ako bi Americki Vlasti, dozvoli da se svaka od 51 drzavica cepa kao sto Milo hoce, video bi onda ,da li bi raketirali Srbiju iz jadransko more i da li B1 liteo iz USA, da bombarduje Srpske rafinerije?,nego bi se po Aamriku jurili sa crncima kao divljaci!.
Crnogorci su Srpska braca,(seti se poslovice, kako se lomi brezova metle)ako misle da ce im Svaba biti bolju brat, onda nek zaborave, da ce im Srbija pomoci kad im prigust!...
 
LJUDI, u C.G. vlada strahovlada a ja sam svjedok da je velika vecina Crnogoraca protiv otcjepljenja, ali ljudi ovdje ostaju bez posla samo zato sto je nihov OTAC izasao ili nije izasao na neke izbore ili referendume i to je samo jedan beznacajan primjer u nizu.
Srbiji bi vjerovatno bilo i bolje bez C.G. posto Srbija treba Crnoj Gori a ne obratno (mislim na ekonomiju a za nacionalne interese mislim da je suvisno i pricati).
"Koeficijent inteligencije mase ljudi jednak je koeficijentu inteligencije desetogodisnjeg djeteta"
 
zelja555:
LJUDI
"Koeficijent inteligencije mase ljudi jednak je koeficijentu inteligencije desetogodisnjeg djeteta"

ovo bi se moglo i statistički dokazati: šta si stariji, koeficijent ti pada, u proseku dođe na to....Btw: Osim toga, ljudi navikli da za njih misli i probleme rešava partija, treba se priviknuti na ove nove demokratske fore i fazone.....nema više na sastanku samoupravljača: predsedavajući iznese predlog, ljudi 'razmisle' i glasaju za njega i gotovo....
 

Back
Top