Car Audio Top 5!

Kad vozite, da li slusate muziku i sta slusate, omiljene pesme, grupe i vrste muzike kada za volanom i zasto..... :D

( ako administratori smatraju da je ova tema vise za pod forum "muzika", podsecam ih da se ipak radi o "Car Audio Top 5"!
 
ajd ja cu prvi....

Jimi Hendrix-Crosstown Traffic
Metallica - Fuel ( muscle cars himna )
NWA - Straight outta Compton
Rollin Stones - Symphaty for the devil
Lenny Kravitz - Are you gonna go my way



za grad je bas a za hig hway je r'n'r..... :wink:
 
Уф, то мени баш зависи од расположења... Најчешће слушам "кошаву", неки пут убацим хитове `80тих, али за опуштање ми прија Бери Вајт. Мада када помислим на музику у колима, падне ми на памет "Space cowboy-Jamiroquai" као нешто што бих ја подразумевао под таквом музиком...
 
1. Lil Jon & EastSide Boys - Get Low (Need for Speed: Underground soundtrack)
2. Snoop Dog feat The Doors - Riders on the Storm (Need for Speed: Underground 2 soundtrack)
3. Hot Action Cop - Fever for the Flava (Need for Speed: Hot Pursuit 2 soundtrack)
4. AC/DC - Highway to Hell
5. Rammstein - Feuer Frei

Ali ove iz NFS-a su definitivno zakon za kola, neko je u Electronic Artsu ipak seo i debelo grejo stolicu dok je sastavljao soundtrack ;)
A da naravno neka Techno, Trance, Rave gruvachina nikad ne moze da omane :mrgreen:
 
Pa poshto u Asconi nemam CD-player nego kasetofon onda radio slusham,a imam neku kasetu s Boney M pa to slusham kad na radiju nema nista pametno...

A kad vozim Mercedesa onda u CD-sharzeru stoje najmanje 3 MOJA CD-a sa mojom muzikom,trance naraFno...a ona 3 ostala mesta su muzika shto slusha ostatak familije.
 
Espanol:
Daaaaaaaaaaaaaaaaaa, ako misliš na Stepenwoolf...:wink:

I naravno, Magic Carpet Ride, Sookie, Rock Me!!! ( od najvecih (s)hitova to su mi najjace stvari.....) :D


U autu volim da pustim i stari soul: Arethu, Ray Charlesa, Al Greena, Marvina Gaya, Ike & Tina, Curtis Mayfield...... ali to je "soudtrack" samo za noc kada se vozikam da ubijem vreme..... :wink:
 
Kad_LupimLupim:
1. Lil Jon & EastSide Boys - Get Low (Need for Speed: Underground soundtrack)
2. Snoop Dog feat The Doors - Riders on the Storm (Need for Speed: Underground 2 soundtrack)
3. Hot Action Cop - Fever for the Flava (Need for Speed: Hot Pursuit 2 soundtrack)
4. AC/DC - Highway to Hell
5. Rammstein - Feuer Frei

Ali ove iz NFS-a su definitivno zakon za kola, neko je u Electronic Artsu ipak seo i debelo grejo stolicu dok je sastavljao soundtrack ;)
A da naravno neka Techno, Trance, Rave gruvachina nikad ne moze da omane :mrgreen:
NFS je definitivno dobru kompilaciju sastavio...
 
A da! Evo setio sam se josh jedne kompilacije za kola, ali ovo je za dug put na more ili kruzovanje rivijerom istog:

Toto - Africa
Jan Hammer - Crockett's Theme
John Waite - I Ain't Missing You
Cutting Crew - I Just Died In Your Arms Tonight
Foreigner - Waiting For A Girl Like You
Mr. Mister - Broken Wings
Roxy Music - More Than This
Squeeze - Tempted by the Fruit of Another
REO Speedwagon - Keep On Loving You
Night Ranger - Sister Christian
Luther Vandross - Never Too Much
Kate Bush - Wow

Tnx to GTA: Vice City, Emotion Radio ;)
 
Ja sam to bio trazio josh pre god i po dana na netu... i nashao spisak pesama po radiima. Odatle sam i saznao za sve ove gore navedene i poskidao ih sa P2P mreza ;)
Inache sad kad je izasao San Andreas, ponovio sam istu radnju, stim sto sam ovaj put video da San Andreas soundtrack disk postoji u prodaji, a mislim da sam negde video tako trazeci da se pominjalo isto i za Vice City! U svakom slucaju, uvek imas ovu mogucnost, nadjes spisak, poskidas zarezesh po disku i... GTA live :mrgreen:
 
Pa probaj ovako:

Ares Galaxy - pomocu naravno Aresa. Dobar je, lepo opremljen MP3-ovima, ovo ostalo onako djene-djene...
http://www.aresgalaxy.org/

e-Donkey Network - ali preko e-Mule klijenta, mnogo je pametinije odradjen od orginalnog e-Donkeya... ovo je verovatno trenutno najbolje opremljena mreza, zaista nema sta nema. Tamo sam stvarno sve nashao, od igle do lokomotive!
http://www.emule-project.net/

A instalirash bez problema ko i sve druge prog, setup im je ionako jednostavan i 90% stvari prog sam odradi automatski... ovo ostalo ce ti verovatno biti jasno. Ako naletish na problem pitaj ;)
 
Meni je rep konza za kola.

Cypressi ili 2 Pac, 50 Cent, ili domace Prti Bg 43zla... Za laganu voznju kroz hood.

Pa jos basovi....
A za jurnjavu, Prodigy, ili nesto u tom fazonu, omiljena mi ja Blood Is Punpin' od onog lika...
 

Back
Top