electonska zika,ko voli?

ljubasss

Početnik
Poruka
16
Ako neko ovo voli kao sto je techno,trance, house u svim varijantama,progresiv,break beat...itd nek pise !sta volite i cenite!
Ima tu gomila sranja a ima i extra stvari!
Ako je neko eventualno raspolozen za neku razmenu, nek se javi!
Poz!
 
Huh, bas sam pomislio da bas niko ne slusa tu muziku around here.....Prodigy, Cmemical Brothers, Daft punk, Fatboy slim i te gluposti a? Najbolja stvar :)

Imam dosta pesama od prodigyja ako neko hoce da mu posaljem....a i bilo bi dobro da i meni neko posalje one koje nemam ;)


Peace
 
Keeper:
ej, pazi, ima jedan Master Chief ovde, on voli trens, i misli da je Poslednji Mohikanac trensa.
ali pazi kad prichash s njim, on je gej, kao inache i svi trenseri (:

Pametnjakovicu idi pametuj na neko drugo mesto!
Uostalom gayevi su popularni,sta fali!
Nije valjda da si toliko dokon pa juris lika po forumu da ga prozivas !
aj oladi sa tim predrasudama o muzickim pravcima!
 
E te baje su dosta jaki i oni rade kao ovaj novi takozvani euro trance -DJ Tiesto,Armin Van Buuren ,Paul Van Dyk,pogotovo je dobar ovaj zadnji spomenut!
Ja pak imam nesto od psytranca, a manje ovog melodicnog!
A vec sam vam napisao u podforumu TRANCE,gde da idete da nadjete vise ,masu ljudi koji to slusa zato zajebite ove ovde,kada vec toliko pljuju po electronici i manje poznatim pravcima!
 
Ako ima neko neki spisak kolekcije ,neka stavi da vidimo ima li sta da razmenimo, posebno ako imas ti Master Chief od Paul van Dyk-a neke stvari,album koji ili set, ili pomenuti bendovi su isto super!
ili posaljite spisak na private!
 

Back
Top