Kres sema i ne(M)oralna dilema

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Ajd sad, ovo je bilo zbog rime...moze i bez moralne dileme :lol:
Bez zezanja, nasla sam par tema na forumu o kres semama, ali se sve odnose na neke price o vernosti, moralne pridike, konkretne ponude (oces neces ), statistike (hvaljenja tipa imala/o sam ih toliko i toliko), price o vidjanjima sa bivsim momcima/devojkama i slicno, uglavnom filozofije...ali nigde nema konkretnih stvari, sta je to sto bi vas sprecilo ili navelo na kres semu, da batalimo mastanja i pridike, sta je ono sto se desava u stvarnosti?

Evo ja cu prva ko sto je i red :lol:.
Ovih dana sam osvezila pamcenje. Videla sam tipa koji mi se nenormalno svidja. Retko kad mi se desava da tako nesto osetim prema nekom "nepoznatom", al iz pitaj boga kojih razloga on kod mene izaziva UuuuuuuuHHHHHHhh reakciju :D. Prvi put sam ga "upoznala" pre cetri godine. Videli smo se na sportskim igrama, koje su trajale tri dana. Tad sam ga snimila i pomislila kako je.bozovno izgleda, ali naravno nisam imala nameru nista da preduzmem po tom pitanju. Nisam u tom fazonu (kres varijanti- bar sam tako mislila ). Cak su se tada nasi momci i "njihovi" potukli pa je sve to bilo malo blesavo. Uglavnom zavrsilo se na mojoj konstataciji, u samo mojoj glavi :lol:, o njegovom izgledu...
Sledece godine smo se ponovo videli na igrama. Tu sam ga naravno opet snimila. I opet nisam mogla da odolim bar da ga posmatram iz prikrajka. Toliko je bio harizmatican i jebur.ljiv, uzasno dobro igra i sav je opusten, u ritmu, prosto nisam mogla da se odbranim od pomisli kako nezno on mora da voli...A razmenili smo samo po par dobacivanja (na terenu UAAA kad igraju i slicno :twisted:, a sve uz osmeh). I na kraju igara smo se onako zvanicno i uzdrazano oprostili, pozeleli jedno drugom srecan put. Al mi je ostalo razmisljanje sta bi bilo kad bi bilo (da se razumemo, ja i dalje nisam zelela nista da preduzmem...ali sam maaaaaaastala :wink: )...
Na trecim sportskim igrama oni nisu ucestvovali i ja sam vec zaboravila na njega...da bi me ove godine prosto ...A ja i dalje nisam htela nista da preduzmem :?, al sam bila srecna sto ga vidim :-). Cak se nismo ni pozdravili kad smo se videli...da bi me on drugo vece pozvao na ples :D. Dal treba da kazem da sam se smotala i svog sam ga izgazila :lol:, a on nikad nije bio nezniji...majku mu :P. Onda smo i narednih veceri igrali par puta, sto u kolu, sto ovako...I nekako smo par puta bili u blizini: Sedeli smo za razlicitim stolovima jedno drugom okrenuti ledjima, a onda se on okrenuo i uhvatio me za ruku. Ja sam se nasmesila i pustio mi je ruku, a onda posle par sekundi ponovo uzeo u svoju i polako je prineo usnama i nezno je poljubio smeseci se. BBBBbbbbbbbbrrrrrrrrr. A onda opet u sred veceri, dok sam ja nesto razgovarala sa svojim drustvom, osetila sam ovlas, sasvim nezan dodir prsta po ledjima, kad sam se okrenula on je vec bio prosao i samo mi namignuo ispod oka...
Da bi zadnji dan ja izasla da se pozdravim sa nekim Nislijama koji su odlazili i kad sam se okrenula prema hotelu, on je vec izasao i bio na metar od mene...Sasvim nonsalantno me je oslovio sa "srce", pozeleo sretan put i poljubio...u obraz da ne bude zabune :P.
E, i tako ja ostadoh osvezenog pamcenja da razmisljam :lol:. Covek me je prosto rasturio u svakom pogledu, a ja nista :?.
I onda sam shvatila, gle cuda :twisted: da mene nije "sprecila" nikakva konzervativnost ni lepo vaspitanje, vec upravo moja luda zelja :P. Sve mi je malo. Nista lakse od toga da se kresnes s nekim. Al ja hocu vise. Hocu to da zadrhtim pri svakoj pomisli na njega, hocu da me prodju zmarci kad mi je u blizini, hocu da neznam kako ce da reaguje, hocu da mi bude "nedostupan"...ma ko razume shvatice :wink:. Samo sto sam isto tako shvatila da ne znam jos koliko cu da se borim protiv sebe...:lol:.

E, ajd sad malo Kristin...Vi :wink:
 
Nesi:
Onda smo i narednih veceri igrali par puta, sto u kolu, sto ovako...


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Kolo kolo naokolo...

Inace nisi otkrila toplu vodu.

Svakoj ribi koja nije totalni grob je lako da se poyebe sa skoro svakim tipom, nisi samo ti u pitanj i on. Tako je to kod zena. Ja sam o tome pisao bezbroj puta...

Ali naravni ti hoces vise i tako ... Da ne pocinjem sad1
 
Da, da rak - nepopravljivi romanticar, zeli da voli, da bude voljena, da se taj trenutak pretvori u sate, sati u dane...... Samo, nekad je lepse odziveti taj trenutak i pamtiti ga citavog zivota, nego pokvariti nesto insistirajuci vise i razbiti sve iluzije. Mada, mozda ipak mastu pretvoris u stvarnost. Sve je na tebi. Ko ne reskira, ne dobija. Daj mu signal - mali ali dovoljan, pa ako je zaintresovan znaces, ako nije................. nek ostane lepa uspomena ;)
 
E, ovo cu da uradim samo sad, posto sam znala cim sam postavila ovakvu temu da je to ko da masem crvenom maramom ispred...

Za Alekseja...nije poenta u tome da li neka "riba" jeste "grob" i da li moze ili ne moze da se kresne sa nekim, vec sta je ono sto bi je navelo da to uradi ili ne uradi, sta je ono sto je dovoljan okidac, a sta prepreka, a isto je pitanje i za muskarce, pa posto si vec odgovorio kao "riba" (posto znas kako je to kod zena) mogo bi i kao muskarac da das odgovor na temu...

A da...I za Esperancu...bre nije poenta u pronalazenju ljubavi...Nisam bas toliki RAK :lol: ...Tema je vrlo jasna, kres sema...Moja situacija i MOJA odluka su bile samo primer (svez do duse :lol: ), ali nisu tema price, daklem tvoje ZA i PROTIV...sta i kako...:wink:

Zmaju...tebi hvala na odgovoru. Jedini si bio konkretan :lol:.

...i vise se ne javljam :wink:
 
Nesi:
E, ovo cu da uradim samo sad, posto sam znala cim sam postavila ovakvu temu da je to ko da masem crvenom maramom ispred...

Za Alekseja...nije poenta u tome da li neka "riba" jeste "grob" i da li moze ili ne moze da se kresne sa nekim, vec sta je ono sto bi je navelo da to uradi ili ne uradi, sta je ono sto je dovoljan okidac, a sta prepreka, a isto je pitanje i za muskarce, pa posto si vec odgovorio kao "riba" (posto znas kako je to kod zena) mogo bi i kao muskarac da das odgovor na temu...

A da...I za Esperancu...bre nije poenta u pronalazenju ljubavi...Nisam bas toliki RAK :lol: ...Tema je vrlo jasna, kres sema...Moja situacija i MOJA odluka su bile samo primer (svez do duse :lol: ), ali nisu tema price, daklem tvoje ZA i PROTIV...sta i kako...:wink:

Zmaju...tebi hvala na odgovoru. Jedini si bio konkretan :lol:....i vise se ne javljam :wink:

ja nisam htela da budem bas toliko konnkretna PA KRESNI GA ****** AKO TI SE TOLIKO SVIDJA,STA SE MISLIS ;)
 
Tema je prava....Nesi..
I ja sam nekad bio ucesnik radnickih sportskih igara....svaki put je bilo ludo i nezaboravno.Mislim da pola ljudi zato i ide na te igre......da se opusti provede,kresne....i sad se secam nekih dogadjaja....posle 15 godina....Imam poziv da ponovo putujem sa bivsom firmom kao pocasni gost...kad nadjem vreme.....sigurno cu ici...
Inace ,imao sam slicnu diskusiju sa par devojaka....iz Banja Luke,Skoplja,Beograda....imam slike,koje me podsete na to....hm ...tacno se setim o cemu sam razmisljao tad....i kazem sebi da sam bio glup.....u smislu,mogao sam a nisam...(dobro,bio sam poprilicno zauzet sa zenama iz vlastite firme hehe..)
A sto se tice moralne dileme.....hm...Pre svega sex je zdrav i neophodan za zdravlje...tako da je prema samom sebi uvek moralan....
 
Znam situaciju,ja sam išla do kraja.Tip bio boli glava,svjestan toga i neizmjerno bezobrazan.Ja primjetila da je dobar i da je kreten,neozbiljan za ono što meni treba i zaboravila da postoji.Ali,kako smo se često viđali,počnem ja njega da sanjam,svake noći,bez izuzetka,ko neko muško-sve seks i to kakav,po pet puta sam znala svršiti u snu,ludilo jedno(e da mi je opet tako sanjati,brrr).Vjerovatno sam se počela drugačije ponašati(tjeranje,šta li?)te je dotični počeo da me primjećuje.U svemu tome najsmješnije mi je bilo što je on mislio da ima posla sa nekom glupačicom koja se zaljubila pa je zato lak plijen.A ja sam u njemu vidjela samo dobrog je"ača.I kad više nisam mogla izdržati,ja kuc-kuc kod njega i bi šta bi.I bilo bezveze skroz.On je totalno u svom fazonu,svjestan da je dobar pa misli da je to dovoljno da guskice utripuju da je sa njmim super seks.Nikad u životu nisam bila sa većim sebičnjakom u krevetu.Grozno.Poslije je pitao kada ćemo opet.Nikad,mače,bio si užasan.Ali,nikad se nisam pokajala.Ono što sam uradila je ono što sam htjela,moja odluka i moj izbor,a što nije ispunilo moja očekivanja šta sad tu mogu?I kada bih opet osjetila takvu strast i želju za nekim,sigurno bih sebi udovoljila i "počastila" se tim macanom,nego da se mučim i grizem čaršafe sama.
Nego,Nesi,čini mi se da si se ti copnula u tog baju,da to nije samo "kres-shema"?
 
Ako se muskarac i ja kapiramo da oboje zelimo kres shemu, onda ulazim u to bez ikakvih dilema...
Aliiii, ukoliko zelim nesto vise od toga, kao sto je slucaj kod tebe Nesi, onda necu ni ulaziti u kres shemu, nego cu otpocetka stvari postaviti na sasvim drugacije osnove...
U sustini, sve je vrlo jednostavno... Treba samo znati sta zelis i prema tome se upravljati...
 
Gazdarica:
Ako se muskarac i ja kapiramo da oboje zelimo kres shemu, onda ulazim u to bez ikakvih dilema...
Aliiii, ukoliko zelim nesto vise od toga, kao sto je slucaj kod tebe Nesi, onda necu ni ulaziti u kres shemu, nego cu otpocetka stvari postaviti na sasvim drugacije osnove...
U sustini, sve je vrlo jednostavno... Treba samo znati sta zelis i prema tome se upravljati...

naravno..pod uslovom da znas sta zelis..ne cak ni sta zelis..nego sta je tvoje stvarno stanje, i stvarna potreba...
lako je reci kres sema..u praksi je to malo drugacije:roll:

ne valja ako ne bude dobro..bez veze
a ne valja ni ako bude previse dobro...onda se zacjoris..
pa onda..koliko dugo moze da traje..a da se jos zove kres sema
i kako se ponasas u medjuvremenu...
i da li podrazumeva i druge partnere
mislim..pojma nemam sta je kres sema:roll:
 
SINDI:
naravno..pod uslovom da znas sta zelis..ne cak ni sta zelis..nego sta je tvoje stvarno stanje, i stvarna potreba...
lako je reci kres sema..u praksi je to malo drugacije:roll:

ne valja ako ne bude dobro..bez veze
a ne valja ni ako bude previse dobro...onda se zacjoris..
pa onda..koliko dugo moze da traje..a da se jos zove kres sema
i kako se ponasas u medjuvremenu...
i da li podrazumeva i druge partnere
mislim..pojma nemam sta je kres sema:roll:

Ako ti ja sad to objasnim ti ces se sto posto naljutiti............poz
 
SINDI:
naravno..pod uslovom da znas sta zelis..ne cak ni sta zelis..nego sta je tvoje stvarno stanje, i stvarna potreba...
lako je reci kres sema..u praksi je to malo drugacije:roll:

ne valja ako ne bude dobro..bez veze
a ne valja ni ako bude previse dobro...onda se zacjoris..
pa onda..koliko dugo moze da traje..a da se jos zove kres sema
i kako se ponasas u medjuvremenu...
i da li podrazumeva i druge partnere
mislim..pojma nemam sta je kres sema:roll:
Bez brige... Naucis da bez greske procijenis situaciju, nakon sto se 2-3 puta zajebes... :lol: :lol: :lol:
 
E Nesi, ma znas ti odgovor i sama... Evo, ove dve ljute Krajiskinje su ti ga uoblicile. Kod odraslih ljudi, ne ide to samo tako... uglavnom. Mislim, verovatno si negde svesna da to ne bi izaslo samo na kres-semu, pa si odustala. A iz posta se to i vidi...
 
novi kolačić:
Znam situaciju,ja sam išla do kraja.Tip bio boli glava,svjestan toga i neizmjerno bezobrazan.Ja primjetila da je dobar i da je kreten,neozbiljan za ono što meni treba i zaboravila da postoji.Ali,kako smo se često viđali,počnem ja njega da sanjam,svake noći,bez izuzetka,ko neko muško-sve seks i to kakav,po pet puta sam znala svršiti u snu,ludilo jedno(e da mi je opet tako sanjati,brrr).Vjerovatno sam se počela drugačije ponašati(tjeranje,šta li?)te je dotični počeo da me primjećuje.U svemu tome najsmješnije mi je bilo što je on mislio da ima posla sa nekom glupačicom koja se zaljubila pa je zato lak plijen.A ja sam u njemu vidjela samo dobrog je"ača.I kad više nisam mogla izdržati,ja kuc-kuc kod njega i bi šta bi.I bilo bezveze skroz.On je totalno u svom fazonu,svjestan da je dobar pa misli da je to dovoljno da guskice utripuju da je sa njmim super seks.Nikad u životu nisam bila sa većim sebičnjakom u krevetu.Grozno.Poslije je pitao kada ćemo opet.Nikad,mače,bio si užasan.Ali,nikad se nisam pokajala.Ono što sam uradila je ono što sam htjela,moja odluka i moj izbor,a što nije ispunilo moja očekivanja šta sad tu mogu?I kada bih opet osjetila takvu strast i želju za nekim,sigurno bih sebi udovoljila i "počastila" se tim macanom,nego da se mučim i grizem čaršafe sama.
Nego,Nesi,čini mi se da si se ti copnula u tog baju,da to nije samo "kres-shema"?
Pa htjeo čovjek da popravi ocjenu...
 

Back
Top