orgazam i to postoji zar ne...

FRIKAZOID:
da, meni bi bilo dosta i kad bih mislio za neku da mi je prava
a sto se tice da ona ne misli tako, pa zar nekad i nije lepo da je polako osvajas,meni je nekad lepse da se ja kao tu nesto cimam oko nje, nego odamh
Ima tu logike, a i istine.Kao što reče moj profesor kad sam ga pitao da izađem do WC-a - 'Što duže trpiš, to će posle da ti bude slađe'.... Živa istina, šta ćete...8-)
 
# zamisli #:
Šta raditi ako nakon dužeg lutanja( po suprotnim polovima) sretnetne onu "pravu" (pravog)a ona ( on ) vas ne smatra "pravim"(pravom)?
Znači li to da postoji nešto iznad onoga što vi smatrate vrhuncem (maximumom) u sexu- 'bem ti večno traženje

Slažem se sa Frikazoidom kao i sa MC-em, ali stvar možeš posmatrati i na drugi način: Nikako neko ne može da bude za tebe stvarno pravi/prava ako i taj neko ne oseća isto prema tebi!

P.S. Jupiiii! Moja jubilarna stota poruka! :grin:
 
# zamisli #:
Šta raditi ako nakon dužeg lutanja( po suprotnim polovima) sretnetne onu "pravu" (pravog)a ona ( on ) vas ne smatra "pravim"(pravom)?
Znači li to da postoji nešto iznad onoga što vi smatrate vrhuncem (maximumom) u sexu- 'bem ti večno traženje
Prava ljubav se ne nalazi, ona se desi kada se najmanje nadaš.
Postoji stara izreka "Ako trčiš za ljubavi nećeš je nikada stići, možeš je jedino sresti"
Ako gajiš prema nekome nešto što nije slučaj za drugu osobu da gaji prema tebi, to ne vrijedi q...!
Obostrana ljubav je jedino vrijedna pomena.
 
Ne mogu ti odgovoriti na pitanje, iz prostog razloga sto meni uopste nije jasno kako mozes smatrati za pravog, nekoga ko tebe takvim ne smatra...
Ljubav podrazumijeva medjusobnu interakciju dvoje ljudi, razmjenu energije, emocija i kako ja onda mogu da se beskrajno zaljubim u nekoga, ko meni ne pruza barem pribliznu kolicinu emocija...?
Svakako, ljudi su razliciti, a ovo je bio samo primjer kako ja funkcionisem...
 
# zamisli #:
Šta raditi ako nakon dužeg lutanja( po suprotnim polovima) sretnetne onu "pravu" (pravog)a ona ( on ) vas ne smatra "pravim"(pravom)?
Znači li to da postoji nešto iznad onoga što vi smatrate vrhuncem (maximumom) u sexu- 'bem ti večno traženje

Ništa..........jednostavno se niste poklopili..........kažeš sebi "ovo je bilo za malo".....i......pa ideš dalje.......................
 

Prilozi

  • starac.gif
    starac.gif
    3 KB · Pregleda: 159
Ako pricas o sexu - izgleda mi kao da pricas o situaciji u kojoj je on nesto najbolje sto si dozivela u tom smislu, a ti za njega nisi jer zna za bolje...to nije nista neobicno...

Sto se ljubavi tice, upucujem te na post #12. ;)

Sto se naslova tice. - da i to postoji...nije valjda da ti jedoticni pomogao da ga otkrijes pa si ga brze bolje proglasila za "pravog"?!
 

Back
Top