sta je vama zenama ?!?!?

boom94

Zainteresovan član
Poruka
167
Zasto ceznete da vam neko pridje i izjavi sve najlepse (tako prica ogroman broj zena), a kad to neko uradi onda je jednostavno najeb** od najrazlicitijih varijanti "kaljenja" (zagrevanje pa hladjenje).
Zar se nemoze pregaziti ego i na iskrenost odgovoriti iskrenoscu? Ako ti neko kaze da mu je stalo do tebe (na bilo koji nacin: veza, sex ...), zasto je problem da se jednostavno odgovori na ponudu sa najobicnijim DA ili NE? I zasto je rezultat necijeg otvaranja u najblazem obliku siguran promasaj, a neretko i apokalipsa?

Ovo pitanje mi se namece zadnji period jer imam dosta drugara koji su pokusali takav prilaz i nijedan nije nista uradio. Necu da kazem da ja nisam pokusao tako. Jesam, ali sam prosao isto kao i oni.

I MOLIM VAS!!!!!! Ako cete iznositi neke tvrdnje koje nemaju veze sa pamecu, sakrivene iza kilometara zica, onda bolje nemojte nista ni pisati !!

AJMO SADA, PALJBA PO MUSKARCIMA :-) :-) :-) :-) :-)
(iskreno se nadam da cu dobiti iskrene odgovore)
 
Mammy rec je zasnivanju nove veze. Znaci prilazi ti tip sa kojim nisi u vezi i kaze ti da mu znacis (na bilo koji nacin i za bilo koju stvar :-) ), a ne kada si vec u vezi. To je onda neka druga stvar.

Marlon, ISKRENO bi hteo da verujem u to samo mi se cini iz iskustva raznih tipova, da je suvise veliki broj, tih "pogresnih" :-(
 
boom94:
Mammy rec je zasnivanju nove veze. Znaci prilazi ti tip sa kojim nisi u vezi i kaze ti da mu znacis (na bilo koji nacin i za bilo koju stvar :-) ), a ne kada si vec u vezi. To je onda neka druga stvar.

Marlon, ISKRENO bi hteo da verujem u to samo mi se cini iz iskustva raznih tipova, da je suvise veliki broj, tih "pogresnih" :-(


A zapitaj se da li je takodje veliki broj nas "pogresnih". A da "tipova i prica" ima i to svakakvih, to znas. A i povredjene sujete kad dobije sut kartu, isto. Covek treba da bude prirodan, to sto jeste. Ako prodje, prodje...ako ne... zapalis na drugo mesto pa trazi dalje.
 
boom94:
Mammy rec je zasnivanju nove veze. Znaci prilazi ti tip sa kojim nisi u vezi i kaze ti da mu znacis (na bilo koji nacin i za bilo koju stvar :-) ), a ne kada si vec u vezi. To je onda neka druga stvar.

Marlon, ISKRENO bi hteo da verujem u to samo mi se cini iz iskustva raznih tipova, da je suvise veliki broj, tih "pogresnih" :-(


Pa mi do tada nismo ni bili u vezi
g062.gif
 
marlon:
Isti odgovor ces dobiti i danas i da si postovao ovo pre dvadeset vekova. Zena je zena. A ima ih razlicitih. Meni se cini da si ti odnosno tvoj drug :grin: naleteo na pogresan tip.
e pa bravo. stvar je dobre procene. nije problem u onome drugom uvek je problem u nama i nasem shvatanju stvari. posle ove marlonove izjave mozes i da zakljucas temu.
 
marlon:
A zapitaj se da li je takodje veliki broj nas "pogresnih". A da "tipova i prica" ima i to svakakvih, to znas. A i povredjene sujete kad dobije sut kartu, isto. Covek treba da bude prirodan, to sto jeste. Ako prodje, prodje...ako ne... zapalis na drugo mesto pa trazi dalje.
Ma svakako da ima svakakvih muskaraca sa raznim pricama. Ponekad kad cujem sta je tip pricao (kad je u pitanju ramena iskustava) i na koji nacin je prisao devojci, mene bude sramota. :-)
Ne pricam upravo o tome kad lik iskreno pridje.
I duzan sam ti pojasnjenje za komentar gore!!! Pazi kad me nije sramota pricati o svojim neuspesima. Pa ako sam rekao da se desilo mom drugaru onda sam tako mislio, a i pri postavljanju teme sam rekao da sam i ja proplivavao sa takvim prilazima. Sta ima veze, pa i neuspesi su deo zivota koji prethode uspehu. zar ne?
 
esperanca137:
Ja sam uvek iskrena.Kad mi neko pridje sa ok pricom, kad se vidi da je iskren - a to se brzo provali i ja sam iskrena.Ma iskrena sam uvek. Kod mene se zna sta znaci rec DA a sta NE. Sto bih zavlacila nekog, nisam u tom fazonu. ;)
Super ako si takva. Moje misljenje i jeste da "DA" ili "NE" rese i tebe i tog momka citavog perioda losih procena, a MOZDA i raznih neprijatnosti.
 
boom94:
Ma svakako da ima svakakvih muskaraca sa raznim pricama. Ponekad kad cujem sta je tip pricao (kad je u pitanju ramena iskustava) i na koji nacin je prisao devojci, mene bude sramota. :-)
Ne pricam upravo o tome kad lik iskreno pridje.
I duzan sam ti pojasnjenje za komentar gore!!! Pazi kad me nije sramota pricati o svojim neuspesima. Pa ako sam rekao da se desilo mom drugaru onda sam tako mislio, a i pri postavljanju teme sam rekao da sam i ja proplivavao sa takvim prilazima. Sta ima veze, pa i neuspesi su deo zivota koji prethode uspehu. zar ne?

Sam znas da ima jako malo muskaraca da kada im se desi takav blam sa iskrenim pristupom, zele da se nekome ispovedaju. Obicno su to dvolicni tipovi koji kad dobiju sut kartu, saspu sva sranja na zensku osobu koju su startovali u nadi da ce pred drustvom biti cisti kao bebina ******. Pa prodji samo ovim forumima pa vidi simpatije i antipatije koje se javljaju izmedju nekih, koje kada se razviju ili ne nasta to lici. Kad se pukne, ne izlazi se sa istim drustvom u RL a ovde se uzima drugu nick. Ma cirkus...
 
situacija je obostrana:p
baš tako i žene naiđu na budalu koja im se smeje kada se "otvore" kako ti kažeš...


nisi imao sreće, nisu sve žene tako ledene:p

u ostalom možda se tako brane, ako im se momak ne dopada...
nemam pojma,nije moj stil.
 
majcheki:
Zašto misliš da neko čezne da mu neko drugi priđe i izjavi sve najlepše? I zašto posle ovakve uvodne rečenice postavljaš pitanje zbog čega se na iskrenost ne odgovara iskrenošću? Eto ti odgovora - u dva pitanja :lol: :lol: :lol:
Zasto mislim da neko cezne za tim? Pa to je covekova potreba. Neracunajuci izjave ljudi svugde oko tebe, (koje mozes da cujes ako hoces) i psihologija i religija i cini mi se cak i
filozofi (znaci jos od anticke grcke) pricaju da je to covekova potreba i zelja.
Dobro slazem se da je termin "ceznuti" suvise jak. Mozda bi bilo prikladnije upotrebiti "imponovati". "Izjaviti sve najlepse" - ne mislim pricati bajke, nego ono najobicnije:
1. da mu se dopadas ILI
2. da zeli sex sa tobom ILI
3. da zeli vezu sa tobom ILI
4. da zeli brak sa tobom ILI
5. da zeli decu sa tobom ILI
6. da si mu privlacna na ovaj ili onaj nacin

Mislim da sam ti uspeo pojasniti o cemu se radi, mada sam siguran da ti nisam nista trebao objasnjavati i da dobro znas o cemu se radi i sta sam pitao.
 
xpajamacax:
mmm novi kolačić:p
pa tako, žene-veštice....
Znam da je situacija obostrana i da zene cini mi se, cak vise od muskaraca, nailaze na kojekakve, u najmanju ruku, cudne likove. Imam dosta PRIJATELJICA koje mi pricaju sta im se dogadje kad izadju u grad. Pa, ne znam, ja ne bi izlazio.

Mene interesuje stav zena po pitanju otvorenog prilaska muskarca. Meni se cini da je tip koji se odluci na takav korak vec samog sebe osudio na neuspeh. Nisam cuo da je neka devojka prihvatila takav prilaz. i umesto da kazu "DA" ili "NE" pocne zavlacenje tipa.
 

Back
Top