DJ

rajkec

Aktivan član
Poruka
1.674
Treba da radim kao DJ na nekim zurkama ali nemaju opremu osim jednog DVD-ja, pojacala, nekoliko zvucnika i racunara. Video sam negde program u obliku miksete (Dve ploce......) ako neko zna neki dobar program neka se javi!!!
 
nisam to hteo!!! Hocu program koji je predstavljen kao dve gramofonske ploce.......
Nasao sam VirtualDJ ali je mnogo velik za skidanje
 
rajkec:
Treba da radim kao DJ na nekim zurkama ali nemaju opremu osim jednog DVD-ja, pojacala, nekoliko zvucnika i racunara. Video sam negde program u obliku miksete (Dve ploce......) ako neko zna neki dobar program neka se javi!!!
Virtual DJ je bolji od traktora.Skoro sam skinuo oba.Sta da ti radim moraces da ga skidas dugo.I ja sam,imam dial-up.
 
rajkec:
Treba da radim kao DJ na nekim zurkama ali nemaju opremu osim jednog DVD-ja, pojacala, nekoliko zvucnika i racunara. Video sam negde program u obliku miksete (Dve ploce......) ako neko zna neki dobar program neka se javi!!!

imam divan program za tebe. Mixuje Cecu - SKAZIja - COXa i Cholu na 156 BPMova, a na kraju na sve to mozhe$ da doda$ seckani lukac
 
Za ta posla Winamp ti je zakon.

Pored lose opreme kvalitet zvuka se retko kad primeti, a kad se bagra ponapija nece im smetati ni pauza od 5 sekundi izmedju pesama, jedini je uslov da pice narodnjaci :evil:
 
Ja koristim za te stvari MP3 LUCY.
Dobar program, nas covek radio, nalazi se u krstaricinoj biblioteka softvera, kategorija domaci programi.
Ima sve sto ti je potebno.
Ovaj ja koristim kad radim kao DJ.
 

Back
Top