Car, Kralj, heroj ili kukavica...priveden...

VERTIGON

Veoma poznat
Poruka
14.877
Poslednja izmena od moderatora:
pravda za Mikica,privode osumnjicenog dok su advokati u strajku.Osumnjicene siptare sa utakmice Srbija-Albanija su pustili bas po tim izgovorom


BEOGRAD - Američki državljanin Olsi Rama, brat albanskog premijera Edija Rame, koji je bio priveden sinoć u VIP loži stadiona Fudbalskog kluba Partizan, pošto je upravljao dronom sa zastavom "velike Albanije", pušten je na slobodu.

Očevici su listu "Blic" prenijeli da je Rama prilikom privođenja pokazao američki pasoš i izjavio da je on "američki državljanin i da mu ništa ne mogu".

Rama je bio priveden pod osnovanom sumnjom da je organizovao i rukovodio incidentom sa zastavom "velike Albanije" poslije kojeg je prekinuta fudbalska utakmica reprezentacija Srbije i Albanije.

Kod Rame /45/ je nađen i daljinski upravljač kojim je lično upravljao bespilotnom letjelicom koja je nosila zastavu.

"Blic" saznaje da su sa Ramom bili privedeni i ostali članovi albanske delegacije koja je sjedela u VIP loži Partizanovog stadiona. I oni su pušteni na slobodu.

Izvor iz MUP-a Srbije tvrdi da je albanska delegacija puštena jer "nije mogao da im se obezbijedi branilac zbog štrajka advokata u Srbiji". Isti izvor je rekao da će tužilaštvo naknadno odlučiti kako će postupati u ovom slučaju.
:mrgreen:
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=10&dd=21&nav_category=16&nav_id=914372






- - - - - - - - - -

radikal koji nema muda. koji vec po redu takav

Srbin koji nema muda, koji vec po redu takav

jel si stisnuo petlju i psovao?

sad nemoj da si cava

Ја не знам зашто је човек приведен АЛИ АКО ЈЕ ПРИВЕДЕН ЗАТО ШТО ЈЕ ВИКАО: ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ и то још због наводног ВРЕЂАЊА.... е то свакако није у реду јер су и друг АВ и другови из Владе УЧИНИЛИ СВЕ ШТО ЈЕ БИЛО У ЊИХОВОЈ МОЋИ И ОГРОМНУ ЛОВУ СКУЦКАЛИ ДА ОБЕЗБЕДЕ ПАРАДУ И ДА НАС УБЕДЕ ДА СУ ПЕДЕРИ НЕШТО НАЈНОРМАЛНИЈЕ......

И зашто се сада који мој нашао увређеним, није ми јасно...да не помињем да је та иста Влада учинила и то ДА ЧАК ШТАМПА И ДЕЧИЈЕ УЏБЕНИКЕ СА ПЕДЕРСКИМ САДРЖАЈЕМ И УВЕРАВАЊЕМ ДА ЈЕ ТО НАЈНОРМАЛНИЈЕ........

Не може друг АВ да се налази УВРЕЂЕНИМ ако му неко виче ПЕДЕРУ - НЕГО ТРЕБА ДА БУДЕ ПОНОСАН КАО ШТО ЈЕ ОРГАНИЗОВАО "ПАРАДУ ПОНОСА" :p:p:p
 
Poslednja izmena:
Ал мајица коју је носио била је урнебесно интернационална
maska da zavara redare ;)
Држава је моћна а он је немоћни појединац.

Имају хиљаду начина да га уцене, а за узврат траже само његову сарадњу.
drzava je poput mesne zajednice :)
 
Nista od toga, coek samo potencira Vucicevu ulogu u organizaciji ***** parade, .....
pa sta, malo neuobicajeno, nema sta Vucic tu da se ljuti!!!

Требало је да ускликне: "Вучићу, пропедеру!" И онда би све било ОК и не би било никаквог разлога да га муче.
 
Ја не знам зашто је човек приведен АЛИ АКО ЈЕ ПРИВЕДЕН ЗАТО ШТО ЈЕ ВИКАО: ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ и то још због наводног ВРЕЂАЊА.... е то свакако није у реду јер су и друг АВ и другови из Владе УЧИНИЛИ СВЕ ШТО ЈЕ БИЛО У ЊИХОВОЈ МОЋИ И ОГРОМНУ ЛОВУ СКУЦКАЛИ ДА ОБЕЗБЕДЕ ПАРАДУ И ДА НАС УБЕДЕ ДА СУ ПЕДЕРИ НЕШТО НАЈНОРМАЛНИЈЕ......

И зашто се сада који мој нашао увређеним, није ми јасно...да не помињем да је та иста Влада учинила и то ДА ЧАК ШТАМПА И ДЕЧИЈЕ УЏБЕНИКЕ СА ПЕДЕРСКИМ САДРЖАЈЕМ И УВЕРАВАЊЕМ ДА ЈЕ ТО НАЈНОРМАЛНИЈЕ........

Не може друг АВ да се налази УВРЕЂЕНИМ ако му неко виче ПЕДЕРУ - НЕГО ТРЕБА ДА БУДЕ ПОНОСАН КАО ШТО ЈЕ ОРГАНИЗОВАО "ПАРАДУ ПОНОСА" :p:p:p

Primitivan i prost urlator do zla boga. Mnogi kažu (a ja im nisam verovao) da su pojedini Srbi s KiM k'o šipci...e pa eto sad sam se uverio.... Stoka seljačka. I sve je to nagrnulo u Beograd!
 
Закон је припремљен и усвајање ће бити по убрзаној процедури, али за сада се примењује превентивно - а радни наслов је - Закон за заштиту од иритицаје свега што констернира премијера, чланове његове породице, одређене министре, имаоце америчких пасоша, као и пасоша пријатељских и партнерских држава, комшије, пријатеље, симпатизере и друга ненабројана лица које претходно набројана лица означе као лица чија је заштита од констернације витални интерес државе.
 
Ја не знам зашто је човек приведен АЛИ АКО ЈЕ ПРИВЕДЕН ЗАТО ШТО ЈЕ ВИКАО: ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ и то још због наводног ВРЕЂАЊА.... е то свакако није у реду јер су и друг АВ и другови из Владе УЧИНИЛИ СВЕ ШТО ЈЕ БИЛО У ЊИХОВОЈ МОЋИ И ОГРОМНУ ЛОВУ СКУЦКАЛИ ДА ОБЕЗБЕДЕ ПАРАДУ И ДА НАС УБЕДЕ ДА СУ ПЕДЕРИ НЕШТО НАЈНОРМАЛНИЈЕ......

И зашто се сада који мој нашао увређеним, није ми јасно...да не помињем да је та иста Влада учинила и то ДА ЧАК ШТАМПА И ДЕЧИЈЕ УЏБЕНИКЕ СА ПЕДЕРСКИМ САДРЖАЈЕМ И УВЕРАВАЊЕМ ДА ЈЕ ТО НАЈНОРМАЛНИЈЕ........

Не може друг АВ да се налази УВРЕЂЕНИМ ако му неко виче ПЕДЕРУ - НЕГО ТРЕБА ДА БУДЕ ПОНОСАН КАО ШТО ЈЕ ОРГАНИЗОВАО "ПАРАДУ ПОНОСА" :p:p:p

ko je vucic

i kome je taj covek vikao , mozda ima komsiju vucica koji mu baca otpad po dvoristu.

ili ima nekog ko mu iskace iz frizidera

ili nekog ko ga zamajava i folira
 

Back
Top