Mrzim!!!

NaraYan

Iskusan
Poruka
6.289
Mrzim duge potpise, mrzim masne viljushke i kashike, mrzim grand prodakshn, mrzim teletabise, mrzim cnn, mrzim sve one koji se prave pametni jer su preglupi pa ne znaju shta ce, mrzim ratove, mrzim naftu, mrzim....
 
setila sam se!
mrzim oruzje
sign0119-1.gif
 
laz,foliranje,dvolicnost,prepotentnost,pacove,slepe miseve,rakiju,cigarete,drogu,nasilje,tesne cipele, manijake po busu,pijanice,plombiranje zuba,miris injekcije,buseve koji mi odu ispred nosa,u jeeeeeeeeeee kakva dugacka lista :shock: ali zato imam jos duzu listu sta volimmmmmmmmmmm :D
 
mrzim olimipijakos i juventus, ovk sa sve ovpbm, zenge, slobu aliju i franju, papu, totija i tita, kostunicu, poneke nevladine organizacije, sekte, lejkerse, sumahera, pink, slobodana orlica, branu crncevica, gospodina sejshela, velju ilica, gurovica sto je presao u zvezdu, acu petrovica, val kilmera, c.zvezdu, bjeku i zeku, sljive, ratove, smog, kriminal, yahoo, bregovica, rugovu, gocu trzan, prljavstinu, tijanica

e sad ne mogu bas reci da sve ovo mrzim. nesto samo prezirem
 
mrzim lejkerse,obradovica,ustase,ratova,tikvice,adama sendlera, matematiku,akcione filmove,napucate i neprirodne ljude,brzu voznju,gocu trzan& tijanu dapcevic, dial-up vezu,lekare,bolnice,lekove,krv,injekcije,amerikance i ostale narode koji nas mrze (ima ih previse,da ne nabrajam),mokre ruke, kasike sa ostrim ivicama,pse,vladu georgijeva (sorry Bliznakinjo)......
 
bacam hejt na pozere,pink,kich,Cecu,pirinach,politiku tj politichare,sve nashe pop pevachice,rano ustajanje.....a,da i na Vladu Georgieva....i njegove spotove......
 
Ja ne mrzim nikoga,i ne mrzim nista..kako bwe moze te bilo sta da mrzite???Dodushe ne volim mnogo toga,ali ne mrzim..ne volim ni ovu temu!!!Mnogo je negativna!!!!
 

Back
Top