Kada ženska sa kojom ste u vezi nekoga jako poštuje... a znate da poštuje dobre ljude

zenesuodlicne

Obećava
Banovan
Poruka
82
Dakle, zamišljamo sada situaciji, da bi iznijeli svoja gledišta o tome što je ispravno, a situacija je svakodnevna u vezama. Krećemo.
Vaša ženska misli da je njen drug dobar "frajer", dobra jedna duša, zaslužan lijepog života, a vi znate da ona u takvim procjenama ne griješi. Misli, dakle, da je toliko privlačan da, kada ne bi bila sa vama, bila bi sa njim. On isto misli o njoj, i sviđaju mu se, recimo, neke njene obline koje spadaju u erotske obline (sise, zadnjica, itd...), jako mu se sviđaju.
Ona se, kada šeta gradom sa drugaricama, kada ide u restorane, kada ide na posao, oblači kako se oblači. Zamislićemo, jer je dekolte najpristojniji primjer koji odgovara temi, iako je nepristojno da o tome pričamo, da ona nosi deklote koji je srednje dubine kada ide na javna mjesta koja sam nabrojao. A na plaži, recimo, voli da obuče provokativan kupaći.
Sada, taj drug joj traži (a ona ništa od vas ne krije, nije da priča sama o bezazlenim flertovima sa ponekim, ali kada je pitate ispriča najdetaljnije ako želite da tako ispriča) - taj drug joj traži, ili ona sama odlučuje da uradi to, da kada dođe kod njega na kafu bude više dekltirana za njega nego za nepoznate ljude na mjestima koja sam nabrojao (gradski korzo u šetnji sa drugaricom, posao, itd.). Jednostavno, pošto moram da uprostim temu iz nekih razloga koje ne bih sada pominjao, on joj traži da, pošto do njegove kuće dolazi ulicom, a na ulici nosi dekoltee koje nosi, ulicom prođe u dekolteu kojim inače prolazi, a da u ženskoj tašni (znamo da tu može stati svašta) ponese maicu koja je za neku veličinu dublje dekoltirana od te koju je nosila ulicom, i da se u njegovoj kući (ne na njegove oči) preobuče u taj dekolte koji je "toliki koliko je on, samim tim što ga ona poštuje (druži se samo sa ljudima koje poštuje), i to jako poštuje, zaslužio, a to je dublji od onoga na ulici što nosi". Vi to sve znate, i ona vas pita smije li to da uradi. Vi znate da njen izbor drugova nije "bilo ko". Znate i da je žena, i da će uvjek voljeti i drugima da se dopadne, a ne samo vama. Da li joj dozvoljavate? I da li dozvoljavate i u slučaju da on ima djevojku? I u slučaju da je zove da utroje piju kafu: on, ona i njegova djevojka.
Ja bi joj dozvolio, i čak bi joj rekao da tako i treba, "ako je momak zaslužio da joj sise budu dekoltirane za njega time što je dobar". Mada, ja sam možda drugo, jer bih i kad bih imao djevojku tražio drugim curama da mi poziraju bez ičega da ih crtam, i svašta nešto.
 
Bolestan zahtev.

Sta druga interesuje njen dekolte...
A što treba, da ga zanemari treba? Što više stvari zanemarujemo, time se više opterećujemo, jer čovjek da bi zanemario neku istinu mora da uloži energiju za zanemarivanje. Možda je ja ostavim, pa se ona zbog tih stvari njemu jako dopadne, pa poslije sa njim ima nešto. Što je tu loše da joj gleda sise, ne razumijem? Pa neka se baš i usudi, ako se naguta onih tableta za "krekovanje" psihe, i da skine tu maicu, ali neka ja ne znam za to, i neka mi odma sjutra dovede drugaricu neku lijepu na kafu, koju je pripremila na to da joj se svidim sa time što joj je "mnogo pričala o meni". Što je tu loše? To je sve lijepo. Život je lijep.
 
Poslednja izmena:
izem ti druga kojem je glavni cilj da ti gleda u sise kad dodjes kod njega na kafu.
Glavni? Gdje sam to napisao? A i gdje piše da je svrha baš u tome da joj vidi sise, a ne u tome što ih ona ističe za njega, i što on njoj pokazuje sa svojom željom da to gleda dok piju kafu neku vrstu strasti koja jeste normalna, s obzirom da je normalno da osjećamo neku strast prema drugaricama, a i vi prema drugovima, bar samo radi toga što nam se kao osobe sviđaju, ako ne i radi izgleda.
 
A što treba, da ga zanemari treba? Što više stvari zanemarujemo, time se više opterećujemo, jer čovjek da bi zanemario neku istinu mora da uloži energiju za zanemarivanje. Možda je ja ostavim, pa se ona zbog tih stvari njemu jako dopadne, pa poslije sa njim ima nešto. Što je tu loše da joj gleda sise, ne razumijem? Pa neka se baš i usudi, ako se naguta onih tableta za "krekovanje" psihe, i da skine tu maicu, ali neka ja ne znam za to, i neka mi odma sjutra dovede drugaricu neku lijepu na kafu, koju je pripremila na to da joj se svidim sa time što joj je "mnogo pričala o meni". Što je tu loše? To je sve lijepo. Život je lijep.


Koja si ti Crvenkapa jbt!
Sibicari placu za tobom.
I bas si ubedjen da ces da nadjes kuglicu?
 
Poslednja izmena:
Dakle, zamišljamo sada situaciji, da bi iznijeli svoja gledišta o tome što je ispravno, a situacija je svakodnevna u vezama. Krećemo.
Vaša ženska misli da je njen drug dobar "frajer", dobra jedna duša, zaslužan lijepog života, a vi znate da ona u takvim procjenama ne griješi. Misli, dakle, da je toliko privlačan da, kada ne bi bila sa vama, bila bi sa njim. On isto misli o njoj, i sviđaju mu se, recimo, neke njene obline koje spadaju u erotske obline (sise, zadnjica, itd...), jako mu se sviđaju.
Ona se, kada šeta gradom sa drugaricama, kada ide u restorane, kada ide na posao, oblači kako se oblači. Zamislićemo, jer je dekolte najpristojniji primjer koji odgovara temi, iako je nepristojno da o tome pričamo, da ona nosi deklote koji je srednje dubine kada ide na javna mjesta koja sam nabrojao. A na plaži, recimo, voli da obuče provokativan kupaći.
Sada, taj drug joj traži (a ona ništa od vas ne krije, nije da priča sama o bezazlenim flertovima sa ponekim, ali kada je pitate ispriča najdetaljnije ako želite da tako ispriča) - taj drug joj traži, ili ona sama odlučuje da uradi to, da kada dođe kod njega na kafu bude više dekltirana za njega nego za nepoznate ljude na mjestima koja sam nabrojao (gradski korzo u šetnji sa drugaricom, posao, itd.). Jednostavno, pošto moram da uprostim temu iz nekih razloga koje ne bih sada pominjao, on joj traži da, pošto do njegove kuće dolazi ulicom, a na ulici nosi dekoltee koje nosi, ulicom prođe u dekolteu kojim inače prolazi, a da u ženskoj tašni (znamo da tu može stati svašta) ponese maicu koja je za neku veličinu dublje dekoltirana od te koju je nosila ulicom, i da se u njegovoj kući (ne na njegove oči) preobuče u taj dekolte koji je "toliki koliko je on, samim tim što ga ona poštuje (druži se samo sa ljudima koje poštuje), i to jako poštuje, zaslužio, a to je dublji od onoga na ulici što nosi". Vi to sve znate, i ona vas pita smije li to da uradi. Vi znate da njen izbor drugova nije "bilo ko". Znate i da je žena, i da će uvjek voljeti i drugima da se dopadne, a ne samo vama. Da li joj dozvoljavate? I da li dozvoljavate i u slučaju da on ima djevojku? I u slučaju da je zove da utroje piju kafu: on, ona i njegova djevojka.
Ja bi joj dozvolio, i čak bi joj rekao da tako i treba, "ako je momak zaslužio da joj sise budu dekoltirane za njega time što je dobar". Mada, ja sam možda drugo, jer bih i kad bih imao djevojku tražio drugim curama da mi poziraju bez ičega da ih crtam, i svašta nešto.

Po omome sto si napisao oni ne treba da budu drugovi vec u vezi, tu bi svako drugi bio visak.

Ko bi normalan trazio od drugarice da se presvalici samo za njega i da mu pokazuje dekolte?
:dontunderstand:
 
Nije da sam iznenađen što od određenih kretena ili kretenki (nisam rekao da li mislim na ove sto su pisali na temi pod "kreten", ili ljude u stvarnom životu, to je za moderatora) dobijam negativne komentare za ova svoja mišljanja, shvatanja ili kako se to zove, nego što se ne nađe niko pa i malo pametan da iskreno kaže: pa jeste, dekolte za druga je svakako veći nego za kolege sa posla, bar kod moralne (poštene) i potpuno normalne žene.

Nemas razloga da se ljutis sto se ljudi smeju tvojoj gluposti.

Smejati se gluposti je sasvim prirodna stvar.

Sad , sto se ti svoje gluposti nerado odrices, to je tvoj problem.
 
Nije da sam iznenađen što od određenih kretena ili kretenki (nisam rekao da li mislim na ove sto su pisali na temi pod "kreten", ili ljude u stvarnom životu, to je za moderatora) dobijam negativne komentare za ova svoja mišljanja, shvatanja ili kako se to zove, nego što se ne nađe niko pa i malo pametan da iskreno kaže: pa jeste, dekolte za druga je svakako veći nego za kolege sa posla, bar kod moralne (poštene) i potpuno normalne žene.
Ja sam svarno iznenađen što, na ovolikom forumu, za ovu temu nisam dobijao barem 100 reputacija na sat do sad. I to uglavnom od današnjih žena, jer one to bolje shvataju. Mada, eto, neka mlada djevojka koja je svoja mišljenja o tim stvarima poistovijetila sa mišljenjima momka koji ih je poistovijetio sa mišljenjima oca i drugih koji su "moćniji" u odnosu na njega kroz životni period, pita svoju staru majku, pretpostavljam da će pitat ovako: "a majko, ima li ovo logike, ovo: da ko više zasluži, recimo dobar drug više od jedva-pa-i poznanika, treba više i da dobije? Je li to hrišćanski? Zar ne treba svi jednako, i dobri i zli?"
 
Poslednja izmena:
Nije da sam iznenađen što od određenih kretena ili kretenki (nisam rekao da li mislim na ove sto su pisali na temi pod "kreten", ili ljude u stvarnom životu, to je za moderatora) dobijam negativne komentare za ova svoja mišljanja, shvatanja ili kako se to zove, nego što se ne nađe niko pa i malo pametan da iskreno kaže: pa jeste, dekolte za druga je svakako veći nego za kolege sa posla, bar kod moralne (poštene) i potpuno normalne žene.
Ja sam svarno iznenađen što, na ovolikom forumu, za ovu temu nisam dobijao barem 100 reputacija na sat do sad. I to uglavnom od današnjih žena, jer one to bolje shvataju. Mada, eto, neka mlada djevojka koja je svoja mišljenja o tim stvarima poistovijetila sa mišljenjima momka koji ih je poistovijetio sa mišljenjima oca i drugih koji su "moćniji" u odnosu na njega kroz životni period, pita svoju staru majku: a majko, ima li ovo logike, ovo: da ko više zasluži, recimo dobar drug više od jedva-pa-i poznanika, treba više i da dobije? I je li on nomrlan ako misli da je neko samim tim što ti je postao drug idalje ostao muškarac, a ti za njega žena, a nije se pretvorio u aseksualno nešto?

Treba da zasluzis reputaciju.

Pitaj ti moju majku ako smes, zavezala bi ti samarcinu i ostao bi bez par zuba u najboljem slucaju.

Ako je devojka postena i moralna nece pokazivati dekolte i svoje telo svakome, cak i drugu.
Zna se sta se kome pokazuje i kada.

Razmisli malo bolje sta pitas.
Npr. da li bi isao go ili u tangama kada odes kod drugarice na kafu jer to ona zeli?
 
Treba da zasluzis reputaciju.

Pitaj ti moju majku ako smes, zavezala bi ti samarcinu i ostao bi bez par zuba u najboljem slucaju.

Ako je devojka postena i moralna nece pokazivati dekolte i svoje telo svakome, cak i drugu.
Zna se sta se kome pokazuje i kada.

Razmisli malo bolje sta pitas.
Npr. da li bi isao go ili u tangama kada odes kod drugarice na kafu jer to ona zeli?
Šta oće da kaže, da neće ići ulicom dekoltirana ako je poštena? I da je, izvela striptiz (izazovno svlačenje) žena muškarcu ili muškarac ženi, isto?
 
Poslednja izmena:
Glavni? Gdje sam to napisao? A i gdje piše da je svrha baš u tome da joj vidi sise, a ne u tome što ih ona ističe za njega, i što on njoj pokazuje sa svojom željom da to gleda dok piju kafu neku vrstu strasti koja jeste normalna, s obzirom da je normalno da osjećamo neku strast prema drugaricama, a i vi prema drugovima, bar samo radi toga što nam se kao osobe sviđaju, ako ne i radi izgleda.
nije normalno da se palis na drugove/drugarice jer onda ti nisu drugovi nego nesto drugo.
 
Šta oće da kaže, da neće ići ulicom dekoltirana ako je poštena? I da je izvela striptiz (izazovno svlačenje) žena muškarcu ili muškarac ženi isto?

Nisam rekao da nece ici.
Ako ide svesce taj dekolte na razumnu, pristojnu velicinu i nece je menjati za svog druga bez obzira koliko dugo se znaju i koliko su bliski.
Granice ponasanja postoje sa razlogom i treba da postoje jer kao sto rekoh ne treba svako sve da vidi i drug nije povlascen u toj meri.

Ovo za striptiz nisam razumeo, budi jasniji.

I nisi odgovorio na moje pitanje: Ako si posten i moralan da li bi kod drugarice setao u gacama kada odes na kafu ako to ona zeli?

- - - - - - - - - -

nije normalno da se palis na drugove/drugarice jer onda ti nisu drugovi nego nesto drugo.

:amen:

Podrzavam.
 
Neću ništa da ti odgovaram. Rekao si "Ako je devojka postena i moralna nece pokazivati dekolte i svoje telo svakome, cak i drugu." - a kasnije si rekao da nisi rekao da neće ići dekoltirana ulicom. Da li se pokazala u dekolteu tad na ulici, u izlasku na kafu, ili šetnji sa psom? Ili u nekoj emisiji ako je gost? I da li ti je isto da drug za drugaricu, kako ti kažeš "ide go ili u tangama zato što ona to želi" i kada drugarica za druga radi to? Razlikuješ li ti polove?

Razlikujem polove.
Pitam tebe: DA LI BI ISAO U TANGAMA KOD DRUGARACE KOJE TE JE ZVALA NA KAFU AKO JE TO NjENA ZELjA?

Nisam rekao da nece ici dekoltirana ulicom.
Ima malo mojih postova pa pronadji to.
 
To bi trebao da kažeš sebi, pošto si prvo rekao da nije normalno da svakome pokazuje dekolte, da bi kasnije rekao da je normalno da šeta ulicom dekoltirana, što znači, boga ti, da je se manje pokazala tim "uličarima" nego ova koja nije šetala dekoltirana? Pa si poistovijećivao muškarca koji se skida jer žena oće da ga vidi golog sa svakom ženok koja to radi... A ustvari si htio da pitaš:
Što on daje njoj (drug iz priče) za uzvrat ako ona dođe u dekolteu posebnom za njega, a pošto to nije seks, što je onda to? E pa... to sigurno ne treba niko da te uči.

De mi nadji gde si to procitao i podebljaj taj deo.

Manje se uzbudjuj kada pises postove, tesko se razumeju.
Sto se tice tvoje tvrdnje da sam kontradiktoran, daj dokaz.
 
Član foruma snowtrooper, gledaj:
(U vezi: "pošto si prvo rekao da nije normalno da svakome pokazuje dekolte, da bi kasnije rekao da je normalno da šeta ulicom dekoltirana"
- "De mi nadji gde si to procitao i podebljaj taj deo.")

"Ako je devojka postena i moralna nece pokazivati dekolte i svoje telo svakome, cak i drugu."
- "Šta oće da kaže, da neće ići ulicom dekoltirana ako je poštena?"
"Nisam rekao da nece ici."

Stojim iza ovoga sto sam podebljao.
Sledeci put izbaci citate pravilno (opcija odgovorite sa citatom desno, ako zelis vise citata stikliras mali plus pored).

Nije normalno svakome, nece pokazati dekolte starcu iz komsiluka sa slabim srcem, ubice coveka (primer).

Postoji pristojna i nepristojna dubina dekoltea.
Prva varijanta moze na ulicu i ne treba da prelazi u drugu zbog druga "jer to zeli".
Takav drug nije pravi drug.
 
Dakle, zamišljamo sada situaciji, da bi iznijeli svoja gledišta o tome što je ispravno, a situacija je svakodnevna u vezama. Krećemo.
Vaša ženska misli da je njen drug dobar "frajer", dobra jedna duša, zaslužan lijepog života, a vi znate da ona u takvim procjenama ne griješi. Misli, dakle, da je toliko privlačan da, kada ne bi bila sa vama, bila bi sa njim. On isto misli o njoj, i sviđaju mu se, recimo, neke njene obline koje spadaju u erotske obline (sise, zadnjica, itd...), jako mu se sviđaju.
Ona se, kada šeta gradom sa drugaricama, kada ide u restorane, kada ide na posao, oblači kako se oblači. Zamislićemo, jer je dekolte najpristojniji primjer koji odgovara temi, iako je nepristojno da o tome pričamo, da ona nosi deklote koji je srednje dubine kada ide na javna mjesta koja sam nabrojao. A na plaži, recimo, voli da obuče provokativan kupaći.
Sada, taj drug joj traži (a ona ništa od vas ne krije, nije da priča sama o bezazlenim flertovima sa ponekim, ali kada je pitate ispriča najdetaljnije ako želite da tako ispriča) - taj drug joj traži, ili ona sama odlučuje da uradi to, da kada dođe kod njega na kafu bude više dekltirana za njega nego za nepoznate ljude na mjestima koja sam nabrojao (gradski korzo u šetnji sa drugaricom, posao, itd.). Jednostavno, pošto moram da uprostim temu iz nekih razloga koje ne bih sada pominjao, on joj traži da, pošto do njegove kuće dolazi ulicom, a na ulici nosi dekoltee koje nosi, ulicom prođe u dekolteu kojim inače prolazi, a da u ženskoj tašni (znamo da tu može stati svašta) ponese maicu koja je za neku veličinu dublje dekoltirana od te koju je nosila ulicom, i da se u njegovoj kući (ne na njegove oči) preobuče u taj dekolte koji je "toliki koliko je on, samim tim što ga ona poštuje (druži se samo sa ljudima koje poštuje), i to jako poštuje, zaslužio, a to je dublji od onoga na ulici što nosi". Vi to sve znate, i ona vas pita smije li to da uradi. Vi znate da njen izbor drugova nije "bilo ko". Znate i da je žena, i da će uvjek voljeti i drugima da se dopadne, a ne samo vama. Da li joj dozvoljavate? I da li dozvoljavate i u slučaju da on ima djevojku? I u slučaju da je zove da utroje piju kafu: on, ona i njegova djevojka.
Ja bi joj dozvolio, i čak bi joj rekao da tako i treba, "ako je momak zaslužio da joj sise budu dekoltirane za njega time što je dobar". Mada, ja sam možda drugo, jer bih i kad bih imao djevojku tražio drugim curama da mi poziraju bez ičega da ih crtam, i svašta nešto.

Ti si taj dobar drugar? :think:
 
Zato ja i nemam drugaricu kao drugaricu, kao pijemo kafe i pričamo o nekim bezazlenim stvarima. Devojke koje me ne privlače nikako i ne želim u mom prisustvu, devojke koje me privlače ja im to jasno stavim do znanja i nemamo mi tu šta da pričamo uz kafu dok ja želim seks sa njima. Nisam od onih koji mogu da masturbiraju na tu neku ili je gledaju napaljeno a kao ovamo piju kafu sa njom, kao drugovi ludilo.

Mora da sam jednostavno previše nabijen testosteronom, čime li već.
 

Back
Top