Da li je skola zakon

ja sam kao i svi normalni mrzeo nase glupave skolice, ajd da je zanimljivo bilo ... ajd da si nesto naucio ...
i nista u osnovnoj nisam voleo, a onda sam upisao dizajnersku skolu, odsek enterijer i industrijski dizajn, i tu sam radio sve sto sam voleo ... crtao do mile volje :lol:
jest' da mi sad slaba vajda od toga ali bar sam cetiri godine lepo proveo, nisam isao u skolu zato sto sam morao .....
 
Ajoj, Jah_curice, blago tebi!!! Ja nesto ne volim ni jedno ni drugo... Odlucicu se za umetnost, iliti likovno, ali precizno- istoriju umetnosti. Dzabe, samo, sto sam matematicki smer pa sam imala samo dve godine i to samo godinu dana smo nesto pametno ucili (od romantizma naovamo).
 
guitarrr_babe:
Ajoj, Jah_curice, blago tebi!!! Ja nesto ne volim ni jedno ni drugo... Odlucicu se za umetnost, iliti likovno, ali precizno- istoriju umetnosti. Dzabe, samo, sto sam matematicki smer pa sam imala samo dve godine i to samo godinu dana smo nesto pametno ucili (od romantizma naovamo).

nemoj bre istoriju umetnosti, smorice te ozbiljno ... jako je lepo, ali i dosadi vrlo brzo ...
 
ako ti zatrebaju privatni casovi crtanja i slikanja ........... tu sam :roll: 8)
hehehehhe. posto si znamo, eto, tricavih 30evra po casu.
coooool
courtney i mortishaaa kod mene za gitaru, a ti za crtanje .....
heheheh :lol:
da li cu konacno otici na more sledece leto? :roll:

nego, sta ti je to samozvani umetnik?
e, oces da budes anderground umetnik, onaj najzesci? onda crtaj stripove, to cu te ja opet nauciti, ma nema boljeg od mene u tim stvarima :lol:
 

Back
Top