NAJORIGINALNIJI

paa...skorije....ovo je jedan od originalnijih....nije sad ne znam kakav poklon....al me odushevio

unecinimochimas5lc.jpg


netju da ga menjam u shopu....nije u redu...a ovo feget...to je chista zloba...chovek je zlikovac...al ga volem (:
 
Uh ima dosta toga.... ovaj me nije bas odusevio, ali mi je bio od jedne drage osobe i najboljeg prijatelj: Kum mi je kupio knjigu "1001 tajna za novopecene domacice"... kao ono kako skinuti fleku od ulja... kako spremati zimnicu...
 
Uf, ubedljivo najluđi rođendanski poklon koji sam do sada dobila - gipsani odlivak nage žene od nekih 1,50-1,60cm. :lol: :lol: :lol: Sjajno je izgledala kada sam je 'obukla' - navukla sam joj moje stare jelenske rukavice, stavila slamnati šešir, naočare za sunce i ovila joj svilenu ešarpu oko vrata. I to je sve. :mrgreen: Bila mi je glavna atrakcija stana dok mi ćerka nije stasala na 3god. pa smo je sklonili, ipak, da je mala ne obori na sebe. :-P
 
Ja nisam dobila neki originalniji poklon da sad mogu da se setim ali nedavno smo drugarica i ja kupile ortaku za rodjendan sijalicu,vodeni pishtolj,prashak za pecivo i gomilu slichnish gluposti.....lol....
 
father:
Ciglu..sa sve malterom...vristao sam od smeja...imao sam blesavog ortaka...posle me odveo na picu..heh primary school...

kocka iz kaldrme... ;) iskopana svojeruchno od darodavca, iz jedne ex-bitne ulice...bila sam veoma polaskana..ego boost, shto reche VoD..toliko istrajnosti se stvarno ima samo u primary school..
 
Bio jedan moj prijatelj kod mene par dana pre mog rodjendana i otishao in the meantime but...

Na dan rodjendana mi stize sms:

Na danashnji dan,leta gospodnjeg podaleke 1982.godine
rodio se jedan mali,chupavi gremlin po imenu .....
(za neke i njegova svetlost Narayan)prim.prev
I tako je on rastao i dobio svoju sobu u kojoj postoji
karton sa natpisom Sprite ispod koga se neshto krije... :)
Srecan Rosjendan Bratara!!:)

Naravno, NaraYan ne bi lenj, ustade, pomeri sprite i imade shta da vidi...
Iza toga se krila knjiga "Koju igru igrash".
E ne mogu da vam objasnim koliko sam se obradovao.

A jednom sam dobio paket sa sledecom sadrzinom:
-sijalica 60W - 1kom
-kashica za bebe [juvitana mislim] - 1kom
-biljana prashak za rucho pranje- 1kom
-shibice - 3kom
-cigarete "Formula" - 5kom
-omot za cd -1kom
-prazan list papira - 2kom
-jedan lepi crveni kamen
-predivno upakovana oblanda.

hahahaha e to mi je bio jedan od najboljih poklona.
 
Ja za ovaj poslednji rodjendan dobih od jednog... grrr...:x ... nebitno.... od nekog.... PILECU SALAMU,sapun PALMOLIVE,omeksHivacH LENOR,lizalicu (sa igrackicom).. i
ne znam je l' jos sta bilo u toj kesi....
Ali zato ONO GLAVNO posle toga sto je uslijedilo :oops: :oops: .... no comment....;-)
 
Jooooooooj, dobijao sam originalnih toliko da sa više ni ne sećam.
A, dobijao sam i neke za koje me bila sramota da ih primim, ali šta da se radi. Poklonu se u zube ne gleda.;)
Eto da kažemo da je jedan od originalnijih mali delić stealth aviona F117A, koje se skljokao u Buđanovcima za vreme bombardovanja. Taj mi je poklon mnogo značio, imao sam priliku da posedujem parče nečeg najsavršenijeg što je čovek napravio da leti.
Sada me za njega boli du.pe.
Oće neko da mu ga poklonim?
P.S.
- jel ko čuo za Buđanovce dok se nije survao F117?
 
ne znam kako da ga krstim najoriginalniji ili najgluplji : CD na kome je odstampano kao na casovniku 12-3-6-9 bez mehanizma...sad recima : a mehanizam sledece godine
 
Била сам на мору а мој дечко је дошао пар дана касније. Стигао је пре него што је најавио, била сам надрндана што ме је пробудио тако рано...а још кад ми је рекао:''Не знам да ли ће бити незгодно...ту сам са једним пријатељем, Бруном''....Попиздела сам!
Сишао је до кола по ранац и пријатеља, а ја само кувам у себи, само ми је неки непознати тип фалио на летовању!:x
Дошао је горе, велики ранац му је био на леђима, али нигде не видех пријатеља. Онда ми је рекао:''Упознај се, ово је Бруно!''
Из џепа ранца вирило је мало, мало кученце, црна пудлица од месец ипо дана!!!:D
То ми је био најлепши поклон у животу!
 

Back
Top