Partiza ponovo u Ligi UEFA!!!

sulegrobar

Početnik
Poruka
25
Posle lake pobede u Izraelu nas voljeni klub i ove godine (nazalost), morace da se zadovolji ucescem u Ligi UEFA!!!
Mogu li crno-beli i dalje nego prosle sezone 1/8 finala, mozda i u Ajndhoven, uz extra napadaca i malo srece, sve je moguce...
Vase misljenje o svemu ovome, nadam se samo da poznati kompleksasi "cigani" nece ostavljati svoje neumesne komentare, jer ipak je TAJ TIM pokazao koliko je nejak na nasem parkiralistu za LIGU SAMPIONA igravsi 0-0 sa malom Bragom i nastavio da srozava nas fudbal....
A nasa tema je dokle moze nas klub ove sezone...nadam se bar do finala...
DAJ GOL SIMONE!!!
 
naravno da mozemo da uradimo svasta u kupu uefa posto je da se ne lazemo to zaista smesno takmicenje. kao liga sampiona za istok. a ti si salegrobare naveci kompleksas ovde posto pominjes zvezdu na partizanovom topicu. i kako to zvezda srozava nas fudbal? mozda tvoj moj ne. ja pratim i navijam samo za partizan
 
Mr.Fucker:

Hahahaaaaa Sjajan post!

partizan9jj.gif
 
da da glupa je... a pobedili ste je, mislim da ima.... hmmmmmm...kolko bese?...
da li 3 ili mozda 4 godine, mozda i 5 godina... u svakom slucaju, mnogo je partizan bolji od zvezde i to vec duze vreme pokazuje u medjusobnim duelima...

btw. super ste odigrali protiv intera, sledece kolo igrate protiv porta, bice napeto sigurno.... UPS, izvin'te! sad se tek setih - pa vas su izbacili slovaci(!!!), da da, prestonica evropskog fudbala, i to nigdi drugde vec u humskoj...pa dobro je, jaka je perazaka, pjetrozala(ne secam se bre kako se zovu jbg)..

poz za misheve!!!
 
sulegrobar:
Posle lake pobede u Izraelu nas voljeni klub i ove godine (nazalost), morace da se zadovolji ucescem u Ligi UEFA!!!
Mogu li crno-beli i dalje nego prosle sezone 1/8 finala, mozda i u Ajndhoven, uz extra napadaca i malo srece, sve je moguce...
Vase misljenje o svemu ovome, nadam se samo da poznati kompleksasi "cigani" nece ostavljati svoje neumesne komentare, jer ipak je TAJ TIM pokazao koliko je nejak na nasem parkiralistu za LIGU SAMPIONA igravsi 0-0 sa malom Bragom i nastavio da srozava nas fudbal....
A nasa tema je dokle moze nas klub ove sezone...nadam se bar do finala...
DAJ GOL SIMONE!!!

E nesreco jedna, ta mala Braga je trenutno prva u Portugalu, ispred jednog Porta i ispred jednog Sportinga koji je prosle godine igrao u finalu Kupa UEFA. Vi niste mogli dati gol svemocnoj Armediji za koju niko nikad nije cuo. A da ne govorim da ste od 5 pobeda u prvenstu ove sezone cak do 3 dosli golovima iz penala. Bjekovic izgleda stedi na dovodjenju pravih napadaca (jer vise i slepac vidi da Odita i Boja nisu ni za nasu 3. ligu), ali zato ne stedi na sudijama.
Vidimo se u derbiju gde ste nam dali 1 gol u zadnje 4 godine uz 0 pobeda.
 
Heheeeee a ja se nesto ne sjecam kada ste vi (u zadnjih 7-8 godina) uopste i stigli do 3 kola kvalifikacija....

1, 2, 3, Zenit, Psv... bijase li tako? Nego dosta sa prepucavanjem...! Meni je stvarno bilo krivo sto je zvijezda igrala 0.0... i volio bih jednu pobjedu u gostovanju (a realno moze) iako ste vi navijali za Makabi, sto je van svake pameti, ali ajde! Inace ovo nije tema o zvijezdi... imate vec 2-3 takve u kojima i ja ucestvujem... i ajde nadjite mi post u kojoj ja vrijedjam zvijezdu?
:arrow: Sto se ljudi ne slozimo bar kad igramo u Evropi...:?:

Inace... ima istih ovakvih tema na grobarskim sajtovima pa bih predlozio da se rasprava tamo nastavi... ako hocete link...! Izvinite na ovome...!


partizan9jj.gif
 
Jedna je stvar kada Partizan nema srece u dvomecu sa Artmedijom, a potpuno druga stvar kada zvezdica bude debelo nadigrana od strane da se ne lazemo takodje male Brage, koja sigu rno nece ostati na vrhu ni do 5. kola, a ipak je tako i Zenit bio jak pa nije uspeo da osvoji ni 1 bod u grupi UEFA Cup-a, prosle godine...Plasim se da zvezdica i cigancici ne popiju jos jednu cetvorku ili peticu kao prosle godine...Zna se ko igra za Bragu nas Andrija Delibasic, pa jos ako on da neki gol, da duplo slavimo...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------"Pazite na ovom polju koplja su se lomila i pravoslavlje u Srba vera ne salomiva,
jer to je zemlja hranila, to je majka rodila, to je snaga branila, to je vera vodila..."

"Niko ne moze da zna sta to sapuce vetar,
niko ne moze da zna sta nosi grom iz vedra neba,
nevreme se sprema iznad geta pada zvezda,
moja zelja moja zebnja je nocas ova zemlja..."
 
Bravo delijice, bravo jos jednom pokazujete da vise mrzite nas nego sto volite svoj cigansski klan, da ne kazem fudbalski klub...Svom klubu zbog pirotehnike napravili ste dug od MILION evra, tako je rekao tata PIXI sinoc, ali sam je sebe nazvao "pijanim milionerom" pa ce on i mama DJAJA lako to da plate, ali necete moci da skamucite i skicite dogodine u kvalifikacijama za kup uefa...opusteno to ce biti ionako trecerazredni evropski fudbal....Jedna mala Braga vas kontrolise sa realno 30% mogucnosti...

A to sto i PFC igra ovo takmicenje, je splet jako nesrecnih okolnosti, ali ne brinem je mi imamo kvalitet tako da se on ispolji 5 puta vise od nesrece, tako zivi bili pa videli nas realno ubedljivo najbolji klub kao redovnog ucesnika Lige Sampiona...
 
E grobari koliko ? Ja mislim jedno 4,5 godina tako da mozete samo da cutite mi smo za vas i liga sampiona i liga uefa !!! Svima je jasno da ste vi najveci shabani i smehovi !!! Vi nemate napad , sude vam penale svaki mec! ali dobro vi uzivajte u "slavi" do 15.oktobra i nemojte da me vise zasmejavate krenuse mi suze na oci od ovog vaseg sranja
 
shalle87:
E grobari koliko ? Ja mislim jedno 4,5 godina tako da mozete samo da cutite mi smo za vas i liga sampiona i liga uefa !!! Svima je jasno da ste vi najveci shabani i smehovi !!! Vi nemate napad , sude vam penale svaki mec! ali dobro vi uzivajte u "slavi" do 15.oktobra i nemojte da me vise zasmejavate krenuse mi suze na oci od ovog vaseg sranja

tim kome sudije ponekad gledaju kroz prste je VELIKI tim,to se desava, ta pomoc sudija i Milanu, Juventusu, Realu, najcesce Arsenalu, pa nikom nista, jer se u normalnom svetu, najbolji timovi i igraci moraju zastiti!!! A opet dokazujete da zivite od proslosti, za vas su samo san i i liga sampiona i liga uefa, ma sta vi pricali mi smo za korak ispred vas u ovom trenutku!!! Cinjenice to govore!!!

WWW.ZIVIMUPROSLOSTI.CIGANI.COM
 

Back
Top