Moguca trudnoca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

EllenaPaparizou

Početnik
Poruka
32
10.avgusta imala sam seksualni odnos bez zastite i od tada se osecam prilicno cudno.Menstruaciju sam u avgustu dobila na vreme,uradila sam 2 testa za utvrdjivanje trudnoce i oba su bila negativna.Pre i posle mensturuacije,osecam bolove u jajnicima i donjem delu ledja.Da li je iz ovoga moguce da sam trudna?Koliko vremena sme da prodje da se obavi abortus?da li mogu od ginekologa da trazim da uradim Beta HCG test za utvrdjivanje trudnoce?Hvala puno.
 
A ciklus je bio kad?I dobijas na koliko?Kog dana ciklusa je bio nezasticeni odnos?
Beta HCg mozes da uradis naravno ali mislim da se on radi u privatnim laboratorijama, mozda se i varam ali ne cu skoro nekoga da ga je radio u dz.
 
dr:
A ciklus je bio kad?I dobijas na koliko?Kog dana ciklusa je bio nezasticeni odnos?
Beta HCg mozes da uradis naravno ali mislim da se on radi u privatnim laboratorijama, mozda se i varam ali ne cu skoro nekoga da ga je radio u dz.

ciklus je bio 22.avgusta i trajao je 4 dana kao i uvek.Odnos je bio 16.dana od prethodne menstruacije.Pretpostavljam da Beta Hcg test se ne radi u Studentskoj poliklinici/
 
I ne razumem u cemu je problem?
10.08 si imala odnos, 22.08. dobila ciklus i sad ocekujes sledecu menstruaciju?Jeli kasni?Na koliko dobijas menstruaciju , na 28, 30 dana...?
Ne, u studentskoj koliko sam upoznata to ne rade ali rade u svakoj privatnoj laboratoriji i to kosta oko 300 dinara.
Odakle ta panika?
 
dr:
I ne razumem u cemu je problem?
10.08 si imala odnos, 22.08. dobila ciklus i sad ocekujes sledecu menstruaciju?Jeli kasni?Na koliko dobijas menstruaciju , na 28, 30 dana...?
Ne, u studentskoj koliko sam upoznata to ne rade ali rade u svakoj privatnoj laboratoriji i to kosta oko 300 dinara.
Odakle ta panika?

Mislila sam da bolovi u jajnicima i ledjima znace nesto.Menstruaciju dobijam uvek na dan,svakog 22 ili 23 u mesecu.Jel mozete da mi preporucite dobru laboratoriju u centru grada? Hvala
 
EllenaPaparizou:
I recite mi jos posle koliko vemena moze da se uradi abortus?culasam do 10-e nedelje.
Da, do 10-te nedelje trudnoce.
Imas sve napisano u temi ginekologija.
Ja inace zakljucavam ovakav tip tema jer ih ima mali milion i sve su na isti kalup ,imala sam odnos...da li sam trudna.
Ali posto iz tvog pitanja izbija tolika doza panike nemam srca da je zatvorim dok ne rascistimo zasto si u takvoj panici?
Da nisi ti malo utripovala trudnocu, znas kako kazu u strahu su velike oci?
 
EllenaPaparizou:
Mislila sam da bolovi u jajnicima i ledjima znace nesto.Menstruaciju dobijam uvek na dan,svakog 22 ili 23 u mesecu.Jel mozete da mi preporucite dobru laboratoriju u centru grada? Hvala
Ma pusti to koji je datum, na koliko dana, od dana dobitka do dana ponovnog dobitka?
Bolovi koje ti opisujes su simptomi pms kod 99% zena.
 
dr:
Da, do 10-te nedelje trudnoce.
Imas sve napisano u temi ginekologija.
Ja inace zakljucavam ovakav tip tema jer ih ima mali milion i sve su na isti kalup ,imala sam odnos...da li sam trudna.
Ali posto iz tvog pitanja izbija tolika doza panike nemam srca da je zatvorim dok ne rascistimo zasto si u takvoj panici?
Da nisi ti malo utripovala trudnocu, znas kako kazu u strahu su velike oci?[/QUOTE

Sasvim je moguce da je u pitanju panika,da sam u strahu zato sto je to bio nezasticeni odnos,ali ni sama ne znam da li bolovi u jajnicima i ledjima znace trudnocu.Ipak cu da bih bila potpuno sigurna u ponedeljak otici i uradiri beta hcg test.jel moztet da mi preporucite neku laboratoriju u centru grada?
 
A da ti odes kod ginekologa?
Bolovi u jajnicima pre znace upalu jajnika nego trudnocu.
Uostalom prvi znak trudnoce je izostanak ciklusa koji ti koliko vidim nemas....malo si se uspanicila ja bih rekla.
Laboratorija Konzilijum a adresu nadji preko 988 da ne ispadne da ih reklamiram.
I dobro prostudiraj temu ginekologija...trebace ti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top