MISLJENJE MOLIM

Z

zamisli

Gost
Posto vidim da ste mi vi svi tkao lepo pametni, i puni saveta da vas pitam nesto.
Ja ne bih trebalo da pitam nikoga ovo pitanje, jer u mojim godinama trebalo bi da su mi neke stvari jasne, ali sta da se radi...
Eh, pa pocelo je pre 2 1/2 godine, jako davno i ja ga volela-mnogo, a i on mene, znam. Moji ga nisu podnosili , a ja htela da budem dobraa devojcica, i da ne iznverim roditelje kazem njima DA , a njemu NE, ali bili smo mi zajedno godinu, radio je sta god sam htela, skrivali se da nas niko ne vidi, ko deca ....
I Ja mu kazem "idem" om pita "gde" , ja kezem "selim", on sav bled ustane i ode a ja za mesec dana odselim, a u tih poslednjih mesec dana on ne prica samnom, izbegava me, ljudi vec pricaju kako sada ja njega juri, ali neka ja samza njega mogla sve....i stvarn odem ja, i ....cujem pita za mene, a ja nikad nisam nikoga pitala za njega , nisam ga nikome spomenula, ...i posle 10 meseci, ja devojka, odlucim da ga nazovem, i nazovem....i on srecan i kao dolazi da me vidi....i nikad ne dodje, jednostano se prestane javljati na telefon, a lepo mu kazala " reci ako neces da me vidis, i nika vise neces" , ali on kao hteo. ......i on se tako nikad ne javi....neka, neka, tako i i treba kad zoves Balkanca posle 10 meseci, decko misli "sada je imam"- i imao me je i....i prodjose 3 meseca, ja prebolela, moj ponos se oporavio, i ovog puta znam nikog ne zovem prva, nikad vise...ne izlazi mi se, niko me ne interesujem , ali sam uredu sredjujem se imam svoj posao skolu, i dalje ga volim...ali boze moj sve je to moglo i gore...
I kao sto rekoh prodjose 3 meseca i ja . ponovo odlucila da selim, jer to je moj porok, a promena mi treba, i na taj dan stize poruka" :( " to je sve sto je bilo u porusi-od njega....Eh to mi da samopouzdanja mislim "setio se" , i naravno ja se ne javim 'sta on misli ko je" razmisljam...a ja ga onoliko zvala budalu od sebe pravila a on sad hoce nesto...i odselim ja i prodju jos tri sedmice, ja u stanu , 3:33 u jutro, ja spremam ispit, razmisljam o poslu, i svim drugim obaveza kad poruka..." Halo" -On. i ja -glupaca- odogvorim, to je bilo vise mahinalno..."a ti nazovi ako ti se prica". i on nazove....i moli me hoce da me vidi, i dolaz on sledeci vikend....i cujemo se sedam dana, i ja se naravno obradovla, jer ja sam smao glupo zensko koje hoce da ga neko voli, i on kaze juce je bio zauzet, probace dansa, i ja necu da ga zovem a on se ne javlja ...I sad i ako dodje to nije to, ali poenta je da sam se ja posle svega sto mi je uradio, obradovala i organizovala svoj vikend prema njemu a njemu to sve sporedno, ili lazeme, ili.....ma ne znma sta se desava, u stvari. Jeli on to namerno, zeza me? Jel on normalan? Kakve su to igrice, a nema on nista od toga? Ne shvatam. A pre neku vece mi je pizdeo na telefonu-a ni pijan nije bio....
Ja samo znam da za nas vise sanse nema-definitivno-ali sta je njegov problem????????
 
zamisli:
Posto vidim da ste mi vi svi tkao lepo pametni, i puni saveta da vas pitam nesto.
Ja ne bih trebalo da pitam nikoga ovo pitanje, jer u mojim godinama trebalo bi da su mi neke stvari jasne, ali sta da se radi...
Eh, pa pocelo je pre 2 1/2 godine, jakodavno i ja ga volela-mnogo, a i on mene znam. Moji ga nisu podnosili , a ja htela da budem dobraa devojcica, i da ne iznverim roditelje kazem njima DA , a njemu NE, ali bili smo mi zajedno godinu, radio je sta god sam htela, skrivali se da nas niko ne vidi, ko deca ....
I Ja mu kazem "idem" om pita "gde" , ja kezem "selim", on sav bled ustane i ode a ja za mesec dana odselim, a u tih poslednjih mesec dana on ne prica samnom, izbegava me, ljudi vec pricaju kako sada ja njega juri, ali neka ja samza njega mogla sve....i stvarn odem ja, i ....cujem pita za mene, a ja nikad nisam nikoga pitala za njega , nisam ga nikome spomenula, ...i posle 10 meseci, ja devojka, odlucim da ga nazovem, i nazvem....i on srecan i kao dolazi da me vidi....i nikad ne dodje, jednostano se prestane javljati na telefon, a lepo mu kazala " reci ako neces da me vidis, i nika vise neces" , ali on kao hteo. ......i on se tako nikad ne javi....neka, neka, tako i i treba kad zoves Balkanca posle 10 meseci, decko misli "sada je imam"- i imao me je i....i prodjose 3 meseca, ja prebolela, moj ponos se oporavio, i ovog puta znam nikog ne zovem prva, nikad vise...ne izlazi mi se, niko me ne interesujem , ali sam uredu sredjujem se imam svoj posao skolu, i dalje ga volim...ali boze moj sve je to moglo i gore...
I kao sto rekoh prodjose 3 meseca i ja . ponovo odlucila da selim, jer to je moj porok, a promena mi treba, i na taj dan stize poruka" :( " to je sve sto je bilo u porusi-od njega....Eh to mi da samopouzdanja mislim "setio se" , i naravno ja se ne javim 'sta on misli ko je" razmisljam...a ja ga onoliko zvala budalu od sebe pravila a on sad hoce nesto...i odselim ja i prodju jos tri sedmice, ja u stanu , 3:33 u jutro, ja spremam ispit, razmisljam o poslu, i svim drugim obaveza kad poruka..." Halo" -On. i ja -glupaca- odogvorim, to je bilo vise mahinalno..."a ti nazovi ako ti se prica". i on nazove....i moli me hoce da me vidi, i dolaz on sledeci vikend....i cujemo se sedam dana, i ja se naravno obradovla, jer ja sam smao glupo zensko koje hoce da ga neko voli, i on kaze juce je bio zauzet, probace dansa, i ja necu da ga zovem a on se ne javlja ...I sad i ako doej to nije to, alo poenta je da sam se ja posle svega sto mi je uradio, obradovala i organizovala svoj vikend prema njemu a njemu to sve sporedno, ili lazeme, ili.....ma ne znma sta se desava, u stvari. Jeli on to namerno, zeza me? Jel on normalan? Kakve su to igrice, a nema on nista od toga? Ne shvatam. Apre neku vece mi je pizdeo na telefonu-a ni pijan nije bio....
Ja samo zanm da za nas vise sanse-definitivno-ali sta je njegov problem????????

Zamisli...
 
Ljudi.. Imajte razumevanja za devojku...

Neki pametan savet... Sačekaj još taj jedan dan (sutra) i ako se do tada ne pojavi, nazovi ga... Pređi preko ponosa.... Moraš da bi ga se rešila... Nazovi ga i reci mu da ne želiš više da ga čuješ i da te više ne zove... Malo se proderi na njega... I to će biti to... Moguće da se on i "plaši"... E, baš zato te on i ne zaslužuje... Ako je to slučaj, cimaćeš se oko njega ceo život... Ovako lepo završi celu stvar, malo otplači ili se izderi par dana, a onda nastavi dalje...
 
od njega nema 'leba draga moja. uverena sam da u onom momentu kada kaze DA, da je to i iskreno mislio...ali verovatno se onda "seti" i odluci da ipak bude ne....
imala sam prilike da osetim to i na svojoj kozi...
pokusaj da zaboravis....
 
Znam da bih trebala da zaboravim, i hocu-samo za kraj me intersuje sta je u njegovj glavi? Ako ima ista...Samo se nadam da nece opet probati da me trazi, jer cim zaboravim on se pojavi...
 
zamisli:
Znam da bih trebala da zaboravim, i hocu-samo za kraj me intersuje sta je u njegovj glavi? Ako ima ista...Samo se nadam da nece opet probati da me trazi, jer cim zaboravim on se pojavi...
klasika.ali, ako te bas mnogo zanima, idi ti u njegov grad, potrazi ga i jednostavno pogledaj u oci i pitaj koji je njegov problem.
 
zamisli:
Posto vidim da ste mi vi svi tkao lepo pametni, i puni saveta da vas pitam nesto.
Ja ne bih trebalo da pitam nikoga ovo pitanje, jer u mojim godinama trebalo bi da su mi neke stvari jasne, ali sta da se radi...
Eh, pa pocelo je pre 2 1/2 godine, jako davno i ja ga volela-mnogo, a i on mene, znam. Moji ga nisu podnosili , a ja htela da budem dobraa devojcica, i da ne iznverim roditelje kazem njima DA , a njemu NE, ali bili smo mi zajedno godinu, radio je sta god sam htela, skrivali se da nas niko ne vidi, ko deca ....
I Ja mu kazem "idem" om pita "gde" , ja kezem "selim", on sav bled ustane i ode a ja za mesec dana odselim, a u tih poslednjih mesec dana on ne prica samnom, izbegava me, ljudi vec pricaju kako sada ja njega juri, ali neka ja samza njega mogla sve....i stvarn odem ja, i ....cujem pita za mene, a ja nikad nisam nikoga pitala za njega , nisam ga nikome spomenula, ...i posle 10 meseci, ja devojka, odlucim da ga nazovem, i nazovem....i on srecan i kao dolazi da me vidi....i nikad ne dodje, jednostano se prestane javljati na telefon, a lepo mu kazala " reci ako neces da me vidis, i nika vise neces" , ali on kao hteo. ......i on se tako nikad ne javi....neka, neka, tako i i treba kad zoves Balkanca posle 10 meseci, decko misli "sada je imam"- i imao me je i....i prodjose 3 meseca, ja prebolela, moj ponos se oporavio, i ovog puta znam nikog ne zovem prva, nikad vise...ne izlazi mi se, niko me ne interesujem , ali sam uredu sredjujem se imam svoj posao skolu, i dalje ga volim...ali boze moj sve je to moglo i gore...
I kao sto rekoh prodjose 3 meseca i ja . ponovo odlucila da selim, jer to je moj porok, a promena mi treba, i na taj dan stize poruka" :( " to je sve sto je bilo u porusi-od njega....Eh to mi da samopouzdanja mislim "setio se" , i naravno ja se ne javim 'sta on misli ko je" razmisljam...a ja ga onoliko zvala budalu od sebe pravila a on sad hoce nesto...i odselim ja i prodju jos tri sedmice, ja u stanu , 3:33 u jutro, ja spremam ispit, razmisljam o poslu, i svim drugim obaveza kad poruka..." Halo" -On. i ja -glupaca- odogvorim, to je bilo vise mahinalno..."a ti nazovi ako ti se prica". i on nazove....i moli me hoce da me vidi, i dolaz on sledeci vikend....i cujemo se sedam dana, i ja se naravno obradovla, jer ja sam smao glupo zensko koje hoce da ga neko voli, i on kaze juce je bio zauzet, probace dansa, i ja necu da ga zovem a on se ne javlja ...I sad i ako dodje to nije to, ali poenta je da sam se ja posle svega sto mi je uradio, obradovala i organizovala svoj vikend prema njemu a njemu to sve sporedno, ili lazeme, ili.....ma ne znma sta se desava, u stvari. Jeli on to namerno, zeza me? Jel on normalan? Kakve su to igrice, a nema on nista od toga? Ne shvatam. A pre neku vece mi je pizdeo na telefonu-a ni pijan nije bio....
Ja samo znam da za nas vise sanse nema-definitivno-ali sta je njegov problem????????

Ma dosadna ti ova pricha skroz.
Daj bre kolko vi ljudi imate godina. 11?!?!

Branili ti tvoji tralala... kakva crna ljubav kad se ne zna ko pravi vece gluposti ti ili on!

Shto bi reko AntunTun - blah!!!
 
..bash mi bi smesno, shta da radim..
Sve mi ovo lichi na ona bajkovita vremena, kad su glasnici na konjima nosili prepiske, vitezovi kokali zmajeve ispod njenog prozora, a ona se skrila u svili svojih odaja, ne udostojivshi ga ni maramchetom sa balkona ,ovaj put...Sta li ona misli,pita se on, jeli veliki zmaj bio...Sta li on misli, morao bi josh dva da kokne...
Vama treba posrednik da ode kod jednog i kod drugog i ispita osecanja, da se nebi ,sluchajno,jedno od vas prerano izletelo sa istinom. Ne zna ni on shta ti mislish, kad tako ''bezish'' dve milje ispred...prolaze 3,10,100 meseci a sve borbe,svadje, snovi i preispitivanja odigravaju se samo u sopstvenoj glavi. PITAJ GA LICHNO SHTA MISLI, SESTRO SLATKA, pa i ako ti kaze ''A? Sta se palis, zezao sam se'' i to je neshto.
 
Gljiva zjalelovka:
..bash mi bi smesno, shta da radim..
Sve mi ovo lichi na ona bajkovita vremena, kad su glasnici na konjima nosili prepiske, vitezovi kokali zmajeve ispod njenog prozora, a ona se skrila u svili svojih odaja, ne udostojivshi ga ni maramchetom sa balkona ,ovaj put...Sta li ona misli,pita se on, jeli veliki zmaj bio...Sta li on misli, morao bi josh dva da kokne...
Vama treba posrednik da ode kod jednog i kod drugog i ispita osecanja, da se nebi ,sluchajno,jedno od vas prerano izletelo sa istinom. Ne zna ni on shta ti mislish, kad tako ''bezish'' dve milje ispred...prolaze 3,10,100 meseci a sve borbe,svadje, snovi i preispitivanja odigravaju se samo u sopstvenoj glavi. PITAJ GA LICHNO SHTA MISLI, SESTRO SLATKA, pa i ako ti kaze ''A? Sta se palis, zezao sam se'' i to je neshto.
Pa pitala sam ga , i rekla mu sta ja osecam i hocu....a on nesto zbunjuje.,..ma nije bitno
 
Ovo sve izgleda tako zapetljano....
Pa predji preko ponosa (ako upste imas petlje) i saspi mu lice SVE ! I kako se osecas i sta ocekujes od njega ...ama sve.

Ovako,koliko vidim,ode tebi zivot u nepovrat,u jednom pravcu gde ces se samo pitati konstantno "sta je u njegovoj glavi,,,bla bla bla."

Cut It Out !!!
 
Dont_Break_The_Oath:
Ovo sve izgleda tako zapetljano....
Pa predji preko ponosa (ako upste imas petlje) i saspi mu lice SVE ! I kako se osecas i sta ocekujes od njega ...ama sve.

Ovako,koliko vidim,ode tebi zivot u nepovrat,u jednom pravcu gde ces se samo pitati konstantno "sta je u njegovoj glavi,,,bla bla bla."

Cut It Out !!!
ma sasula sam mu u lice sve 100 puta, nemam ja problema sa ponosom, petljom i...on kao neki klinac, da me zeza nema razlog. nema koristi on od toga...al ajde neka, i ja mu lepo rekla da odluci da se ne zeza, on valjda kad se usamljen zove...idiot, ma...
 
zamisli:
ma sasula sam mu u lice sve 100 puta, nemam ja problema sa ponosom, petljom i...on kao neki klinac, da me zeza nema razlog. nema koristi on od toga...al ajde neka, i ja mu lepo rekla da odluci da se ne zeza, on valjda kad se usamljen zove...idiot, ma...

Pa sta hoces jos? Okreni se i nestani zauvek iz njegovog vidokruga.
Sta ce ti bre ovoliko mucenje,a koliko vidim moze da ima i pasivno tragican kraj.
Zivot je sjajan! I ja kada sam na dnu totalno,uvek ZNAM da je zivot prelep i da ne treba gubiti vreme na sitnice i tehnicke detalje.
 
hm...interesantno. Naprimer....pa da mogla bi.
Znate sta je najludje, cak je poceo da prica ljudima s kojia smo se oboje nekada druzili, kako se on opet cuje sa mnom............
 
pa ne znam kako te ne mrzi da se vracas na moju temu koja je tako dosadna, zar nemas nista pametnije da radis.....izvini nemam nameru da te uvredim, inace sam fina devojka, samo znas nekad se neke stvari dese pa ......hvala na komentaru
 

Back
Top