jeli ko probao IE 7?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Goku:
A koja je razlika izmedju IE i na primer FF ili Opere. Internet ko internet, sta to omogucava opera sto ne moze IE?
Pa imaju dosta drugih funkcija, FF ti recimo omogucjava da ga u potposti prilagodish svojim potrebama i uchinish sebi surf komfornijim. Ne mislim da je IE losh, njegova najvecja mana je ogroman broj sigunosnih rupa, a i neke funkcije koji drugi browseri vec godinama imaju cje da da dobije tek u verziji 7 koju cesh btw mocji koristiti samo ako imash XP sa SP2 ili Vistu. Smrtnici koji imaju ostale OS-ove cje morati da se zadovolje zastarelom shesticom.
 
:lol: Pa nisam ima prilike da probam tu verziju,jer je zastarela i odbacena,koliko mi se cini,zbog mnogih nedostataka... Kako sam posle verzije 6 spontano nadogradio verziju IE 8.1, koja radi perfektno,i nema "rupica", bar za sada, osim sto nekad nece da otvori najmanje sumnjive sajtove ili linkove :) Zastita do jaja!! :)
Probajte!!! :)



NICS:
Ne korstim microsoft-ova "cuda" moguce je da od 2.500.000 rupa ova nova verzija ima samo 650.000 rupicica.
Preporuka instaliraj bilo koji explorer SEM ovog kog si naveo
 
da i ja znam samo za verziju IE 7.5.i probao sam i mogu vam reci da i nije tako los,i ja koristim FF i OPERU ali mi se sada svideo ovaj novi IE,mada ga jos nisam provalio ali polako.......mislim da je ok.Jeste da je u pitanju beta verzija ali kao izace do kraja godine full i jos poboljsan.
pozz
 
image12bq.jpg

ieerror4gl.jpg


Sve je to lepo a šta sa ovim i još mnogo toga :-D :-D :-D
 
Haahaaaaaaaaaaaa,umrecuuuuuu!!!:p Stvarno si dobar saljivdjija!!!:p Pa neces mi reci valjda da sedis za nekim "SPORETOM", umesto za kompom!!! Haaaaaa!!!
Oprosti,ali nisam mogao da se uzdrzim!!!:) Da li stvarno neznas zasto se to desilo???:)
Izvini jos jednom,ali mislim da cu se smejati godinu dana! :)


Grandfather:
image12bq.jpg

ieerror4gl.jpg


Sve je to lepo a šta sa ovim i još mnogo toga :-D :-D :-D
 
Ne to nije od mene,to su sličice sa Googla,ja to ne trošim.Jesi li zaboravio?Elem kada si toliko zapeo,onda bar objasni ljudima koji hoće da koriste taj IE da na netu,imaju pregršt objašnjenja za svaki kod i razlog rušenja - trebaće im. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
E sad ispali i završi. ;)
 
Auuuuuuu,pa boga mi,necu da se vise natezem oko toga...Nisam mogao predpostaviti da ces se tako nisko poneti...Sto ne objasnis konkretno tu gresku? Kako nastaje i zbog cega? :) Izgleda da vise necu da ucestvujem ovde...ovo se vec zove prljava igra..Sve najlepse vam zelim...

Grandfather:
Ne to nije od mene,to su sličice sa Googla,ja to ne trošim.Jesi li zaboravio?Elem kada si toliko zapeo,onda bar objasni ljudima koji hoće da koriste taj IE da na netu,imaju pregršt objašnjenja za svaki kod i razlog rušenja - trebaće im. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
E sad ispali i završi. ;)
 
pa ovo prelazi u prepirku.tj.rat izmedju browsera,a ja sam postavio temu zato sto je novina pa rekoh da vidim kako se cini kod ostalih forumasa..........ni ja ga ne koristim samo sam bacio pogled na njega ali ne deluje mi nesto nestabilno,bar sto se tice beta verzije.......eto toliko......

pozz
 
dvr_liberty:
pa ovo prelazi u prepirku.tj.rat izmedju browsera,a ja sam postavio temu zato sto je novina pa rekoh da vidim kako se cini kod ostalih forumasa..........ni ja ga ne koristim samo sam bacio pogled na njega ali ne deluje mi nesto nestabilno,bar sto se tice beta verzije.......eto toliko......

pozz

Nisam probao IE 7... Možda probam... Ali me nikada neće odvojiti od FFa... IE prezirem od kada sam prvi put probao NN... U to vreme je IE bio đubre... A onda je MS nekim mahinacijama sa AOLom uspeo da istisne NN (iako je Netscape tada bio u manjoj krizi...)... Što je ispalo dobro, jer se pojavila Mozilla... Ali tek sa FF je duh Netscapea ojačan uz podršku FS i OS zajednice i podrškom svih onih koji su shvatili koliko je FF bolji od ostalih... Zato ću uvek agitovati za FF. Kao i sada.
 

Prilozi

  • firefox.jpg
    firefox.jpg
    18,5 KB · Pregleda: 7
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top