DEJAN MILOJEVIC ZA PREDSEDNIKA!

Ja to gledam tako Miloje je covek velikog srca i covek od reci!!!
Ne kao neki poput milana gurovica koji se kleo u GROBARSTVO, a sada otisao medju cigane!!!
Jedini smo bili uz tebe Milane samo mi GROBARI kad su te svi pljuvali, a ti nam tako rece hvala...
Sve u zivotu mogu da oprostim, ali onaj penal Pjera Boje i ovo od tebe Milane ne mogu, nikada necu moci...
Zato se Miloju klanja ceo pionir, a za ovog necoveka gurovica izgubili smo glas i dlanove u pioniru protiv Cibone, a on nama tako...Da simas imalo ljudskog i da imas srca ne bi nas ovoliko uvredio!!! Mi Milane ne volimo Partizan jednu sezonu, a ona da sledece za Ciganmalu, mi ne navijamo za Partizan mi njega VOLIMO i za njega ZIVIMO, te reci su za tebe misaona imenica!!!
Zato za Miloja i u smrt!!!
 
Гуровић Милан...
један је Гуровић Милан...
Гуровић Мииииилан...
један је Гуровић Милан

...а ето и Милоја следеће године у Звезди.:lol:

Готивим Милоја зато што је борац...прави лав...али се не сналази баш на интернационалном нивоу...поготово кад му дође противник од 2.15. Има доста година, али не баш и међународног искуства...синоћ против Летонацас му испадале лопте из руку пар пута.

 
Ljuba82:
Гуровић Милан...
један је Гуровић Милан...
Гуровић Мииииилан...
један је Гуровић Милан

...а ето и Милоја следеће године у Звезди.:lol:

Готивим Милоја зато што је борац...прави лав...али се не сналази баш на интернационалном нивоу...поготово кад му дође противник од 2.15. Има доста година, али не баш и међународног искуства...синоћ против Летонацас му испадале лопте из руку пар пута.


Milan Gurovic je necovek, okrenuci taj ruke i od zvezdice sutra trazi samo pare, da podsetim bio je veliki navijac Vojvodine, pa onda veliki GROBAr, a sad je delija...sta je sledece ockivati od njega...ni manje ni vise nego da vidimo na drugoj ruci Antu Pavelica ili Gotovinu...nista manje!!! A Miloje je BOG!!!
 
sulegrobar:
Milan Gurovic je necovek, okrenuci taj ruke i od zvezdice sutra trazi samo pare, da podsetim bio je veliki navijac Vojvodine, pa onda veliki GROBAr, a sad je delija...sta je sledece ockivati od njega...ni manje ni vise nego da vidimo na drugoj ruci Antu Pavelica ili Gotovinu...nista manje!!! A Miloje je BOG!!!

Зарадио је он толико пара да је обезбедио и децу и децу своје деце. Пола Шпаније и Италије се отимало за њега и нудило много веће паре, али он је остао овде. Нема то много везе да ли је Гробар или Делија...он је пре свега Србин. Ја сам њега волео и готивио и кад је био у Партизану. Једини је који је имао моода да каже шта мисли...једини који се успротивио комунистичким гов*аријама против Чича Драже и четника о њиховом наводном издајништву и непатриотизму. Његови ставови о репрезентацији и његов приступ репрезентацији, залагање, говоре све. Па момак би играо и са једном ногом.
 
BIG S:
ma da , ali ona ga treba poslati na tribine da vodi navijace u pevanju cetnickih pesmica, a ne da igra za tim ????

Svaka cast za ovo nije Milan dosao u Cetnicki pokret, nego u kosarkaski tim, koji zanima lopta i kos, a ne sta komunisti rade, ja sam rekao da on nije covek od reci, a za reprezentaciju mu svakla cast, ali sa jednom nogom igrali bi i Bodiroga, Tomasevic, Miloje...samo sto ne eksponiraju u javnosti to kao Gurovic, koji je jedan prosecan kosarkas i o njega se niko nije otimao, imao je ponude Pezara i Zvezde i odabrao Zvezdu kada je Italjia propala.
 

Back
Top