Prorocanstva - lično iskustvo

Lobachewsky

Početnik
Poruka
16
To za proroke je OK, i sve bi bilo OK da mi se nije desilo to sto mi se desilo. Procitajte pazljivo, istinit dogadjaj, ja do tog trenutka nisam verovao u proroke, za mene je nauka glavna i po meni za sve postoji naucno objasnjenje. DOK MI JE PRORICALA JA SAM SE TRUDIO DA NISTA NE OTKRIJEM O SEBI I NISAM,ALI:

Bio sam kod vracare
Seo sam, ona je bila obucena kao obicna zena jer se ne bavi time, kaze da ima dar ali ga ne koristi
Ta zena ne zna nista o meni, ni kako se zovem (ja sam joj rekao kako se zovem i sta sam u horoskopu)
Izvadila je karte
Rekla mi je da sam povredio prst na levoj nozi dan pred neki put (POGODILA JE, PRST SAM RASKRVARIO DAN PRED PUT ZA BG!, bio sam u cipelama, nisam copao ili davao neke znake bola)
Onda sam je pitao da li cu da budem sa jednom devojkom?
Rekla mi je: Toj devojci ime pocinje na K a prezime na N, (POGODILA JE), ali ti si sa tom devojkom u svadji (POGODILA JE: bila je ljuta nije mi pisala dve nedelje, JA SAM REKAO JESTE I NISTA VISE STO BI JE NAVELO NA NEKE ZAKLJUCKE)
(sad ide deo od koga se jezim)
Kaze ona meni dalje: KAD SMO VEC KOD NJE, ZA DESET SEKUNDI TI STIZE PORUKA OD NJE SA SADRZAJEM DA SE POMIRITE.
(ja je gledam, mislim se, ajde ne lupaj, glupost)
ona kaze meni: ajde bas da vidimo
gledam, cekam, nista se ne desava... prodje 15 sekundi (pogadjate), CAP! Stize mi poruka! OD NJE! HOCE DA SE POMIRI SA MNOM! JA POCINJEM DA DRHTIM! Iz straha ne smem vise da mi pogadja... (napomena: nisam joj dao nikakav znak da bi mi to prorekla, takodje ni mobilni nije dao nikakav znak da poruka stize (onaj zvuk u zvucniku CGZCGZ dolazi mnogo mnogo kasnije posle toga)
Ne verujem u proroke, ali ovo ne mogu da objasnim. AKO IMATE NEKU IDEJU KAZITE! (jos jednom, kod nje sam otiso iz fazona, ne verujuci, a to mi se desilo i navelo na puno pitanja... da li postoji logicko objasnjenje)
 
Samo jednom u životu; i ne bih ni tad da su sestre htele otić negde na duplu tursku i tri sata trača.

Ali, one su i markirale samo da bi posetile Čuvenu Gataru.

Elem, otišla sam nevoljna i zakopčana; i htela jedino da se što pre završi.

I dan danas osluškujem ono što mi je taj dan, nevoljnoj, rekla. Čak i kad pola odbacim na sjajnu mimikriju i prost talent čitanja govora tela; a uzevši u obzir da je to bilo sve čime je raspolagala; ja i dan danas osluškujem.

Sad, da li je rekla ono što joj se javilo; ili ono što sam trebala da čujem..?

Iz ove perspektive duge petnajst godina; trebalo je. :)

Nadam se da je još živa, zdrava, i malo manje šašava. :)
 
Retki su takvi ljudi.
Evo, ja se "bavim kartama" (mada, ja Tarot ne koristim "za pogađanje" - mislim, koji smisao pogađanja ako ne možeđ da izmeniš to što si sagledao, dakle ne bavim se time), i takva vrsta jasnoviđenja mi je strana. Čak sam i protivnik tih metoda "za 5 sati i pet minuta pašće ti cigla na glavu" - mislim, kakvo je onda naše učešće u ispoljavanju i usmeravanju karme?

Da ne spominjem da autosugestija i usađena sugestija čuda čine :mrgreen: .
 
Mislim, da je jedno gledati u karte (Tarot i ostale) i tumačiti ih, a drugo je biti jasnovidan. Jasnovidci uzmu karte, kao da vide nešto u njima, tek toliko kao ne gledaju bez veze.
Ja sam srela jednu jasnovidku (u bolnici), a za drugu sam čula preko radija (pitala sam ih za adresu i dali su mi je).
U bolnici nas je bilo šest. Mrzim bolnice, a toga puta je bilo jako zanimljivo.
Pošto kod sebe uvek imam Ciganske karte (neznam ih baš tumačiti), ležala sam u krevetu i malo gledala. Jedna ženska se uvek šetala do prozora (gde je bio moj krevet) i gledala, šta ja to radim. Pitala me: šta to imaš? Rekla sam: ništa, nije važno. Ona se opet vrtela oko mene i morala sam joj pokazati karte. Rekla je, da joj dam karte, da nešto vidi. Najpre je gledala meni i rekla: tebe su pošteno opljačkali (novac, bila sam prevarena); novac možeš dobiti samo sa dobrim advokatom. Rekla sam, da nemam novaca za advokata. Kad bih imala, koštao bi me još više. Ta ženska me je prvi puta videla, ništa nije znala o meni.
Novac sam izgubila maja 2003 a ona mi je gledala, aprila 2004. Posle me je gledala u oči i govorila neke stvari o kojima ona ne može niti da sanja.

Druga je bila fina starija gospođa, izgledala je kao anđeo. Rekla mi je marca 2003 (gledala je u kavu i Tarot), da ću imati probleme na više područja. Sve šta je rekla (ne mogu ovde da pišem o svemu) se dogodilo od maja 2003 do marta 2007. Nisem tada verovala, da se tako nešto može dogoditi meni, a dogodilo se. Ta žena me isto nikada pre nije videla.
Ona je umrla 2006 godine, a njezin unuk se počeo baviti sa Astrologijom (sam) pre dve godine i več dosta zna. Nadaren je i ne treba mu nikakva škola Astrologije.

B.
 
To za proroke je OK, i sve bi bilo OK da mi se nije desilo to sto mi se desilo. Procitajte pazljivo, istinit dogadjaj, ja do tog trenutka nisam verovao u proroke, za mene je nauka glavna i po meni za sve postoji naucno objasnjenje. DOK MI JE PRORICALA JA SAM SE TRUDIO DA NISTA NE OTKRIJEM O SEBI I NISAM,ALI:

Bio sam kod vracare
Seo sam, ona je bila obucena kao obicna zena jer se ne bavi time, kaze da ima dar ali ga ne koristi
Ta zena ne zna nista o meni, ni kako se zovem (ja sam joj rekao kako se zovem i sta sam u horoskopu)
Izvadila je karte
Rekla mi je da sam povredio prst na levoj nozi dan pred neki put (POGODILA JE, PRST SAM RASKRVARIO DAN PRED PUT ZA BG!, bio sam u cipelama, nisam copao ili davao neke znake bola)
Onda sam je pitao da li cu da budem sa jednom devojkom?
Rekla mi je: Toj devojci ime pocinje na K a prezime na N, (POGODILA JE), ali ti si sa tom devojkom u svadji (POGODILA JE: bila je ljuta nije mi pisala dve nedelje, JA SAM REKAO JESTE I NISTA VISE STO BI JE NAVELO NA NEKE ZAKLJUCKE)
(sad ide deo od koga se jezim)
Kaze ona meni dalje: KAD SMO VEC KOD NJE, ZA DESET SEKUNDI TI STIZE PORUKA OD NJE SA SADRZAJEM DA SE POMIRITE.
(ja je gledam, mislim se, ajde ne lupaj, glupost)
ona kaze meni: ajde bas da vidimo
gledam, cekam, nista se ne desava... prodje 15 sekundi (pogadjate), CAP! Stize mi poruka! OD NJE! HOCE DA SE POMIRI SA MNOM! JA POCINJEM DA DRHTIM! Iz straha ne smem vise da mi pogadja... (napomena: nisam joj dao nikakav znak da bi mi to prorekla, takodje ni mobilni nije dao nikakav znak da poruka stize (onaj zvuk u zvucniku CGZCGZ dolazi mnogo mnogo kasnije posle toga)
Ne verujem u proroke, ali ovo ne mogu da objasnim. AKO IMATE NEKU IDEJU KAZITE! (jos jednom, kod nje sam otiso iz fazona, ne verujuci, a to mi se desilo i navelo na puno pitanja... da li postoji logicko objasnjenje)
moze li njen kontakt
 

Back
Top