Shta nam se to desilo???

Sanjalica_88

Obećava
Poruka
97
Uuuuuh! Ne mogu da verujem! Kako smo izgubili! Shta drugo reci sem - 19 RAZLIKE - ako se ne varam (nisam mogla da odgledam do kraja, pa ne znam tachno)! Pa ovo je PRVA utakmica... Grrrrrrrr... :mad:
Ma, necu da se nerviram... :roll: Bice bolje nadalje (valjda)...

Kakvi su vashi utisci o utakmici sa Shpanijom i po vashem mishljenju kako cemo proci nadalje??? :?
 
bice bolje,bice bolje...
MORA DA BUDE BOLJE, jedno je kad se blamiramo negde drugde, ali pred svojom publikom...to vec ne moze.:oops:
A i morate da priznate da publika u Novom Sadu i nije bila bash neka...poslednjih par minuta su izvizdali nashe,jeste da su odigrali ochajno utakmicu ali svejedno...
 
virked:
Naduvali su u javnosti reprezentaciju kao da su svemirci.
Najjaci,nabolji...
Retard do retarda.


Dokle će biti navijači saučesnici u porazu? Ako igraš onda igraš sa ili bez
neke velike podrške.Sporo brate ,spori smo mnogo a drugi napreduju i ne oba-
ziru se na apriori favorite.Ako se po jutru dan poznaje bojim se da treba poneti
kišobrane.Od stare slave se ne zivi. Kvalitet i jeste u osobini da nikad ne treba
biti zadovoljan postignutim što je izgleda kod nas mana.
 
virked:
Naduvali su u javnosti reprezentaciju kao da su svemirci.
Najjaci,nabolji...
Retard do retarda.

Prosto ne znam kako da odgovorim na ovo!!! Samo cu da te pitam sledece: Sta si mislio npr o tom istom Gurovicu na svetskom prvenstvu kada nas je trojkama vratio u utakmicu protiv amera? Tada ti je bilo lepo i tada nije bio retardiran!!!
KRETENU GLUPI!!!
 
Sanjalice, nemoj mi zameriti - nisam stigla da odgledam jer sam izasla sa Minom u grad (obavezno cu ti pricam sta je bilo)... Znam samo da su svi bili zesce besni, jedan lik je krenuo da urla usred Knez Mihailove... Strashno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Sacrificed:
Upravo sada gledam protiv Francuske ;)
Bolje igramo, mora se priznati... :-D
DA,DA ALI SAMO U PRVOM POLUVREMENU!!! Bila sam :shock: :shock: :shock: sve vreme! Nisam mogla da verujem kako smo igrali... Lopta nikako da udje u kosh, ne mozemo da probijemo zonsku odbranu... Ma strashno - to ne pristaje svetskim prvacima... Mislim da u zivotu nisam bila toliko iznervirana!!! :x
 
ALI ONAJ KRAJ... Sedela sam kao na iglama... Nisam smela da gledam... Ej! VODILI SMO SA 12 RAZLIKE u prvom poluvremenu!!! Nismo to iskorisili!!! shmrc :cry:
Poslednjih 19 sekundi... Francuzi vode sa 2 razlike...Bodigora sprechava napad lichnom greshkom i Francuzi imaju 2 slobodna... pogadjaju jedno i sada je 3 razlike... Treba nam trojka... Nash napad... Nema pogotka... Iznudjujemo slobodna... Jaric sluchajno promashuje prvo, drugo namerno, da bismo imali priliku za napad i shut za 3... Od toga nishta... Ponovo lichna greshka Francuza, ponovo slobodna, ponovo prvo promashujemo namerno, drugo taktichki...Sada je vec SAMO 1 sekunda do kraja... Shcepanovic pokushava za 3 i MaShIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIiIi!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
 
ma...
Taj Jaric je najnaduvaniji kreten, koji misli da SVE zna, i da sve moze sam! Uvek sve sam, ne bi dodao loptu pa ne znam... UH!!!!
A koji ***** Rebraca puca na kos! Mrs pod kos i uzimaj tu glupu loptu!!! ako je iko mogao to je on... ali NE!!! mora i on da se pokaze!!!
 

Back
Top